Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie są wasze bratowe?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś to OBRZYDLIWE co napisałaś/eś, Gruzja to nie dzikusy bez tradycji , ignorancie a może ktoś z twojej rodziny z ciapatymi w jukeju się puszcza? I własną miarką próbujesz mierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no na tym filmiku widać coś zupełnie odwrotnego do tego co napisałaś chlorello niedomyta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmień lekarza-ten obecny cię oszukuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobitki:) piszecie ze bratowe sa porąbane,złe,niemiłe,chciwe,chytre,leniwe.plotkary,chamskie etc... A teraz pomyślcie sobie że każad z nich mając taki wredny charakter zakłada topik i opisuje negatywnie swoją teściową/waszą matkę. Czytając taki topik wydaje nam się że każda tesciowa to żmija która tępi synową,jak można wierzyć tym synowym które jadą po tesciowych a one nie mają możliwości obrony przed takimi żmijami. Prawdą jest że ze szwagrami nie ma tych problemow,faceci sa normalni a babole zakłamane i wredne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja bratowa - idealna żona dla mojego brata i to jest najważniejsze, a to, że mamy inne pomysły na życie to swoją drogą bardzo ją lubię, ale jednak nie wiem czemu moją przyjaciółką to raczej nigdy nie zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dwie,tak naprawdę jedna to już była bratowa-i dobrze bo bardzo nieciekawa osoba druga w porządku,może nie przyjaznimy się ale szanujemy i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×