Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moj chlopak bierze narkotyki

Polecane posty

Gość gość
Ale ja tu nie pisze o tym czy on chce byc ze mna czy nie bo mam dziecko. Nie rozumie co to ma wspolnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za odpowiedzi.ja ide juz spac.jutro napisze co i jak po rozmowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lola88 znów przyznsm Ci rację. Nigdy nie chciałabym, by mój mężczyzna ukrywał przede mną coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1029384756
wydaje mi sie ze przesadzasz, nie zauwazylas nic po nim ze bierze to znaczy ze nie jest uzalezniony bo bys widziala ze typ jakos dziwnie sie zachowuje. to ze czasem wezmie raz na jakis czas na imprezie nie oznacza ze trzeba z nim zrywac i od razu wsadzac do jedno worka z cpunami. WSZYSTKO DLA LUDZI ALE W UMIARZE. moze jeszcze tego potrzebuje zeby sie zabawic, jesli bierze juz dlugi czas np kilka lat i od wielkiego dzwonu to nie bedzie cpunem ktory musi na terapie. bo uwaga uwaga nie wszystkich to uzaleznia. a dobrze ze w ogole ci powiedzial, bo mogl przed toba ukrywac a jak go to meczylo to zalezy mu na tobie :) a faceci chuje kazda bajeczke wymysla a on jest szczery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bierze mocarza, tragarza, krokodyla i espumisan" rozwaliło mnie to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz miała przynajmniej z******ty seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam to ja to ci doradzilam żebyś z nim się skontaktowala. I nie sluchaj kogoś ze jak ktoś pisze ze nie jest uzależniony... Jest na pewno uzależniony i czesto pewnie bierze oprócz imprezy tylko po prostu ty tego nie zauważyłaś. Każdy po i narkotykach różnie się zachowuje jeden dziwnie a drugi normalnie ze się tego nie zauważy. A wiem bo chodziłam do szkoły to większość chłopaków brało narkotyki. Jak ja bym zobaczyła ze mój bierze to bym mu kazała się leczyć jeśli by tego nie chciał to walizki by miał spakowane za drzwiami wywalone. Niestety narkotyki najgorsze co może być. Tylko jeśli ty słuchasz innych i nie masz własnego rozumu to już trudno. Mam nadzieje ze ci trochę pomogłam.i licz się z tym jeśli nie uda się na terapię to będzie brał do końca życia bo taki organizm domaga się żeby zażyć . Poczytaj na internecie jak jest z narkotykami. Ino patrzeć jak tobie zaproponuje bo tacy są lubią częstowac. Nie sluchaj tu debili bo mogą tu być debile a nie jakieś dziewczyny. I ci radzą bardzo źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sluchaj ani to może być jakiś debil albo dziewczyna która chce ci źle doradzić. Narkotyki dla ludzi.?? Zastanów się co piszesz. Nie wprowadzaj dziewczyny w błąd. Teraz za narkotyki się idzie do pierdla. Brak słów na tych co do ciebie piszą chcą cie wprowadzić w błąd. Chcesz całe życie być w związku z narkomanem..? Ciekawe co na to Twoi rodzice prędzej się doradz ich niż tu czubkow na forum . licz się z tym ze jak zechcesz z nim być i nie będzie się leczył to z narkomanem zostaniesz do końca życia i może nawet sięgać po inne narkotyki których jeszcze nie brał tak może być. By z tego wychodziło ze kolegów ma cpunow bo na pewno w porządku nie ma. Mało jest chłopaków takich co nie biorą na pewno są przynajmniej ja mam takiego jestem juz z nim 4lata ale koledzy z pracy nie biorą. Nawet nie piją tak alkoholu żeby pić często. Jak nie weźmiesz sprawę w swoje ręce i się nie zastanowisz pozytywnie to będziesz miała życie przerabane z narkomanem. Ja bym go wysłała na terapię a jak by nie chciał to bym powiedziała mu do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×