Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Roznica w wygladzie Polakow zaleznym od plci

Polecane posty

Gość gość
jestem kobieta jakby co ale osobiscie nie uwazam zeby polki byly jakos specjalnie duzo bardziej atrakcyjniejsze od facetow. Zarowno polki jak i polacy sa raczej przecietnej urody, a fakt ze wydaje wam sie ze kobiety sa atrakcyjniejsze wynika z tego ze polki nakladaja sobie makijaz i to w wiekszosci przypadku bardzo duzo wiec to je 'upieksza' ale bez make upu wcale lepiej by od polakow nie wygladaly. A jezeli chodzi o ubior itp to moze i bardziej o siebie dbaja, ale co z tego jak i tak geny maja takie same i naturalnie nie sa ladniejsze od facetow? To takie oszukiwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki nie nakladaja duzo tapety, chyba ze mowisz o blacharach. A poza tym sorry, ale kobiety na calym swiecie ja nakladaja, a nie ze tylko w Polsce, dlatego wydaja sie ladniejsze.. A ubior? Ladny ubior duzo daje, i co maja geny do tego, ze jakas Polka jest szczupla, a jakis Polak ma brzuch? Zadbanie o siebie to twoja sprawa, a nie genow. Na bank to facet pisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałem o siebie dbać ale mama mówiła że robię z siebie lalusia i jestem zbyt wrażliwy, nie męski nie myłem zębów i nie chodziłem do dentysty, nie leczyłem trądziku, nawet nie ćwiczyłem mięśni, źle i tanio się odżywiałem, nie chodziłem do lekarza jak byłem chory a dodatkowo dzieciw szkole mnie gnębiły i bałem się odezwać w klasie cały czas chodziłem zgarbiony i to wszystko widać w moim wyglądzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak, jak ktos jest szczuply, a ktos gruby, to ten pierwszy bedzie ladniejszy. Nie oszukuj sie, facet :D i nie wykrecaj genami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ciotka wyszła za włocha. Są małżeństwen od 15 lat. On ją zdradził kilka razy, ma wyrąbane na dzieci, bo ona się nimi cały czas zajmuje, a przy tym zarabia więcej od swojego włoskiego nieudacznika, który woli balować z kumplami aniżeli zająć się rodziną. Super południowy lowelas, ale warto, bo jest zadbany według kafeterianek :D. Nie rozśmieszaj mnie z tymi zadbanymi gebelsami. Wiel z nich ma urodę warchlaka i problemy z otyłością, często łysieją i mają kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz dlaczego wielu włochów, greków hiszpanów oraz portugalczyków ma arabską urodę? Bo to mieszańce, oni meszali się z arabami od wieków. Muzułmanie nawet ich prawie nie wybili. Niejeden hiszpan ma urodę roma jest bronzowy i to nie przez klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem tylko przylecieli jacyś debile z tekstem ooo leci na ciapaków, jak można z czarnym a autorka wyraźnie napisała, że czarni NIE. Czemu jak pisze się pozytywnie o facecie z europy zachodniej to równa się skłonności do muzułmanów? Tylko wyjątkowo ograniczeni umysłowo ludzie tak to odczytują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*Bronzowy - to duzo o tobie mowi :D typowy polaczek p*****lacy o Arabach, przekonany, ze kazda polka na nich leci. Nacjonalista, ktory wybilby wszystkich i zostawil tylko siebie i reszte Polakow ew., taki sie czuje maly i zakompleksiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, pisala to kobieta, serio:) po prostu nienawidze jak ktos szufladkuje ludzi i nie dostrzega pewnych roznic, i nie mowie ze wszyscy polscy faceci sa jacys super przystojni przeciez (chociaz znam wieku przystojnych) ale tez ja sama osobiscie nie zauwazam zeby polskie kobiety byly jakos specjalnie piekne, moze zrobione to tak ale tak naturalnie pieknie to tez rzadziej, wiec zarowo rzadko mozna spotkac piekna polke i przystojnego polaka:) a co do tego ze kobiety na calym swiecie sie maluja- tak to prawda, ale nie w takim stopniu jak polki, zagranica jakos wiele kobiet idzie do sklepu czy na miasto bez makeupu i nie ma z tym problemu a u zdecydowanej wiekszosci poek to niedopuszczalne wrecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam że w ogóle nie zależy to od płci - bez problemu zauważymy zadbane osoby zarówno wśród kobiet jak i wśród mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polka dla polaka? Pff tez mi :D a kim jest polka to czyjas własność zeby sie tak rozrządzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama szufladkujesz, bagatelizujac nawet to, ze wiecej Polek ma zadbane ciala niz Polakow i pieprzac o genach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze mowiac to polki wcale rewelacyjnych cial tez nie maja... Poza tym mowilam ze przeciez rzeczywiscie polki sa bardziej zadbane od facetow czyli np. lepiej ubrane, wycwiczone, wymalowane ale geny pozostaja te same i dalej zostana przekazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexandra nie wiem czy zauważyłaś, ale tutaj nie było o muzułmanach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wy Poleczki myślicie, że jesteście ósmym cudem świata, darem od Boga, a przy waszej urodzie inne kobiety bledną. Otóż mam dla was złą wiadomość. Jesteście przeciętne i do takich fanucuzej, czeszek czy węgierek to nawet startu nie macie. No, ale najlepiej wylewać gn*j na polskich mężczyzn, którzy pracują po 8-10 godz za 2500zł podczas kiedy na zachodzie ludzie mają lepsze warunki i kilkukrotnie wyższe pensje. Większość polaków na emeryturze wegetuje, nie mają pieniędzy na stomatologa, ciuchy, a nawet podróże. Taki fin czy szwed za nic dostaje masę kasy i sobie może pozwolić na więcej. Polak wydaje 2500zł na rodzinę żonę, dzieci, za resztę naprawia mieszkanie lub odkłada na samochód. A na zachodzi byle ciapek kuje sobie iphona za 3klocki bo socjalu ma z 1200funtów. Pierdzielone hipokrytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra nie chcę mi się już nic tłumaczyć jak krowie na rowie, ile można wałkować jeden temat. eot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie widzicie te piekne Polki?w wiekszosci pospolita uroda.mieszkam poza Polska i jakos nie zauwazylam ,zeby ich uroda powalala na kolana...i zeby nie bylo jestem kobieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem po trzydziestce, nie mam brzuszka i nie łysieję. Zrobiły mi się lekkie zakola w wieku 22 lat, których i tak nie widać. czy coś ze mną nie tak, Drogie Panie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciętna Polka wygląda jak żona szpilki lub doda, czyt. wieśniara z tanin stylem i dużą ilością tapety, a do tego jakiś wieśniacki tatuaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lila idź spać, bo jutro do gimby nie wstaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ma dzianych starych i przez to nosi swoje 4 litery wyżej aniżeli głowę. Uważa się za lepszą, bo jest lewakiem z bogatgo domu. Taka druga kasia tusk albo kwaśniewska. Myślą, że są niewiadomo kim, bo starzy ich ustawili w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×