Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Roznica w wygladzie Polakow zaleznym od plci

Polecane posty

Gość gość
Mnie nie spotkasz w pociągu ani autobusie, komunikacją miejska jest dla buednych poleczek bez forsy. Zresztą nawet jak mają auta, to nie jeżdża, bo są zbyt tępe aby to ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lwidzę 50% ludzi to brązowe bolki z ochdnymi czarnymi ślepkami i barankowymi włoskami. Mnie to nie jara wieśniaro spalająca się na skwarek latem. Idź zwozić węgiel to też będziesz miała przykopconą latynoską urodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah kocham ten wysyp nienawisci <3 nigdzie nie wspomnialam,ze lubie latynosow ,ciapatych czy czarnych. sami szukacie na mnie hakow,ktorych nie ma. nic sie nie zgadza z waszych przypuszczen o moim wygladzie,podejsciu do zycia etc nic. od razu ze gruba zasyfiona egoistka feministka. probujecie sobie jakos to wyjasnic. jestescie tacy zalosni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ahahaaha ale beka, autorka jest dobra na frustratów z kaffe :D wyżej srają niż doopę mają, a tyle wymagań od kobiet spojrzeć na siebie frajerzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że twojego starego nie było stać na gumki, bo był polskim zerem bez kasy. Teraz kielibyśmy jedną idiotkę mniej, gdyby twój stary nie był biedakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialbys pracowac u mojego ojca smieszny czlowieczku :D i bylam planowana,w przeciwienstwie moze do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest chore żeby dorośli ludzie tacy jak wy obrażali się wzajemnie jak gimnazjaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest chore,by banda facetów nie umiala sie pogodzić ze stanem faktycznym. tak,jesteście brzydcy. kiepskie ciała. beznadziejnie się ubieracie. autorka napisała to dość ładnie, a wy co? gruba twój ojciec to biedak zasyfiona egoistka feministka dziewica niedoj****a idiotka umyj sie s********j do francji wal sie z ciapatymi jak ci sie nie podoba (...) kultura najniższa,a same opisy niepoparte niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli twoja stara to blachara, która poleciała na forsę twojego nerdowskiego ojca? Ok, dzięki za wyjaśnienie. Jak widać niedaleko bada jabłko od jabłoni. Jaka stara, taka córa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja matka jest bardziej wykształcona i zarabia prawdopodobnie więcej,niż ty kiedykolwiek będziesz :D możesz rzucać mięsem cały czas, ale wciąż nie trafiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki ojciec taki syn... Współczuję,na prawdę Jak Ty taki poziom zafundujesz własnemu,to nic dziwnego,że Polki wolą gejów i francuzów,tudzież murzynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dużo płacą dzisiaj na kasie w biedrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również tobie współczuję. NAPRAWDĘ kup sobie słownik, nieuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już pisała inna kobieta :D idę stąd cebulaczki. nawet mi was nie żal. wasze szanse na świetną kobietę są naprawdę nikłe :D stąd ta agresja. nie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w Londynie i jak widzę te z d**y wzięte 'polki' (celowo napisane przez małe 'p') to wymiotować mi się chce .. Tez Wiecznie narzekają na Polaków . Tępe blachary pałętające sie z muzułmanami .. Jak można ? Jak można być z takim brudasem , smierdzielem , KOZOJEBCĄ ??!!! Wstyd mi za te wszystkie ściery . Powinny miec odrazu zabierane obywatelstwo !! Polka dla Polaka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka na rację. Też zauważam to na ulicach iż przeciętna polka wygląda lepiej od przeciętnego faceta. W wieku po 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetną kobietę, do której ty się napewno nie zaliczasz, więc sorry, ale snu z powiek mi to raczej nie spędzi. Ścieka to po mnie jak po kaczce :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście wciąż jeszczs są wśród Polek kobiety z klasą jak Pani Alexandra, która wie, że nie robi się do swojego gniazda. Szacuneczek dla Pani i miłej nocy życzę :*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mladenovs
jak już mówiłem większość Polaków nie ma pieniędzy na ubieranie się w markowe ciuchy ale to samo jest z Polkami. Co do otyłości to np Brytyjczycy czy Hiszpanie są przed nami pod tym względem. Ktoś tu mówił o Hiszpanach że są tacy super. Ja się z tym nie zgodzę. Co do zarobków może i mają wyższe niż u nas ale za to jakie u nich jest teraz bezrobocie. Hiszpanie nawet do Polski przyjeżdżają w poszukiwaniu pracy i robią w jakiś kebabach za najniższą krajową. Ja uważam że w każdym kraju są zarówno przystojni i brzydcy mężczyźni to samo dotyczy kobiet. Nie wiem jednak po co zakladać temat który ma na celu obrażanie części polskiego społeczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzna_Sam
