Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przez pampersa nieprzyjma mi dziecka do przedszkola.

Polecane posty

Gość gość
Tasmanska ty juz stara suka jestes wiec nastaw sie ze jeszcze trochę a sama bedziesz takim obsrańcem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tasmanska a skad ty wiesz które dziecko jest chore a które nie co ? Wady układu moczowego tzw refluks wychodzą najczesciej miedzy 3 a 5 rokiem zycia. W wieku 2 lat dziecko ma prawo sikać w nocy . Ma prawo sikac w dzień bo to jeszcze male dziecko u ktorego wszystko sie kształtuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Jak na starość będę takich obsrancem i ty również, to jest to efekt demencji, choroby która uniemolziwa już prawidłowe funkcjonowanie i nie mieszaj tutaj kwestii choroby, bo inaczej się podchodzi wobec dziecka ,które choruje i popuszcza, a inaczej się patrzy na wpelni zdrowa osobe , która wiekowo spełnia kryteria załatwiania potrzeb fizjologicznych do toalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Zdrowy 3 latek NIE MA PRAWA sikac w majtki i doskonale da się zauwazyc u dziecka, kiedy sika/ fajda w majtki gdy cos mu dolega, a kiedy to jest efekt wygodnictwa. U dziecka to się da zaobserwować i ja nawet widziałam swoimi oczami jakie dziecko wymaga badan, które należy poddac obserwacji i leczeniu w tym temacie ,a jakie idzie na skroty ,czyli lepiej w gacie niż na sedes. To się da zauwazyc , a profilaktyczne wyniki również nie zaszkodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale skad Ty wiesz które dziecko jest zdrowe a które nie ? No i co takiego sie stanie jak dziecko nauczy sie sikac na wc w wieku 3 lat ? swiat sie zawali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tasmanska dziś Zdrowy 3 latek NIE MA PRAWA sikac w majtki " Nie ma prawa bo co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Bo w tym wieku już korzysta się z ubikacji/ nocnika, a nie wali pod siebie i to jest norma w tym wieku , ze dziecko już nie robi w majtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tasmanska a jak zrobi czy nie zdarzy do wc to co ? pas i lanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
to co napisałam na 2 stronie dokladnie i wyraźnie w poscie dziś i dziś . Tam widać co bym robila a czego bym nie robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
aa ty pytasz się o sytuacje ,kiedy NIE ZDARZY?? o to tutaj należy inaczej na to spojrzeć. Nie zdarzyło? trudno, no zdarza się, ale nie w sytuacji kiedy nawet nie raczy zdarzyć i po prostu jawnie sam udaje się w kąt , kuca za doniczką i wali w majtki, albo podczas zabawy nie chcąc mu się oderwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tasmanska- przeciez ty nie masz dzieci :d Twoje radykalne wywody to jedynie pobozne zyczenia:P Nic procz pogadania nie mozesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tasmanska idź stąd, popsułaś cały temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tasmanska: "nie zdąży" a nie "nie zdarzy". Pomyliłaś wyrazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HIKDI
Ja wam powiem jak było jak mój brat srał w portki w wieku 3 lat. Moja mama mu tłumaczyła, tłumaczyła i jeszcze raz tłumaczyła a ten dalej nic zawsze chował się w kącik i w gacie srał. Moja mama wyjechała z nami na wieś gdzie dom był kolo ulicy i trzeba było na mojego brata patrzyć bo nie usluchnąl i robił na złość. Za domem była gnojówka dalej na łące studnia nie przykryta a 300 metrów dalej rzeka. Więc oczy musiała mieć do okola d**y. Jak mi się powiedziało raz czego nie wolno to miałam respekt a do brata jak grochem o ścianę i robił na złość. Byliśmy tam przeważnie miesiąc u babci gdzie w jednym pokoju spało 7 osób a w drugim 4. Moja mama musiała oprać wszystkie pranie z nas we frani,ugotować obiad dla domowników i dziesięciu chłopa (którzy budowali dom). A z mojej babci nie było porzydku bo to straszna syfi-ara była dla niej najważniejsze było pole miała robotę w domu w d***e i zmywała się w pole i zostawiała moją mamę ze wszystkim na głowie a nas to nawet nie przypilnowała. Jak żeśmy tam przyjeżdżali to moja mama najpierw wyjmowała wszystko z kredensu i po kolei myła wszystko bo brzydziła się jeść. Pod stołem były garnki brudne po mleku które 2 tygodnie myte nie były. A podłogi były tak brudne że w kuchni nie było wiadomo jaki kolor ma gumolit bo był czarny od brudu. Pościel moja babcia zmieniała raz do roku , wyobraźcie sobie jaki miała kolor a oni nigdy w piżamy się nie przebierali tylko w tym co mieli na sobie kładli się spać. Moja mama miała Sajgon po prostu na początku żeby chalpe do ładu doprowadzić. Jak doprowadziła to znowu budowa domu. Raz po prostu nie wytrzymała z nerwów bo tu wydaje obiad chłopom a mój brat zerżną się w portki. Umyła mu tyłek a potem zeprała go po raz pierwszy ręką po gołej d***e tak że mu się ręka mamy na tyłku odbiła. NA DRUGI DZIEŃ MÓJ BRAT KUPSKO ZROBIŁ DO NOCNIKA. NIE POMOGŁO TŁUMACZENIE ALE DAŁO REZULTAT LANIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HIKDI po twojej wypowiedzi widac, ze pochodzisz z patoli. Normalni ludzie nie biją swoich dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jaki wniosek? nie tlumaczyc ale lac od razu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze uparciuchowi trzeba było mocniej dać do zrozumienia proste rzeczy a nie latać i się prosić cielaka ,, zrób kupcie do nocnika,, . Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tasmanka jesteś je/bni/eta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrzucie na luz, moja pierwsza corcia nauczyła sie jak miała połtora roku a druga jak miała 3 lata. widzialyscie dorosłego zdrowego człowieka w pampersie? spokojnuje, doczekacie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HIGDI
