Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

zaopatrzenie do restauracji

Polecane posty

Gość gość

witam, mam pytanie do ludzi którzy maja własna restaurację, bistro. Gdzie robicie zaopatrzenie do restauracji? Jakieś hurtownie spożywcze, plantatorzy, rolnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skontaktuj się z firmą http://pieczarki.net.pl/ z Pszczyny na Śląsku. Oni są producentem pieczarek białych i brązowych. Mają bardzo dobre pieczarki, zdrowe i zawsze świeże. Kupuję od nich pieczarki już od kilku lat do mojej restauracji i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyposażenie i urządzenia gastronomiczne zakupiłem od http://www.pe-pe.com.pl/ w atrakcyjnych cenach. Świetnie mi doradzili i mają bardzo bogaty wybór urządzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też pieczarki kupuje w pieczarki.net, zawsze są świeże. Zaopatruję się też u nich w boczniaki potrzebne do naszego popisowego dania -polędwiczek z boczniakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam małą restauracyjkę i stawiam na sprawdzonych,zaufanych dostawców. Np. makaron zawsze zamawiam w hurtowni http://makaronyanna.com.pl/ bo w kuchni stawiam na polskie tradycyjne produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kupowaliście może od firmy www.pieczarki.net.pl boczniaki albo kurki? Widziałam na ich stronie, że mają je w swojej ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez takie chamskie reklamy na pewno nie zamówię nic u was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm zależy głownie co potrzebujesz, jakieś warzywa to najlepiej świeże na targach i od sprawdzonych dostawców lokalnych. A jeśli chodzi o sprzęt bo ktoś tu wspominał to ja mam od firmy Gort - polska, dobra fabryka. - http://www.gort.pl/kategoria/rozwiazania-dedykowane/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja planuje otworzyć restaurację z kuchnią włoską. Skąd zdobyć dobre zaopatrzenie do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up. W kuchni włoskiej na pewno przydadzą ci się pyszne makarony, które są podstawą wielu ich dań. Mogę polecić ci firmę www.makaronyanna.com.pl Jest to hurtownia makaronów, która zaopatruje również moją restaurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o jedzenie to trzeba lokalnych dostawców szukać. A jeśli o sprzęt to nie wiem czy od jednej firmy da się wszystko kupić. Warto stawiać jednak na jakość. Ja ze sprzętu który kupiłem parę lat temu to zdecydowanie najbardziej chwalę sobie zmywarki od Winterhalter. Świetnej jakości, wydajne, porządnie myją i są bezawaryjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją restaurację zaopatruję w wyroby garmażeryjne, które zamawiam od firmy www.agnes.waw.pl Jest to sprawdzony producent jedzenia do restauracji i firm cateringowych. Ich siedziba znajduje się w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz najlepszy dostawca to zdecydowanie Lomania https://www.lomania.pl/ - to firma zajmująca się przetwórstwem pieczarek. Dostaniecie u nich pieczarki całe w różnych wielkościach a także same kapelusze albo grzyby już krojone. Mają tez różnego rodzaju farsze z pieczarkami, bardzo smaczne. Sama współpraca idzie gładko, bezproblemowo, oby ze wszystkimi tak było jak z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze w każdej restauracji jest dobre mięso. Zdecydowana większość osób wybiera dania mięsne i liczy na to że będą one dobre. Ja mięso do swojej restauracji zamawiam od hurtowni http://www.czajka.klodzko.pl/ Znajdziecie u nich wędliny, drób oraz mięso wołowe i wieprzowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaopatrzenie do mojej restauracji zamawiam od firmy http://agnes.waw.pl/ Zajmują się zaopatrywaniem restauracji i firma cateringowych na terenie Warszawy i okolic. Jedzenie, które mi dostarczają jest przepyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W restauracjach, którymi kieruję potrawy z grzybów są zawsze dostępne. W towar doskonałej jakości zaopatruję się u www.grzybylesne.eu. Sprawdzony dostawca przywozi regularnie towar własnym transportem. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z takim kontrahentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PozytywnieNakreconaaa

