Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przez pampersa nieprzyjma mi dziecka do przedszkola.

Polecane posty

Gość gość
No i to w jaki sposób pisza... Pewnie bija swoje dzieci. Psychole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mi wyczyn nauczyć dziecko sikac na nocnik,w końcu i tak się nauczy,jesteście powalone,autorko nie przejmuj się tymi zmorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojego syn uczyłam robić na nocnik jak miał coś ponad rok, szybko poszło, bodajże miesiąc czy 2 i nie zakładałam już nawet na noc. Jak dziecko sika w tym wieku, to albo go w ogóle nie uczyłaś, albo ma problemy zdrowotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zlac dziecko. Heheh a jak nie nauczone tzn ze matka nie uczyla. Gowno prawda. Widac tu wasz poziom wiedzy i kompetencji. IDIOTKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Problemy zdrowotne??Ty masz problemy,ale natury psychicznej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to trzeba mieć mega kompetencje by nauczyć dziecko korzystać z nocnika. Są jakieś szkoły ze tego uczą ?? ;-D . Lenistwo i tyle. Ja swoje wypowiedzi opieram na praktyce ( 2 je dzieci z mega trudnymi charakterami) i łatwiej czy trudniej udało się nauczyć nie robic pod siebie !!!!. Czy to 1.5 roku - GRATULACJE !! czy to 2 latka wszystko jedno ale 3 lata??? Robicie z dzieci kalectwo i pośmiewisko . I tłumaczyć możecie się wszystkim ale nie dzieckiem. No chyba ze niepełnosprawne umysłowo to ok. Tu są wyjątki. Ale dla mnie 3 letnie dziecko w pampersie czy że smoczkiem w buzi to problem psychiczny rodziców tylko i wyłącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka z choinki się urwała. Pomijam to całe ocenianie- nie nauczyła dzieciaka korzystać z toalety- jej problem. Ale teraz wielkie zdziwienie, ze takiego dziecka w przedszkolu nie chcą! Nie od dziś wiadomo, że do przedszkola idą dzieciaki stosunkowo samodzielne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w innych krajach idą dzieci z pieluchą i nikogo to nie dziwi. No ale Polacy swojej genialności muszą dowodzić tym, że dziecko musi robić na nocnik przed skońcseniem 2 lat, bo niczym innym wykazać się nie potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W innych krajach 4 latki biegają z zaszczaną pieluchą do kolan i smoczkiem w buzi, który wyjmują w MacDonaldzie. Super przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No to trzeba mieć mega kompetencje by nauczyć dziecko korzystać z nocnika. Ale dla mnie 3 letnie dziecko w pampersie czy że smoczkiem w buzi to problem psychiczny rodziców tylko i wyłącznie. xx Serio ? :) Jak dobrze , ze w kraju gdzie mieszkam jest to normalnoscia :D Pl jak zwykle " przoduje " w tym w czym nie musi :P Ciekawa jestem ; gdyby papki byly za darmo ile mamusiek by tak parło na jak najwczesniejsze odpieluchowanie dziecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpieluchowanie to przede wszystkim wygoda, nie wyobrażam sobie czyścić i myć za każdym razem takiego 3 latka po zrobieniu kupy i rozmazaniu od pośladków po plecy, ściągania pieluch, wielkich i ciężkich od jednego sikania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od kiedy to po jednym sikaniu zmienia się pieluchę?Przecież taki trzylatek sika o wiele rzadziej niż niemowlę.I co niemowlęciu też zmieniałaś pieluchę po każdym zsikaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ile mój 3 latek potrafi nasikać do nocnika, po nocy ręka boli mnie od wylewania, już widzę jak dziecko z tym biega ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez 3 latek w pampku , nie musi w nia sikac non-stop ! :) Moze jest na etapie nauki, a pampersa ma tylko ' na wypadek ' ? Sa pampersy treningowe , przeciez, jak majteczki.. Kupe juz dawno moze robic na nocnik :) Juz tak nie ubarwiajcie i nie dramatyzujcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego wy tak pyskujecie.3 lata niech sobie robi w pampersa.jak zobaczy ze inni nie uzywaja pampersow to i on nie bedzie chcial nosic.co tu sa za kobiety,matki?to wasze gdakanie nikogo nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninafag
