Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Klub Maluszka Łączka Bączka Szczecin OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Znacie? Chciałabym zapisać maluszka w przyszłym roku. Szukałam w szczecinie jakichś fajnych, niedrogich klubików, ale nie ma nic ciekawego. Tylko ten klub Łączka Bączka przypadł mi do gustu. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie - ten klub to najlepszy wybór w Szczecinie, Przeszukałam normalnie chyba wszystkie i żadne z nich nie zaoferowało takiej oferty w takiej cenie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Expercik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja np. miałam spore wątpliwości, zresztą nie uważałam, że to był najlepszy klub dla mojego dziecka, ale ostatecznie zdecydowałam sie zapisać i mogę teraz powiedzieć z ręką na sercu, że nie żałuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klubik fajny, w spokojnej okolicy, więc dzieci mają naprawdę godne warunki do rozwoju i zabawy moja żaba na nic się nie skarżyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko chodzi już drugi rok i jestem bardzo zadowolona. Nigdy nie było przypadku, żeby moje dziecko płakało, czy też bylo niezadowolona. Współpraca z kadrą też na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klubik bardzo nowoczesny. Warto tutaj zapisać dziecko, ponieważ warunki lokalowe są naprawdę na plus. Doskonała kadra, indywidualne podejście do dziecka, dzięki czemu żadne nie czuje się pominięte To jest to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no fajny klubik szuka właśnie czegoś dla swojego dziecka i już odwiedziłam parę placówek,ale ta całkowicie spełniła moje oczekiwania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nieduże to czesne zapisałam córkę we wrześniu, od tamtej pory spokojnie chodzę do pracy nie martwiąc się o nic dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mają oni jakąś stronę internetową? jak ktoś zna , to proszę by podał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest ich strona internetowa :www.klubmaluszka-bukowo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś wie może, czy są jeszcze wolne miejsca? ten klubik bardzo mnie się spodobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam problem z zapisem pod koniec sierpnia, ale na Twoim miejscu bym spróbowała - może ktoś zrezygnował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie naprawdę dobra cena ! Jestem zachwycona ta placówką! Moje dziecko jest tu bezpieczne i kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie klubik nie ma sobie równych, wg mnie można tu na spokojnie pozostawić swoje dziecko przyznam, że opiekunki są bardzo konkretne i sympatyczne w stosunku do dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wam powiem, że te opiekunki mnie pozytywnie zaskakują, na każdym kroku widać, że bawią się z dziećmi, angażują się w każdy problem, są odpowiedzialne i zawsze można na nie liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię ten klubik i bardzo go cenię za tą rodzinną atmosfere, wierzcie mi że dzięki takiej atmosferze dzieci mogą się poczuć tu jak w domu a opiekunki super babki, kontaktowe, sympatyczne, kochają dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem dumna, że moje dziecko chodzi do tego klubiku warunki panujące w placówce są godne pochwały naprawdę nie spodziewałam się, że będę aż tak zadowolona córce nic tu nie grozi, ma doskonałą opiekę, bawi się, poznaje świat, a ja jestem spokojna,że jest wszystko w porządku moje dziecko ma tutaj naprawdę dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo cieszę się, że pracują tu odpowiedzialne opiekunki, które robią wszystko by Maluszki czuły w klubiku przyjazną, rodzinną atmosferę, a poprzez liczne zajęcia w formie zabawy rozwijały nie tylko swoje zdolności, ale również wpływały na rozwój intelektualny zajęcia doskonale dostosowane do potrzeb i predyspozycji maluszków nie ma żadnego przymuszania czy odróżniania dzieci super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
planuję zapisać tu swoje dziecko od września mam nadzieję, że będzie zadowolone, bo czytam cały czas opinie i jak na razie to ten klubik cieszy sie największym uznanie i popularnością w Szczecinie ;) jestem umówiona na spotkanie, już się nie mogę doczekać napisze po tym jakie wrażenia, jak ja to widzę , ale jestem w 99% przekonana, ze będzie super muszę się dowiedzieć jak wygląda u nich żywienie, a może ktoś z was wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córka chodzi już drugi rok do tego klubiku, bardzo jej się podoba ja jestem zadowolona, bo mogę pracować, a równocześnie być spokojna, że mojemu dziecku nic nie grozi :) warunki lokalowe w żłobku są doskonałe:) czysto, komfortowo, kolorowo, dzieci mogą bawić się bezpiecznymi zabawkami ciocie są opiekuńcze i kontaktowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, ile wynosi czesne w tym klubiku? ile kosztuje wpisowe? czy żywienie jest dodatkowo płatne, czy jest w ramach czesnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesne miesięczne wynosi 750 zł, a wpisowe wynosi 300 zł ale jak wiadomo to jest jednorazowa opłata, więc spoko jak na takie warunki lokalowe, to jest to kwota opłacalna i warto moim zdaniem zapisać swoje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja jestem ciekawa jak to będzie od września synek już zapisany sugerowałam się opiniami w internecie i trochę swoją intuicją, więc mam nadzieję, że ani wasze zdanie, ani moja intuicja mnie nie zawiedzie hehe dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyżywienie jest w ramach czesnego? czy jest dodatkowo płatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam również w pobliżu www.przedszkolefairplay.szczecin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyżywienie jest dodatkowo płatne ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie żłobek zasługuje na najwyższą ocenę :) doskonałe warunki lokalowe, wspaniała kadra, niewysoka cena, do tego wspaniałe zabawki, dużo zajęć dzieciaki nie mają się prawa tu nudzić jest fajnie, jest naprawdę fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to miejsce to duże zaskoczenie mój maluszek wspaniale się tu bawi, rozwija , panuje tu rodzinna atmosfera i swoboda, której brakowało ewidentnie w innych placówkach edukacyjnych cieszę się, że mam możliwość korzystania z takiej pomocy pedagogicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukałam miejsca sprawdzonego, bardzo rodzinnego. tym miejscem stał się Klub Łączka Bączka. jestem bardzo zadowolona moje dziecko jest szczęśliwe, ja spokojna :) atmosfera w przedszkolu sprawia, że każde dziecko może poczuć się tu jak w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×