Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zapalenie piersi

Polecane posty

Gość gość

Podejrzewam u siebie zapalenie piersi, i zastanawiam się do jakiego lekarza uderzyć, do gina czy pierwszego kontaktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz dobrego lekarza pierwszego kontaktu to probuj. Ciezko mi doradzac, ja mialam okropne doswiadczenia. Z zapaleniem pojechalam do lekarza, ktory powiedzial mi, ze to koniec kp a i tak mialam szczescie, bo kobiety traca pokarm najczesciej kolo 3 miesiaca. Na pogotowiu lekarz straszyl, ze mam rope w piersi chociaz zapalenie mialam od kilku h dopiero. Dal mi tez antybiotyk, przy ktorym nie moglam kp chociaz prosilam o taki, przy ktorym moge kontynuowac kp. Ja mieszkam na stale w uk, to zapalenie bylo podczas urlopu w Pl. Bylam przerazona podejsciem i ignorancja tych lekarzy. Z zapaleniem sobie poradzilam, karmilam potem rok, pokarm mi sam z siebie nie zniknal. Tobie radze poszukac dobrego lekarza, specjaliste, ktory ma aktualna wiedze o zapaleniach, nie wazne czy to ginekolog czy inny lekarz. Sa antybiotyki, ktore mozna brac przy kp (ang nazwa fluclocsisilin). Jak najszybciej wez apap plus ibumprofen, sprobuj tez odciagac. Moze to tylko zastoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie się obyło bez lekarza. Miałam zapalenie jednej piersi. Gorączka utrzymywała się w granicach 38- 38, 5. Przystawiałam możliwie często dziecko do chorej piersi, choć bolało jak diabli. Przed karmieniem rozgrzewałam pierść ciepłym strumieniem prysznica a po robiłam zimne okłady z liści kapusty. Przeszło po 3 dniach. Została mi tylko taka grudka i wtedy dopiero zaczęłam się martwić. Zadzwoniłam do ginekologa i powiedział, że mam dalej karmić a sama zniknie. No i zniknęła, nawet nie wiem kiedy, gdzieś tak pewnie po kilku tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uderzyłabym do ginekologa lub poradni laktacyjnej. A jakie masz objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również radzę poradnię laktacyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×