Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MissBig

Oczekujące "na dniach" jak samopoczucie ??

Polecane posty

Gość Pytająca Przyszła Mamma
Iwonko - popatrz na to z drugiej strony :) Ten cały ból jest dla Twojego Maluszka! I dobrze, że go sobie wyobrażasz i zdajesz z niego sprawę, bo Cię nie zaskoczy! Jak to położna nasza powiedziała - to jest pierwszy z wielu wysiłków i wyrzeczeń na rzecz Maluszka, który podejmujesz. Będzie dobrze, 3mam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwonka Twoj wczorajszy dolek dopadl dzisiaj mnie :/ Mialam tak samo z miesiaczkami, tylko ketonal mi pomagal, niejodnokrotnie musialam jechac na pogotowie, wiec to pewnie taki przedsmak tego co nas czeka ale na szczescie w tych czasach jest tyle form usmiezania bolu porodowego,zawsze mozna z ktorejs skorzystac! A moze nie bedzie tak zle?? Probuje sie teraz pocieszac :) a w glowie mam taki metlik ze masakra jakas :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic innego nam nie pozostało, jak pocieszanie się, że nie będzie tak źle :) I oby tak było... Rzeczywiście, może łatwiej się zniesie ten ból, jak się wie, że zakończy się on czymś cudownym, a nie tak jak przy miesiączce - ból bez celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissBig
Hej Dziewczyny :) u mnie nic - Termin minął wczoraj, a ja dotychczas poczułam 3 takie sobie krótkie skurczyki i to tydzień temu! A tam to kompletnie nic. Dzis pogoda mi nie służy. Słucham organizmu - dzis wypoczywam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissBig
Ile macie lat?? Ja 30 i pierwsza ciąża! Ja sie śmieje do męża, ze dzidzia widzi, ze łóżeczko nie stoi, ze nie ma fotelika - to pojechał dzis i kupił go :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Missbig moje skurcze lekko dzisiaj oslably co wcale mnie nie pociesza. A pogoda tak jak u Ciebie dzisiaj wcale mi nie pomaga, pada caaaaly dzien, okropienstwo, myslalam ze pojde na spacer ale nawet mi sie nosa przez okno wystawic nie chcialo! Ja mam prawie 29 lat i to moje pierwsze malenstwo ;) Wszystko mam juz naszykowane i tylko czekam zeby przescielic lozeczko i wpiac fotelik do samochodu ;) torby do szpitala juz mam spakowane od ponad 2 miesiecy bo kazdy mi mowil ze urodze wczesniej bo brzuszek spory, bo nisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieseksmirdzoncy
Moja mućka jutro ma siem cielić ale co z tego ni mo starej rzeby z wymiun siary upuściła to wartko pujdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MissBig, ja też mam 30 lat i to moje pierwsze dzieciątko. Ja już mam wszystko naszykowane. Torby od dawna spakowane, łóżeczko i wózek czekają na małego, tylko małemu się nie spieszy. U mnie pogoda dziś bardzo męcząca. Upał niemiłosierny, ledwo oddychać mogę. Zdecydowanie lepiej się czułam, jak było ochłodzenie, a teraz od nowa ponad 30 stopni. Jak tak jeszcze parę dni będzie to się chyba uduszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sie zlozylo ze w podobnym wieku jestesmy :) Juz nie wiem czy wole upal czy takie deszcze i niskie cisnienie jak mam tu. Na dobranoc zycze wszystkim zeby dzisiaj w nocy sie cos ruszylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca Przyszła Mamma
A ja mam 31 :) Upały są mordercze - uff! Ale już niedługo się skończą :) Ja także z uszykowaniem łóżeczka czekam do ostatniej chwili - jak już zaczną się skurcze ;) Ale szafki już pełne ubranek i szuflada akcesoriów... Jejku, z jednej strony nie mogę się doczekać, a z drugiej strach.. Co to będzie? Jak to będzie? Czy damy radę? U nas tez pierwszy maluch - więc się śmiejemy, że to będzie dziecko eksperymentalne ;) Wszystkiego na nim się będziemy uczyć. Teraz właśnie siedzimy sobie z mężem, a mnie boli tu i ówdzie na dole. Mała kopie. Skurcze małe się pojawiają.. Ech - kolejna ciężka nocka chyba nas czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissBig
Ja mam nocki świetne, jedna wizyta w kibelku i tyle. Jakby sie wszystko cofało, jeszcze z dwa tygodnie wcześniej chodziłam cześciej i z bólami krzyża i podbrzusza, a teraz jakby nigdy nic. Moje dziecko dzis jakos nadaktywna - cały wieczór sie kręci- moze to jakis znak ;) Duzo przytylyscie? Ja prawie 15. Ale juz od jakis trzech tygodni nie przybieram na wadze i całe szczescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczynki ;) Ruszylo sie cos u kogos?? U mnie ciszaaa....mialam wyjatkowo dobra noc , spalam od 11.30 do 10 ;) i tylko z 3 trzema malymi przerwami ;) az sily mi wrocily ;) wiec to dobry dzien na porod!!!!Ja tez prztytlam 15kg, przez 8 miesiecy chuchalam i dmuchalam, jadlam tak zdrowo ze sama sama sie sobie dziwie a ostatni miesiac juz sobie pofolgowalam ze slodyczami :/ na szczescie wszystko poszlo w brzuszek a rece i nogi zostaly bez zmian :) zobaczymy jak bedzie po ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissBig
U mnie nic, spadek energii tylko - postępuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Missbig ja mialam straszny spadek energii.w tamtym tyg, nie bylam w stanie wstac ze sofy przez 2 dni, czulam sie jakbym miala miec grype zaraz, na szcescie teraz czuje sie bardzo dobrze :) wiec moze to tylko takie chwilowe jak u mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissBig
Oby oby, bo nie mam energii do niczego. Humor dobry, cierpliwie sobie czekam! Skoro termin miałam na 30 tego, to chyba z kolejny poniedziałek powinnam sie zgłosić na wywołanie porodu. A wiec dzidzia ma 6 dni na samodzielny ruch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to wszyscy mowia kobieta przed porodem ma przyplyw energii bo na logike rzecz biorac musi miec sily na porod i ja wierze ze tak wlasnie jest :) Jestem trzeci dzien po terminie i w czwartek mam wizyte u lekarza zobaczymy co mi powie. Polozna wspomniala ze jak nic sie nie ruszy to umowimy sie na wywolanie :/ a juz napewno na kolejny masaz szyjki o ktorym nawet nie chce myslec bo juz mnie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyzby Iwonka urodzila? Nic sie nie oddzywa przez caly dzien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissBig
Mi tej energii nie przybywa. Niech sie juz zmieni ta pogoda i przyjdzie jesień!! Co macie uszykowane dla dzieci? Ja mam po dwa bodziaki 56 i 62 za długim i krótkim rękawek i po dwa pajacyki 56 i 62, plus czapeczki i niedrapki i rożek. To ok?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do szpitala mam tak samo jak ty po dwie pary z dwoch rozmiarow,czapeczki, niedrapki, skarpetusie, kocyk, rozek, reczniczek,pieluszki tetrowe,butelke na wszelki wypadek, normalne pieluchy, waciki, mokre chusteczki i juz w sumie nie pamietam bo torba spakowana od dluzszego czasu ;) A sily ci przybedzienic sie jie boj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissBig
Ze tak zapytam wprost - Masz jakakolwiek wydzielinę z pochwy? U mnie żadnych czopki, śluzu, nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czop mi nie "wyszedl" a sluz jaki byl taki jest,moje lekarz z pl powiedzial na poczatku ciazy ze jest absolutnie normalny ;) Moim znajomym czop wypadl juz na 2 tyg przed porodem a u mnie nic,czasami sie zastanawiam czy moze w nocy jak sikalam nie wypadl ale chyba bym czula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissBig
Dzis jakiegoś dołka załapałam - bo marzyłam, ze wszystko zacznie sie w domu, na spokojnie sie pojedzie przy skurczach co 5-7 minut, a tu czuje, ze bede gnić w tym szpitalu na wywołaniu przez tydzień! A ile to sie niepotrzebnie napatrze i nastresuje przed swoją akcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissBig
Nie wiem jak to jest z tym czopem, kunpeli wypadł tydzień przed porodem w postaci dosc dużej gumiastej kulki, inne dwie kumpele w ogole tego nie zarejestrowały. Iwonka Iwonka - urodziłaś??! :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez tak myslalam ze mniw zlapie w domu, pomecze sie troszke,pojade i juz bedzie blizej niz dalej. A teraz mam w glowie wywolywanie czy cesarke to az sama sie boje o tym rozmyslac ;/ Oby nam sie udalo bez tego!! Mnie teraz dolki lapia co chwile, raz jest dobrze a raz jak zaczne rozmyslac to szkoda gadac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze nam tez wypadl a nie zauwazylysmy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissBig
Ale ten czop to w zasadzie o niczym nie mowi - moze wypaść i dzien przed i 10 dni przed porodem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli jest bezbarwny to znqczy ze do porodu moze dojsc w ciagu tygodnia czy dwoch, jezeli zabarwiony krwia tzn.ze porod nastapi w ciagu doby, tak slyszlam, tak tez wyczytalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissBig
Jak jest podbarwiony krwią - to znaczy, ze szyjka sie rozwiera, a to niestety tez nie oznacza porodu zaraz. Wiele kobiet chodzi z małym rozwarciem nawet miesiąc. Tak mi moj gin wyjaśniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissBig
Moje dziecko wieczorami jest strasznie *****iwe, aż do przesady, od godziny dwoch cały czas sie kręci ! Wczoraj to samo, a w dzien mało co. A jak z tym u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×