Moja kuzynka zapisała syna (Dziecko w kwietniu miało 3 lata 10 miesięcy) dwa lata temu w kwietniu do przedszkola, panie przyjęły dziecko a kuzynka powiedziała że dziecko samodzielne pieluch nie używa. A tak naprawdę srało i lalo w pampersa na potęgę. Ale ta olewała sprawę obudziła się biedulka pod koniec lipca że dziecko robi w pampersa i zaczęła się akcja pod presją na odpieluchowywanie. Posłała dziecko oczywiście bez pampersa do przedszkola a dziecko lalo i srało do majtek. Ta się tłumaczyła że dziecko ma już dawno etap odpieluchowyania za sobą i w domu nie robi w majtki a że tam robi to przez to że się zestresował miejscem. Wychodziła w każdy dzień z siatą majtek i spodni z przedszkola. W końcu niestety ale wywalili jej syna z przedszkola bo po prostu panie tam pracujące nie miały pod opieką tylko tego dziecka tylko 23 w grupie. A wcale się nie dziwię ale to nie jest przyjemność myć i przebierać cudze dziecko upaprane w g*****e w każdy dzień a oprócz tego siurające co chwilę. Kuzynka jeszcze do 5 roku życia obierała pampersa dziecku na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninafag
Moja kuzynka zapisała syna (Dziecko w kwietniu miało 3 lata 10 miesięcy) dwa lata temu w kwietniu do przedszkola, panie przyjęły dziecko a kuzynka powiedziała że dziecko samodzielne pieluch nie używa. A tak naprawdę srało i lalo w pampersa na potęgę. Ale ta olewała sprawę obudziła się biedulka pod koniec lipca że dziecko robi w pampersa i zaczęła się akcja pod presją na odpieluchowywanie. Posłała dziecko oczywiście bez pampersa do przedszkola a dziecko lalo i srało do majtek. Ta się tłumaczyła że dziecko ma już dawno etap odpieluchowyania za sobą i w domu nie robi w majtki a że tam robi to przez to że się zestresował miejscem. Wychodziła w każdy dzień z siatą majtek i spodni z przedszkola. W końcu niestety ale wywalili jej syna z przedszkola bo po prostu panie tam pracujące nie miały pod opieką tylko tego dziecka tylko 23 w grupie. A wcale się nie dziwię ale to nie jest przyjemność myć i przebierać cudze dziecko upaprane w g*****e w każdy dzień a oprócz tego siurające co chwilę. Kuzynka jeszcze do 5 roku życia obierała pampersa dziecku na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:20 przestań już ubarwiać.To może z twoim dzieckiem jest coś nie tak,ze tyle moczu oddaje?Ile tam sika po tej nocy 3-4 litry,że ta ręka cię boli od wylewania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura zdarzają się 4 latki w przedszkolu i skalą w pieluchy, kto ci powiedział że nie przyjmą. Pójdzie to się nauczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn miał 3 a córka 2 tak BOŻE ROK PO ROKU urodziłam :-p mniejsza z tym ona zaczęła pierwsza sikać w nocnik a on chwile po niej i też każdy miał o to wonty i żale a sąsiadka właśnie od roku darła ryja na swojego syna że ma sikać w nocnik jak miał 3 lata to musiała z nim do lekarza jeździć bo dzieciak dostał nerwicy że szok i dziś ma 13 lat dalej do psychologa jeździ i czasem sika w łóżko tak go sooka terroryzowała :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:20 przestań już ubarwiać.To może z twoim dzieckiem jest coś nie tak,ze tyle moczu oddaje?Ile tam sika po tej nocy 3-4 litry,że ta ręka cię boli od wylewania? To nie było dosłowne, po prostu czuję nocnik w ręku, jak nasika