Dokładnie. Polka dla Polaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile dziesiątek tys. zł wydała przeciętna Polka na swójnwygląd. Natalia Siwiec to też przeciętna Polka z pięknymi genami? Te operacje plastyczne jej nie pomogły. 90% w TV to plastikowe botoksiary z kilogramem tapety i dla was to piękna kobieta. Ja jedynie myję zęby i prysznic + mydło i tyle o siebie dbam. Twój południowy lovelasek układa sobie włoski na pocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu niby jakiś przystojny Hiszpan miałby się zainteresować jakąś bladą polką z łojotokiem skóry ukrytym pod tapetą? Tego autorka już zapomniała dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka musiała już iść spać, bo jutro musi wcześnie wstać do szkoły :D, gimbusiara jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patriiiiii
Nie nawiązując do komentarzy wyżej. Musze się z godzić z głównym tematem. Ja kilka lat temu byłam otyła, mimo tego dbałam o siebie, zawsze ładnie ubrana, zawsze pomalowana, paznokcie zrobione, włosy również. Higiena również na pierwszym miejscu. A dla tutejszych panów "ładna z twarzy ale za gruba". Ale ileż mężczyzn mnie oceniało - a raczej moją sylwetkę. Przy czym sami mieli piwny brzuszek lub mieli budowę typowego "szczypiorku" bez żadnych mięśni. Bywało tak że zostawałam nawet wyśmiewana z powodu wagi przez Panów którzy sami byli nie zadbani. Ale wszystko toczyło się w aurze że jak facet to nie musi. Nie musi dbać o siebie w takiej mierze, ale jednocześnie chciałby mieć piękną, inteligentną i z dobrą posadą. Oczywiśćie z pięknym biustem + ciałem. No i znowu kiedy sami nie wyglądają. Polscy mężczyźni z reguły mają duże nosy i średniej wielkości oczy, rzadkie i słabe włosy. Wracając do właściwego tematu wyjechałam do Anglii, potem Irlandii a na koniec Japonii.. wszędzie z moimi 98 kg byłam atrakcyjna. Po za moim krajem miałam powodzenie, i nie mówie tutaj że na zasadzie mnie jako odpadku, lub szansy na lepsze życie bo mam lepszą pracę. Zdrowi, zadbani, młodzi faceci. Zdziwiłam się okropnie. Zmieniło to mój całkowity pogląd na POLAKA - jako PARTNERA NA CAŁE ŻYCIE. Po dwóch latach wróciłam do ojczyzny. Odmieniona, już szczuplutka. No i nagle co? Oczywiśćie nagle się podobam, nagle męzczyzni dla których wtedy byłam za słaba zauważyli moją ładną twarz, duże oczy, pełne usta i grube włosy. Tylko że ja już podziękuję. Obecnie mam 29 lat, męża Finlandczyka i patrzę z współczuciem na moje koleżanki które męczą się w polskich małżeństwach. Gdzie polak mąż pije codziennie piwko, nie pomaga z dziećmi a jego jedynym obowiązkiem jest praca. Napisałam to dla kobiet :). Może moja historią komuś pomoże. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wy próżne babskie pustaki wydacie ostatni grosz, żeby dobrze wyglądać, a my faceci akceptujemy siebie tkaimi jakimi jesteśmy i nie musimy skrywać twarzy pod kilogramem tynku, jak wy torobicie codziennie, o waszych wioskowych doklejanych rzęskach i włoskach nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedała się Finlandczykowi za wygodne życie i się chwali tym jeszcze. Pewnie jakiś frustrat, którego żadna finka nie chciała, ale dla Poleczki to awans społeczny. Rozkładają nóżki zagranicą dla wygodnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, muskulatorua? A twój chin to pewnie patyczak i okularki w dodatku blondynek ze świnsko czerwoną cerą? Oni są tak p**dusiowaci, że muszą brać polki, bo ich kobiety nadskakują na brozowe i czarne pałeczki jak szalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frustracja polakow siega zenitu. Przeczytalam tylko troche, ale autorka pierwszego postu napisala bardzo normalnego i kulturalnego posta wyrazajacego jej opinie. A panowie nie przebieraja w wyzwiskach, komentujac nawet normane opinie bez oszczerstw w taki sposob, ze leb mnie boli jeszcze bardziej. Ide spac, a wy sie ogarnijcie z waszym mysleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam się zgadzam z autorką, wyjeżdżałam kilka razy na dłużej i też byłam pod wrażeniem obcokrajowców. Nie wiem skąd tyle frustracji w facetach udzielających się w tym wątku, przecież to, że Niemcy, Francuzi czy Włosi są bardziej zadbani to fakt. A nie przypuszczenie, czy jakieś bajki. Zaprzeczacie, że białe jest białe w tym momencie. Autorka nie pisała nic o żadnych ciapakacj czy czarnych, także przypisywanie jej zainteresowań nimi jest kolejnym bezsensem, widać kto nie czytał wątku a się pluje byle sobie poszczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×