Gościu z 21:50 Nie nie pochodzę z patologii. U nas w domu nie było pijaństwa, rodzice nas nie martretowali i nie było przemocy. Owszem dostaliśmy czasami w tyłek jak coś przeskrobaliśmy i nigdy za nic tylko było w pełni zasłużone. Wyrośliśmy na ludzi. Rodzice pracowali, moja matka dość że miała etat to jeszcze dorabiała w domu i szyła. Nie chodzili rodzice po opiekach społecznych tylko ciężko pracowali i dom stawiali. A moja mama dość że musiała prać tetrę (i cała resztę bo dziecko wszystko osikało)bo mój najmłodszy brat miał wtedy 3 miesiące to jeszcze po 3 letnim starym koniu do którego nic nie docierało żadne tłumaczenie. Ale po laniu dotarło i wiedział już że się w gacie nie robi. JAKBY TE DZISIEJSZE MAMUSIE MUSIAŁY PRAĆ TETRĘ I WSZYSTKO INNE WE FRANI PO PIERWSZYM ,DRUGIM DZIECKU TO SZYBKO BY POCIECHY OD PIELUCHOWYWALY . Ale że jest pampers to włożą na tyłek i po sprawie i niech chodzą do 4 czy 5 roku życia i krzywda jest oduczyć dziecko bo p*****e nie mają na to czasu lepiej pazury malować i pachnieć a niech panie w przedszkolu uczą dziecko bo od tego są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HIGDI a ciebie tez dzięki metodzie lania odpieluchowala matka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka postu x
Moje dziecko nie ma jeszvze 3 lat. Psycholodzy mowia ze spokojnie do tych 3 lat dzieci lapia. Bicie to tez nie rozwiazanie. Trzeba cierpliwości. Ja sadzam mojego syna na nocnik od 4 miesiecy czyli jak mial 2 lata i 4 miesiace. Niestety sam nie zawola. Tłumaczeń tysiace. Licze ze w koncu opanuje. A do pr z edszkola wezma go od razu jak tylko się nauczy. Nie rozumiem tej waszej pogardy i nienawisci. Kobiety ktore nigdy nie mialy dziecka niech sie lepiej ida udzielać na inne fora bo to jest smieszne. W glowie maja klozet. A zamiast bic dziecko wezcie sobie tluczek do miesa i sie nim jeb,nij,cie w ten pusty garnek. Niektore matki tutaj sa psychicznymi p*****ami az zal ich dzieci. Patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahoda111
a ja znam inna metode- psycholog poradziła mikiedys, żeby po kazdej akcji ( mam 3 latka który na zlosc robił w gacie-zwykle chowal sie za meblami i robił kupe)..zaprowadzic do łazienki i...pomoc mu wyprac te rzeczy!!! oczywiscie w ramach jego mozliwosci-zeby poznał konsekwencje swoich czynów dziewczyny.....jak reka odjał!!zrobil tak moze ze 3 razy i juz problem znikł a jaki foch był jak kazałam mu prac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninafals
Mój syn wcześniej pojął obsługę telewizora, komputera, komórki i grał w gry na komórce niż obsługę nocnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie 2,5 roku jak zaczęłaś odpuluchowywać, to bardzo, bardzo późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, przecież wiedziałaś jakie są warunki przyjęcia dziecka do przedszkola, więc czemu teraz jęczysz? Jak dla mnie możesz w ogóle nie odpieluchowywać dziecka, ale jak chcesz, żeby go przyjęli do jakiejś placówki to musisz spełnić warunki i tyle. Nie spełniasz, no to sorry, taki mamy klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka poszła do przedszkola trafiła do tej najmlodszej grupy. Córka 3 lata skończyła na dniach. W jej grupie są dzieci z pampersem i smoczkiem. Przez co moje dziecko się cofa. Córka pozostawiła pampersa jakiś czas temu. Miałam świadomość tego że jak przyjęto ją do przedszkola to pampersy trzeba odstawić. Ale teraz moje dziecko w nocy budzi się z krzykiem bo chce smoczka, ktorego nie używa już od lutego, ostatnio znalazła gdzieś pampersa i mówi że trzeba jej założyć bo dzieci w przedszkolu mają. Uważam że winni są rodzice. Bo przedszkole to nie złobek. Jak odpieluchowałam córkę też wylałam dużo lez, nerwów, ale dalam radę. Inni rodzice też powinni się z tym wreszcie zmierzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dzieci z pampersem i smoczkiem są powodem cofania się rozwoju udaj się z córka na jakąś diagnozę, bo zapewne cofa się nie z powodu tych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn tez bardzo późno zaczął korzystać z nocnika. Dobrze, że nie wiedziałam wtedy o istnieniu kafe, bo dowiedziałabym sie, że jest nienormalny. :D A poza tym to moich koleżanek dzieci wcale nie rozstały sie z pampersem szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze że personel tego przedszkola ma luźne podejście do tego. Nie wierzę, że te dzieci ze smoczkami i pampersami stanowią większość, zatem to te dzieci powinny chcieć brać przykład z odpieluchowanych i odsmoczkowanych i tak pewnie wkrótce będzie. Dziwne, że akurat Twoja córka ma tendenje do powrotu do "starych zwyczajów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×