Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość007

czy to zdrada?

Polecane posty

Gość gość007
Mój facet postawił mi ultimatum. Do wieczora mam wybrać - albo on albo kolega. Jeśli wybiorę jego to mam na jego oczach powiedzieć koledze , że nie będziemy się już widywać. I on sam chce to zrobić . Coś czuję że nie będzie to najmilsza rozmowa w moim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię tępych lasek
Hehe dobrze Ci tak. Nabroiłaś to ponoś konsekwencje . Ja bym Ci szansy nie dał tylko kazał wynosić się do koleżki. Przelizałaś się z nim a teraz grasz ofiarę. A tak naprawdę zrobiłaś w jajo obu frajerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zażądałabym tego samego. Kumpel zaczął Cię całować, a Ty zamiast to przerwać, to się z nim całowałaś O.o Rozwalają mnie takie tłumaczenia ''to on mnie pocałował'', no ludzie wy jesteście jakimiś marionetkami, którymi można tak kierować? Masz chłopa, to się go trzymaj. Masakra, na miejscu faceta już bym Cię chyba nigdzie samej nie puściła, nie wiadomo co ktoś może z Tobą zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość007
Krytykę przyjmuje bo zasłużyłam. Mogę tylko wyciągnąć wnioski i nie popełnić drugi raz tego błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałaś być uczciwa to teraz stracisz przyjaciela i chłopaka, bo on teraz do Ciebie wróci ale za jakiś czas zrobi Ci to samo albo gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakby kolega ściągnął ci majtki i wsadził, to też byś nie protestowała? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość007
A jaki mialam wybór? Nie powiedzieć i spotykać się z jednym i drugim? Zerwać znajomość z kumplem nie mówiąc facetowi dlaczego? Przeciez domyśliłby że coś się wydarzyło i to coś ważnego. Wiec chyba wybrałam najlepszą opcję. PRAWDĘ. Być może kiedyś się rozstaniemy zgodnie z wróżbą poprzedniej wypowiedzi. Ryzyko jest zawsze wpisane w każdy związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość007
I mimo wszystko nie ściągnęłam majtek ani nie macałam się . To chyba subtelna różnica między tym a pocałunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedziałaś chłopakowi ze odzwajemnilas pocałunek i to z języczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość007
Powiedziałam że nie przerwałam pocałunku. Więcej wiedzieć nie chciał. Jak pisałam wcześniej. Wykrzyczał mi ze bylam naiwna i ze on od poczatku wiedział że kumpel nie ma czystych intencji. i że musi sobie przemyśleć i wyszedł. Resztę pisałam. Teraz czekam do wieczora żeby zakończyć znajomość z kumplem.. Mój facet chyba nie wierzy że jestem w stanie to zrobić i chce sprawdzić.. A jestem i zrobię to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet nie lubiący zdzir
powodzenia! facet zostawi Cie tylko najpierw musi poznać słodki smak zemsty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musialas mu nic mowic , juz nigdy nie bedzie tak jak bylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość007
To co miałam zrobić żeby było dobrze?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz juz nic nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość007
moja wizja naprawy nie zadziała? nie wybaczy mi? za godzinę mamy się spotkać i strasznie się boję.. jak nigdy w życiu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze powie ,ze rozumie ,moze wybaczy ,ale zadra pozostanie na zawsze i juz nigdy nie bedzie tak jak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość007
No i tyle... W towarzystwie mojego faceta ( chyba byłego) zerwałam znajomość z moim kumplem. On dostał od niego po mordzie, a jak próbowałam go powstrzymać odepchnął mnie mówiąc że mam się nie wtrącać. Potem usłyszałam, że nie będzie już tak naiwny i że będę teraz długo pracować na jego zaufanie. Załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czego oczekiwałaś? Pogłaskania po główce? Zdradziłaś, świadomie skrzywdziłaś mężczyznę, którego rzekomo kochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość007
