Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Biuro Rachunkowe Doradca Dariusz Pułanik Rzeszów OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś korzystał z usług tego biura? Chciałabym wiedzieć wszystko. Jakie ceny, jaka jakość, jakie podejście do klienta, czy są terminowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Darek dobiera ofertę pod Twoje potrzeby,wiec o cenach nie jestem w stanie ci nic powiedzieć, bo rozumiesz - każdy potrzebuje czegoś innego, i każdy płaci inaczej. Poza tym mnie podoba się to, że Pan Darek znajduje zawsze dla mnie czas i zawsze z uprzejmością odpowiada na nurtujące mnie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam zastrzeżeń. Cenowo wyraźnie wyprzedza inne biura w mieści i ponadto zapewnia dyskrecję i bezpieczeństwo w przesyle dokumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja współpracuję dopiero miesiąc, ale jest ok. Widać, że Pan Darek zna się na rzeczy i nie podchodzi do swojej pracy byle jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś może mi powiedzieć jaka cena jest za prowadzenie KPiR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, nie słyszałem, ale osobiście polecam https://tpartners.pl/. Fachowe prowadzenie księgowości, co do cen to najtaniej nie jest, ale za to solidnie i rzetelnie wykonywana praca księgowych. Lepiej nie opłacać, żeby potem nie mieć problemów ze skarbówką, gdy w papierach coś się nie będzie zgadzać. Bardzo miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak pisać sam ze sobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o mnie to korzystam z biura księgowego Optymalni w Rzeszowie przy Hanasiewicza. Jestem u nich już 3 lata i jestem bardzo zadowolony. Najważniejsze że cyferki grają i się zgadzają :) https://optymalni.rzeszow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×