Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EwelinaPE

Wakacje w Grecji

Polecane posty

Gość gość
Czy masz wczasy z pełnym wyzywieniem all inclusive,czy chcesz robić zakupy,wycieczki etc..... to ważne bo Grecja jest droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaKamelia
Dokładnie - pytanie, jak jest zorganizowany wyjazd? Mnie się wydaje, ze minimum, tak czy siak, to jest około 300 e / tydzień. Zerknij na kurs w Ergokantor.pl, bo bardziej opłaca się wymieniać w kantorach internetowych. Prześledź przez kilak dni z rzędu kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam Grecja....potaniała ale ja wolę jechać gdzieś w Polskę niż się potem obawiać co kolejnego w tej grecji się posypie i co zepsuje cały wyjazd.... jedziemy w październiku do ustki, rezerwacja w hotelu Lubicz już jest, bardzo bardzo nie możemy się doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są dostępne strony, na których są podane ceny przykładowych produktów w danym kraju, można sprawdzić co ile kosztuje i wyliczyć ile będzie nam mniej więcej potrzebne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamik23
My zamierzamy wyjechać na wakacje all inclusive. Oglądaliśmy już kilka hoteli na http://www.odlotowepodroze.pl/ Przy takich wakacjach raczej nie bierze się dużej ilości dodatkowych pieniędzy. Jedzenie i picie masz w cenie, więc jedynie możesz zabrać euro na wycieczkę fakultatywną czy jakieś pamiątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się dobrze udało trafić z biurem Neo Szavel Travel www.szaveltravel.com . Prowadzone przez prawdziwych pasjonatów, którzy mają Grecję obcykają wzdłuż i wszerz. Nocowaliśmy w wygodnym apartamentowcu Dionizos w Panteleimonas na riwierze. Pierwszy raz się spotkałem z tak zadbanymi, czystymi pokojami...a dużo podróżuję. Chyba najlepiej wspominam wieczór Grecki na który zaprosił wszystkich jeden z właścicieli – Maciek. Grecy to się potrafią bawić jak żaden inny naród!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się dobrze udało trafić z biurem Neo Szavel Travelwww.szaveltravel.com . x UWAGA !! NAJGORSZE BIURO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Chyba najlepiej wspominam wieczór Grecki na który zaprosił wszystkich jeden z właścicieli – Maciek. X A Tomek gdzie ?, zapił znowu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×