Liczyłam na to, że pogadamy . Że będę miała szansę powiedzieć, że kocham tylko jego i że żałuję . Że popełniłam cholerny błąd. A nie mialam szansy. Nie zerwał ze mną, ale napisał , że musi ochłonąć i przemyśleć wszystko raz jeszcze. Telefonów nie odbiera, bo chce mieć czas i odpocząć ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To daj mu ochłonąć, niech przemyśli. Pisząc, dzwoniąc narzucasz się, a on jasno powiedział, że potrzebuje czasu, więc mu go daj, teraz targają nim emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzę tępych lasek
Taaaaa. Kochasz tylko jego a język innego w gębie miałaś? Śmieszna jesteś. Daj mu spokój bo facet ma honor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak żeś głupia to teraz masz. Też a było nie mówić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość007
Ale powiedziałam i nie żałuję. Teraz poproszę o mądre rady jak go odzyskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez napisała, że musi ochłonąć, że musi to wszytsko przemysleć, więc najlepsze, co możesz teraz zrobić, to dac mu wolną przestrzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze powiedzialas! Swiat jest pelny zaklamanych osob ktore by milczaly zeby tylko bylo jak dawniej! otoz nie! takie rzeczy trzeba mowic a nie udawac ze jest super. Brawa dla Ciebie kolezanko ze mialas na tyle odwagi. Jak go odzyskac? na razie mysle ze najlepszya decyzja bedzie dac mu czas. Sam musi przemyslec, ochlonac i zastanowic sie co dalej. Taka wiadomosc calkiem go wytracila z rownowagi ale nie trac nadziei mysle ze taki pocalunek jest do wybaczenia pod warunkiem ze nie powtorzy sie to nigdy wiecej! I nie sluchaj teklstow ze wroci ale sie zmesci albo ze w ogole nie wybaczy. Znam milion przypadkow kiedy mezczyzna wybaczyl podobna sytuacje a nawet duzo gorsza i nigdy sie nie mscili ani nie wypominali. Milosc potrafi wybaczyc wiele. Pamietaj ze jak dostaniesz druga szanse juz nie mozesz jej zmarnowac bo 3 pewnie nie bedzie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ile on ja kocha naprawdę. Myślę ,ze są bardzo młodzi a młody chłopak woli zmienić dziewczynę niż wybaczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez prawda jesli sa bardzo mlodzi wiele jeszcze przed nimi i pewnie nie jedna ''milosc'' Do takich decyzji jak wybaczenie trzeba dorosnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dobrze ze powiedzialas! Swiat jest pelny zaklamanych osob ktore by milczaly zeby tylko bylo jak dawniej! otoz nie! takie rzeczy trzeba mowic a nie udawac ze jest super. Brawa dla Ciebie kolezanko ze mialas na tyle odwagi. x Nie wiem czy dobrze zrobiła ,ze powiedziała. Milczenie wcale nie oznacza ,ze chcemy aby było tak jak dawniej ale dlatego ,ze takim wyznaniem ranimy osobę ,która niby kochamy. To takie wybielanie siebie. Powiedziałam , byłam szczera a teraz mi wybacz. To nie jest odwaga to jest głupota, związek jest zapewne bez wielkiego stażu i niestety ale nie przetrwa. x Jak go odzyskac? na razie mysle ze najlepszya decyzja bedzie dac mu czas. Sam musi przemyslec, ochlonac i zastanowic sie co dalej. Taka wiadomosc calkiem go wytracila z rownowagi ale nie trac nadziei mysle ze taki pocalunek jest do wybaczenia pod warunkiem ze nie powtorzy sie to nigdy wiecej! x Chłopak , który kocha po takim zdarzeniu będzie rozmawiał z dziewczyna o tym co się stało. Pytał o uczucia a nie walił w mordę jej przyjaciela i dawał sobie czas na przemyślenie. x I nie sluchaj teklstow ze wroci ale sie zmesci albo ze w ogole nie wybaczy. Znam milion przypadkow kiedy mezczyzna wybaczyl podobna sytuacje a nawet duzo gorsza i nigdy sie nie mscili ani nie wypominali. x Dokładnie pocałunek to nie taka wielka zdrada tym bardziej, ze ona go nie zainicjowała. x Milosc potrafi wybaczyc wiele. Pamietaj ze jak dostaniesz druga szanse juz nie mozesz jej zmarnowac bo 3 pewnie nie bedzie. Powodzenia! x Miłość jest tylko z jej strony , on jeszcze nie jest w niej zakochany a teraz już pogrzebała szanse na miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno, swoim odważnym posunięciem spowodowała ,ze jej przyjaciel został pobity , straciła już przyjaciela na zawsze, chłopak od niej odejdzie. Trzeba wiedzieć kiedy szczerość jest potrzebna i nie wyrządzi nikomu krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość007
Powiedział mi, że chyba nie może ze mną być. Że to nie kwestia pocałunku , ale tego że przyjaciel był ważniejszy od niego. To wobec niego niby bylam bardziej lojalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×