Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

33 tydz ciąży i brak łóżeczka

Polecane posty

Gość gość

Tak sie zastanawiam czy powinnam juz kupic łóżeczko czy jeszcze poczekać, wózka też nie mam ale akurat z tym to żaden problem, kiedy kupowalyscie łóżeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łóżeczko kupiłam w 35 tyg, a wózek w 34. Obecnie jestem w 36 tyg. i wczoraj prałam ubranka. Dziś ciąg dalszy prania ubranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to jest powod, zeby zakladac temat na forum? To, ze nie wiesz czy kupic lozeczko? Czy Wy kobiety nie potraficie juz myslec samodzielnie i musicie wszystko skonsultowac na forum? Ja mialam lozeczko 2 miesiace przed porodem, a wozek 3 miesiace przed, a Ty kup kiedy chcesz. To Twoja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całą wyprawkę robiłam w 38 tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zabieram sie jutro za pranie ubranek. jestem w 34 tc. lozeczko i wozek mam od ponad 2 tyg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe ja w 36 tygodniu jeszcze nie mialam torby spakowanej do szpitala .Spakowalam sie cos kolo 38tyg a i tak maz dowozil rzeczy do szitala.Lozeczko akurat kupilam wczesnie ,bo cos kolo 5m ciazy a wozek jeszcze wczesniej ale trafila mi sie dobra cena a na wozek mialam 4 lata gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem w 35 tyg jeszcze nie mam wózka, choć już kołyskę zamówiłam, torba tez nie spakowana :/ jedynie co to poprałam ciuszki i poprasowałam w 33tyg bo wiedziałam, że później będzie mi ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja łozeczka uzyłam dopiero jak mały miał 6 miesiecy wczesniej spał albo ze mna alblo w koszu w salonie ale w Tiny love roskładanym na płasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie kupuję aż nie urodzę, boję się zapeszyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lozeczko kupilam tydzien temu, czyli jak bylam w 35 tygodniu. Wozek kupilismy dosyc wczesnie, bo chyba bylam w 20 tygodniu :P ale to z powodu promocji. Spakowana tez juz jestem - wole dmuchac na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiówkarw34t
kup łóżeczko jak najszybciej, nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę, po co masz się później stresować? zajrzyj na stronę: http://www.mamaija.pl/lozeczka-i-sen/lozeczka-120x60 sklep oferuje duży wybór łóżeczek, a i cenę można negocjować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×