Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przez pampersa nieprzyjma mi dziecka do przedszkola.

Polecane posty

Gość gość
ta metoda z praniem rzeczy jak dziecko zrobi w majtki jest naprawdę skuteczna, moja mama zrobiła tak z moim bratem. moja bratowa ze swoją córką i faktycznie działa. kiedy dziecko za każdym razem musi prać swoje rzeczy w rękach (szczególnie po kupie) to już wie, że sikaniem w majtki nie robi rodzicom pod górkę ale też sobie. oczywiście na roczne dzieci to raczej jeszcze nie działa, ale na uparte dwu czy trzylatki, które już zdecydowanie rozumieją co to nocnik, jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem tematu. Przez pampersa! Nie przez pampersa ci nie przyjmą tylko przez twoje lenistwo, nie nauczyłaś dziecka załatwiać sie do kibelka to sama mu zmieniaj pieluchy, Wstyd Jeszcze temat o tym zakładać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Jak widzę, te komentarze aż się słabo robi, Ja rozumiem że najlepiej 3 miesięczne powinno jeszcze samo wodę spuszczac.

Moja Córka kończy 3 latka za parę dni, idzie do przedszkola i jest w pampersie.

Zaraz się zleca znawcy, dla ich info Córka od ponad 1,5 roku nie miała żadnej wpadki w nocy, śpi bez pampa, w dzień może biegać bez, ale kiedy woła siku muszę założyć pampersa, do wc nie, na nakładkę nie do nocnika nie.

Wstrzymuje, najdłuższe wstrzymanie to 20h po czym na pogotowiu wylądowałam.

I co mam wykończyć dziecku nerki? 

Żadne przedszkole publiczne nie może odmówić przyjęcia z takiego powodu.

Tak mówią przepisy kropka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zakladac tetrowa pieluche, to bedzie mial motywacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyko

W Polsce nie przyjmują to fakt. Mieszam w Skandynawii i tu z tym nie ma problemu. Zdarzają się przypadki,że dziecko ma problem wyjścia z pampersa i potrzebuje więcej na to czasu i wtedy omawiamy problem z panią w przedszkolu i ona i pomocnice pomagają,żeby dziecko się oduczyło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×