po nocy. Przyznaj ile pieluch na dobę zakładałaś swojemu 3 latkowi i jaką zasikaną miał pieluchę po nocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nei wie dlaczgo w Polsce jest taki wyścig szczurów jesli chodzi o odpieluchowanie ? czy to az takie ważne kiedy dziecko przestanie sikac w pieluchę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tasmanska wczoraj """" No nie odpieluchowała i co teraz? Ukamienować!"" xxxx To teraz ,ze jęczy bo obsranca nie przyjęli do przedszkola. I słusznie!! Przedszkole nie jest od babrania się z zafajdanymi pieluchami. W tym wieku dziecko już MUSI sikac i qpe robic do toalety i guzik mnie to obchodzi ,ze ono ma inne kaprysy. Nie ma prawa robic w majtki i nawet niech się nie waży, ma wolac i koniec, bo jak nie to zobaczylby , ale wy tutaj obchodzicie się z dzieciątkami jak z jajeczkiem" i co bys zrobiła ? zlałabyś pasem ? czy bila po głowie ? G****o wiesz o wychowaniu dzieci . Dobrze ze jestes juz stara i nie możesz miec swoich . Zatłukłabyś tego dzieciaka :( . Dla przykladu powiem ci moje dziecko do 4 lat spało w pieluszce a wiesz dlaczego bo ma chore nerki .Takie dzieci jak moje byly kiedys bite "bo mialo kaprys i sikało w majtki ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:44 no właśnie po nocy pielucha była zazwyczaj sucha, wiem, że mi nie uwierzysz ale to już twój problem. W ciągu dnia potrzebował maks trzy pampersy, jeśli nie zrobił kupy to dwa. Przestań na siłę koloryzowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo je na dade nie stać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
gość dziś - NIE bilabym dziecka za to ,ze robi pod siebie, za to na pewno nie uderzyłabym, ale powiem szcerze ze nie miałoby zgody na robienie w majtki i miałoby wręcz nakaz zapatwainai swoich potrze fizjologicznych do nocnika/ na kibelek jzu w wieku 2 lat. To jest zupełnie co innego gdy dziecko choruje na nieywdolnosc nerek, chory iklad moczowy, ogolnie jego brak kontroli nad zwieraczami powstala w wyniku choroby,a zupełnie co innego kiedy dziecko nie ejst NAUCZONE korzystania z toalety i woli robic w majtki, bo tak mu wygodniej. Nie powinno za to dziecko się bic ,ale mala kara i reprymenda jak najbardziej powinna być - za lenistwo , za złośliwość, ze woli robic pod siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta agresja wśród mamusiek :) boska hehe tylko dlatego, ze dziecko autorki jeszcze sika w pieluchę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tasmanska czyli jaka kara ? jaka zabastowałabyś kare jakby 2 letnie dziecko posikało sie w majtki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Sama mam do czynienia na co dzień z starszym dzieckiem, które niestety bardzo często łapie infekcje dróg moczowych, co za tym idzie zdarza się ,że popuszcza, ale to choroba, to dolegliwośc ,która to powoduje i takie dzieci należy żałować, należy wykazywać odgroma cierpliwości i troski i tylko ,ale nie wobec parolatka który fajda w gacie ile wlezie , bo mu się nie chce zadka na kibelek posadzic i woli pod siebie robic, bo tak mu wygodnie. Odroznijamy dolegliwość wydalnicza u dziecka, od leniwego obsranca , który nie ma zamiaru zaprzyjaznic się z nocnikiem/ sedesem. A co do mojego wieku to jak najbardziej jest jeszcze rozpłodowy i problemu z tym bym nie miała, nie jestem stara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
jaka kara? karna reprymenda + kara ( taka jaka działa na dziecko, a na kazde dziecko co innego działa ) I tu zaznaczam ze piszemy o ZDROWYM dziecku, o dziecku z chorobą drog wydalniczych nawet nie ma co wrzucać do tego tematu, bo ich się załuje. Kilkuletnich zdrowych uparciuchow ,leniwców już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×