Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kolesie sa tak samo debilni jak laski JAK dobrze wygladalem to wszyscy sie klani

Polecane posty

Gość gość

ali , czapkowali -"dzien dobry, dzien dobry" bo mialem taka agresywna gebe i ostre rysy zawsze. Zj***lem sie z wygladu, taki troche rozmemlany i slabowity sie przez chorobe zrobilem--ani laski ani kolesie mnie juz nie zauwazaja, nawet na moje wyrazne "dzien dobry" (do o wiele mlodszych ode mnie) nikt nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Ci się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes de/bilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hitlerowi hajlowali, srali ze strachu ale szanowali. ludzi trzeba jak szmaty traktować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówkaMarta
No to weź wyglądaj chłopaku i na nowo będziesz budził szacunek. Jak żeś się rozmemłał i zrobiłeś leszczu, to nie oczekuj zainteresowania wielkiego. Ludzie, lubią ludzi zadbanych i pewnych siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie szanuja tylko silniejszych. Jak wyczuja choc odrobine slabosci to wejda ci na leb bez zadnych ceregieli, zgnoja, wysmieja, zniszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"hitlerowi hajlowali, srali ze strachu ale szanowali. ludzi trzeba jak szmaty traktować " faktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie to niewdzięczne qrvy, szkoda na nich nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak żeś się rozmemłał i zrobiłeś leszczu, to nie oczekuj zainteresowania wielkiego. Ludzie, lubią ludzi zadbanych i pewnych siebie oczko.gif" OOOOOO Wiekszosc wlasnie ma taki tok myslenia jak Ty dlatego w tym kraju nadal jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×