Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ubytek przegrody międzykomorowej.

Polecane posty

Gość Margareeeettkaaaaa
Muszę przyznać że mimo wieku operacji bliznę mam dużą. W komunie przykładano na nią cebulę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blizna to nic, jak komuś przeszkadza to niech nie patrzy. Mmrrtt mój brat też mówił że będę wyglądać jak bym " urodziła" obcego.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś się dzieje z Kafeterią bo nie widać postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka 3dni po porodzie miala wykryte szmery na sercu. 10 dnia Jej zycia bylysmy w szpitalu Matki Polki (chyba tak sie nazywa) w K-cach u kardiologa dzieciecego. Zdiagnozowal VSD ale bardzo male i stwierdzil, ze operacja nie jest konieczna a jedynie kontrole. Moj brat tez ma wade serca, dwie dziury ale nie wiem czy to jest te VSD tez. Co 6msc ma zakladany holter na 24godz. Narazie jest ok. A moja corcia ma prawie 6lat i tez jest ok, poza tym, ze ma since wokol oczu i bardzo niebieskie zyly na skroniach nie widac po Niej zeby cos sie dzialo. Poddaj sie operacji jak tego trzeba. Pozdrawiam i zdrowia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ręce opadają czytając wypowiedzi niektórych. Musisz iść na ta operacje i to bez dwóch zdań, bo w przeciwnym razie padniesz nagle przez skok ciśnienia i amen w pacierzu. To tyle , a Ty pomyśl rozsądnie , teraz jesteś jeszcze w sile wieku, więc organizm sobie radzi ,ale za kilkanaście lat serduch sobie nie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na operację oczywiście że pójdę. Boje się jak diabli ale pójdę. Miała bym rozpoznany VSD już w dzieciństwie gdyby nie zaniedbanie moich rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co kogo obchodzi twoja dziura w sercu. Zdychaj niemoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 13.23 Skoro nie interesuje Cię moja " dziura w sercu" to po co wszedłeś gościu na mój temat. Dla samego hejtowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj się, kretynów nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 13.29 Prawda. W szczególności na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko mam Twój temat w ulubionych. Powiedz do jakiego lekarza w Trójmieście chodzisz? Mają córka ma ten sam problem i chciała bym zasięgnąć porady innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka. Leczę się u pana Zygmunta Dębickiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziękuj. Oby tylko ten lekarz pomógł twojemu dzieciaczkowi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
Dnia 28.08.2015 o 12:28, Gość gość napisał:

Mam 25 lat. 3 miesiące temu dowiedziałam się że mam wrodzona wadę serca, ubytek przegrody międzykomorowej. Na razie biorę leki ale lekarz powiedział że bez interwencji kardiochirurga się nie obejdzie. Najprawdopodobniej będę mieć operację zamknięcia przegrody. I tu rodzi się moje pytanie. Czy ktoś z was miał taką operację? Jak wygląda teraz wasze życie? Czy musicie brać na stałe jakieś leki? Dziękuję za odpowiedzi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiam

Cześć , ja miałam operacje zamknięcia przegrody międzykomorowej jak miałam 6 lat teraz mam 35 i mam się dobrze. Nie bój się operacji wszystko będzie dobrze .😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×