Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

czy dla doswiadczonych facetow cipka, jej wyglad ma znaczenie?

Polecane posty

Gość gość

temat NIE JEST KIEROWANY DO PRAWIKOW !!!!!!!!! nie wypowiadajcie sie prawiki !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem prawikiem i dla mnie każda jest piękna. Ale najważniejsze by to robić z ukochaną i reszta nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ohydna , jak już. A co do tematu, to przy lizaniu ma znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nie ma. Najważniejsze żeby kobietce dogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poka fote cipci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie zwracałem na wygląd jakiejś szczególnej uwagi, ale może to dlatego ze zawsze trafiałem na śliczne cipki, motylki, bułeczki, każda była cudna i mogłem je lizać godzinami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - sprawiasz wrazenie doswiadczonego mezczyzny, wiec zapytam jeszcze raz - czy ogladales, porownywales z innymi, czules kiedykolwiek ze nie podnieca cie badz jakiekolwiek inne emocje w tobie sie pojawialy - pytam, bo sama mam ochydna i obrzydliwa, wstydze sie jej, sama na nia nie moge patrzec, przez co nie moge przelamac sie do seksu, boje sie, ze faceta to obrzydzi:( nie akceptuje jej, mam przez to kompleksy, zachamowania, czuje sie zle, nie mow tylko ze jak sie ludzie kochaja to nic nie ma znaczenia, ja osobicie po znajomych stwierdzam ze wszystko ma znaczenie i jak zauroczenie mija to ludzie zaczynaja sie zastanawiac nad wieloma rzeczami i seks musi obyustronnie sprawiac przyjemnosc i dawac satysfakcje, po czasie zaczyna sie dostrzegac wady, niedoskonalosci, wytykac je sobie, to jest dopiero prawdziwe i szczere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam ani buleczki ani motylka, ja mam ćme:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to rob tylko po ciemku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cipka jak cipka :) dziurke chyba masz , a to przeciez o dziurke chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha łzy same czasem mogą napłynąc do oczu gdy czyta sie takie tematy :D Ale wy zakompleksione jesteście w dzisiejszych czasach :) Niema dużego znaczenia jaką pipe ma dziewczyna. Jakieś małoznaczące roznice można wyszczególnić. Np zdarza sie że dziewczyna ma za duże wargi sromowe. Wolałbym pipke pułeczke od tej pierwszej ale nie jest to duży problem. Wszakze gdy jestem za mało podjarany takie wilgotne duze wargi mogą budzić we mnie jakieś odpychające odczucia ale najważniejszy jest caloksztalt kobiety. Gdy jest generalnie ladna i atrakcyjna to takie rzeczy są niezauważalne. Jeśli to pomoze ci podleczyc twoje kompleksy to faceci mają wyjeb.. Na to jak wygląda ci/pka. Gorzej mają ów faceci bo rozmiar i wyglądow męskich narzadow plciowych jest zdecydowanie bardziej istotny aniezeli wygląd damskich. Świat zachowal jednak rownowage dlatego u kobiet zwraca sie wieksza uwage na inne czesci ciała np tyłek czy piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brunetos244 wie co mówi bo to znawca kobiecego ciała. Wchodził w niejedną kobietę i niejedna brał jego penisa w usta. To ideał, którego pragną kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brunetos244 dziś - ja nie mowie o jednym razie z przypadkowa laska, wtedy pewnie nie ma znaczenia jak co u niej wyglada, grunt by szybko w cos wsadzic i ulzyc sobie - tak pewnie mysla faceci, jednakze mowie o stalej relacji jesli facetowi podoba sie kobieta i jesli mial juz jakies inne zwiazki wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wolnego ! Myślisz że przepukałbym pierwszą lepszą by sobie ulżyć niepatrząc na jej wygląd ? Wygląd pochwy można nawet wyczytać z twarzy kobiety, powstała nawet ksiazka opisująca poszczegolne cechy wyglądu połaczone z narzadami plciowymi. Niemasz wiekszych problemów niz wyglad pipy ? Twojemu przyszlemu facetowi niezrobi to roznicy uwierz. Wazne bys chodziła w dobrej wadze i odnalazła i przejawiała swoją kobiecośc miala zdrową seksualnosc a zdrowa seksualnosc****elnia kobiecość to BRAK kompleksów na jej punkcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie akceptuje swojego ciala, nie podoba mi sie ono :( a nie wszystko moge sama zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak CIe ktoś pokocha to będziesz mu się podobała taka jaka jesteś :) na pewno wyolbrzymiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląd nie ma znaczenia, liczy się to co jest w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nigdy nie porównywałem i nie zamierzam tego robić, bo doskonale wiem, że każda kobieta jest inna i każda różni się również budową ciała. Nigdy też nie spotkałem się z cipką, która by mnie obrzydzała, albo powodowała brak podniecenia... po prostu nie zwracałem nigdy uwagi na jej wygląd. Cipka to cipka, jakie ma znaczenie jej wygląd jeśli czuje się coś do kobiety z którą idzie się do łóżka? A co do przyjemności z seksu, to nie cipka daje przyjemność, nie piersi, tylko kobieta jako całokształt. Wmówiłaś sobie kompleks i sama tym się krzywdzisz, nie ma brzydkich c**ek, ewentualnie są tylko zaniedbane kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja mam 38 lat, nie lubie cipki motylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś też wywołuje wrażenie estetyczne są co bardzo ładne i takie których nie chce się drugi raz oglądać. I sporo pomiędzy tymi dwiema skrajnościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary temat ale powiem tu że dla mnie nie ma piękniejszych niż bułeczki ale też ponoć przez to mają trudne porody ? bo mała i ciasna Cesarskie często mają no i może za mało wód płodowych ? albo się mylę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Damski Okrutnik napisał:

Stary temat ale powiem tu że dla mnie nie ma piękniejszych niż bułeczki ale też ponoć przez to mają trudne porody ? bo mała i ciasna Cesarskie często mają no i może za mało wód płodowych ? albo się mylę 

Ale pierrrdolenie😏 Aż się uśmiechnęłam pod wąsem.

Każdy poród jest trudny, rozumiesz cepie?! Każdy, to rzeźnia, męczarnia i zagrożenie życia dla matki i dla dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Qwerty82 napisał:

Boże ale to zabrzmiało strasznie. Dobrze że mam to już za sobą. 

Podobno to najbardziej niebezpieczne "naturalne" chwile życia. Jak start i lądowanie samolotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×