My mamy sprzęt termiczny i chłodniczy kupiony ze sklepu www.multigastro.pl . Z czystym sumieniem mogę polecić sklep jak i sprzęt. Używamy go od około roku, i jak do tej pory zero awarii. W sklepie jest bardzo szeroki wybór, jak nie jesteś zorientowany to na pewno dobrze Ci doradzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MultiGastro

Bardzo jest również odpowiedni dobór wyposażenia oraz sprzętu do kuchni restauracyjnej, dzięki czemu pracownicy bez żadnych problemów będą mogli poruszać się po kuchni i przygotowywać pyszne potrawy. Jeżeli będziecie na etapie ich doboru to ze swojej strony zdecydowanie polecam odwiedzić również ofertę naszego sklepu MultiGastro gdzie znajdziesz dosłownie wszystko czego w tym zakresie możesz potrzebować. Życzymy sukcesów i udanych zakupów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Jeżeli chodzi o kwestie wyposażenia restauracji czy lodziarni, polecam zerknąć na VegaGastro.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór i rozsądne ceny, często  nich zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również  zaopatruję swoją restaurację u wcześniej tutaj wspominanej firmy www.agnes.waw.pl Jeżeli mieszkacie w Warszawie lub okolicach to powinniście z nimi nawiązać współpracę. Jedzenie, które dostarczają jest świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatah

Jeśli o oleje i frytury chodzi to my kupujemy w www.zielonarestauracja.com Mają produkty świetnej jakości, dobry wybór, korzystne ceny, tak więc trzymamy się ich od lat i jesteśmy z tej współpracy bardzo zadowoleni. Zajmują się także odbiorem i utylizacją zużytych olejów i w tym względzie takze z tej firmy korzystamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na pewno warto zadbać o to by w restauracji było jak najlepsze jedzenie. Dlatego polecam wam nawiązać współpracę z firmą www.makaronyanna.com.pl Jest to świetny producent makaronów, który zaopatruje moją restaurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta

Świetnej jakości oleje rzepakowy i słonecznikowy dostaniecie w Erjox www.erjox.pl/ z Równej spod Sieradza. Bardzo nam odpowiadają bo i jakość dobra i ceny, dlatego tylko u nich się zaopatrujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

My uwielbiamy kiełki i do naszej restauracji tez je wprowadziliśmy.  Znaleźliśmy super dostawcę z Kalisza - Natura.  Firma feruję samo zdrowie za super cenę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariia

Warto rozejrzeć się za kilkoma firmami, które będą zaopatrywały naszą restaurację. Jeżeli mieszkacie w okolicach Koszalina to zapiszcie sobie kontakt do firmy jampol.eu która będzie dostarczała grzyby suszone do waszych restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W codziennym zestawie dań naszej restauracji jest kilka dań z suszonymi grzybami. W sprawdzonej jakości grzyby zaopatrujemy się w hurtowni grzybów www.jampol.eu. Dania grzybowe cieszą się bardzo dużym popytem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zakresie sprzedaży ryby mrożonej, owoców morza i wszelkiego rodzaju przetworów rybnych polecam firmę  http://www.luxfish.pl. To sprawdzony dostawca, z którym współpraca przebiega bez jakichkolwiek problemów. Dobre warunki i super ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojej restauracji zawsze zamawiam wysokiej jakości produkty. Mogę wam podać sprawdzonego dostawcę od serów. Firma ta nazywa się Przetwórstwo mleka Ryszard Smoleń i mieści się w Odrowążu https://www.serynaturalne.pl/oferta/sery-male Klienci wychwalają pod niebiosa ich smak. Zamawiam u nich różne gatunki wędzone, niewędzone czy sery bacowskie. Zdecydowanie polecam.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×