Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co jest tańsze prostytutka czy dziewczyna?

Polecane posty

Gość gość
Dzisiaj prostytutki daja mezczyznie wiecej niz seks. Czesto romantyzm, cieplo. Do seksu to sa wspolczesne "przecietne" kobiety, ktore spotykamy codziennie na ulicy, w szkole , w pracy itd. Nasze matki, zony, corki, kolezanki. A to wszystko chcialy same kobiety. Przypominam feminizm i rewolucja seklualno-obyczajowa. Teraz przychodza tego konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś Dzisiaj prostytutki daja mezczyznie wiecej niz seks. Czesto romantyzm, cieplo. X Powinni teraz an pohybel tym wyemancypowanym legalnie wprowadzić taką usługę (czy też pracę) jak "żona do wynajęcia". Musiały by się starać, żeby utrzymać się na rynku. Dobre zdolności aktorskie by były wymagane, perfekcyjnie opanowana sztuka seksu, umiejętności zajmowania się domem itd. Skoro wszystko jest dziś sztuczne i za pieniądze to przynajmniej niech będzie rzetelnie wykonywane. Nie byłem nigdy s*********m, ani kimś kto popiera zeszmacenie się za kasę. Ale patrząc na to co się tu czyta byłbym ZA taką usługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"I żeby była jasność ja nie bronię żonatych co mają kochająca żonę, mówię o samotnych facetach." x Tylko taki samotny facet jest już zeszmacony, lepiej żeby pozostał przy d****ach do końca życia. Taki nie zasługuje na miłość. Poza tym taki nawet nie wie i nie rozumie czym jest miłość, skoro dla niego kobieta jest towarem :O Gdyby był zdolny do uczuć wyższych, lub miał choć trochę instynktu samozachowawczego i wyobraźni, prędzej by się zerzygal niż poszedł do k*****. Taki jeśli chce związku, to jedynie zasługuje na była prostytutke, ten sam poziom... xx "Dzisiaj prostytutki daja mezczyznie wiecej niz seks. Czesto romantyzm, cieplo. " x Buahahaha :D :D :D one kochają kasę, więc jak ją widzą "czule" się uśmiechają i ładnie udają. Ale o czym my mówimy, przecież klienci prostytutek nie mają uczuć,więc im to rybka że one robią dobrą minę do złej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prostytutka teraz jest najbardziej pozadana przez polaczkow kobieta ... zyczmy facetom duzo dzifek w 2018 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Co jest tańsze prostytutka czy dziewczyna?" Zależy, jak często chcecie ru/chać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najtanszy manekin albo koza chociaz ta druga to żrec chce,paskudo moralna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda kozy, z byka spadłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość dziś Tylko taki samotny facet jest już zeszmacony, lepiej żeby pozostał przy d****ach do końca życia. Taki nie zasługuje na miłość. Poza tym taki nawet nie wie i nie rozumie czym jest miłość, skoro dla niego kobieta jest towarem X Nie odwracaj kota worem. Nikomu wierności nie przysięgał, więc czym się niby zeszmacił? Po drugie taka "porządna"co za młodu nadstawiała się każdemu chętnemu bolcowi, wydymana przez los na własne życzenie a po 30tce nagle samotna mamusia szuka miłego zaradnego misia. To nie zeszmacenie? Po trzecie nie udawaj, że nie widzisz, że większość dzisiejszych związków to usankcjonowane prawnie k******o za korzyści materialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, żaden normalny mężczyzna nie zechce i będzie się brzydzil takiej co każdemu bolcowi nadstawiala. Analogicznie szanująca się kobieta, brzydzi się d****arza, który na dodatek jeszcze za to płaci, a d***** z łaski mu nadstawia, jemu i całej reszcie frajerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi zależy tylko na kobiecym ciele nie na niej samej więc analogicznie wolę prostytutki płacisz tylko za ciało 😜 a tu zaraz ktoś a  bo w gumie nic nie poczujesz zero przyjemności to ja na to nie raz nie dwa miałem kobiety szare myszki i miałem uczucie jakbym walił w powietrze więc zależy od kobiety nie ma reguły po drugie prędzej złapiesz syfa od dyskotekowej Karyny dającej po 2 piwach w kiblu niż od profesjonalnej prostytutki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po tym, co widzę na sadolu, to prostytutki mają znacznie szerszy wachlarz akrobatycznych umiejętności. Która zwykła dziewczyna schowa do du.py półtorametrowe dildo? Weźmie do gardła razem z jajami (no chyba, że mały)? Będzie pierdziala na zawołanie? Rozwlecze cip.sko tak, że można tam włożyc pe.nisa i rękę i zrobić sobie dobrze w sposób tradycyjny? To są umiejętności obce zwykłym kobietom. Poza tym, przeciętne kobiety zajmują się bzdurami typu praca, studia, dzieci i nie mają czasu tak dbać o ciało, które dla prostytutek jest wszak warsztatem i inwestycją. Aktywem. Myślę, że dla tych doznań i kontaktów z pięknem sztuki zabawiania mężczyzn, relacje z prostytutkami, znacznie bardziej się opłacają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje obliczenia , mniejwiecej, podam 3 opcje( domyślam się, ze zgadniecie, ze to tylko opcje- tak wymyślona z głowy)

- spotkanie z prostytutka około 200zł

(razy - może z dwa razy w miesiącu to wyjdzie 400zł)

na cały rok to 4800zł

- dziewczyna ( jedzenie, restauracja, kwiaty wyniesie tak mniesiecznie praktycznie cała Twoja wypłatę , nie dajboze więcej niz 2000zł )

 

na cały rok w przybliżeniu 24000zł

 

-jeśli chodzi o zone( większości zadzi pieniędzmi faceta- nie wszystkie , no ale...czyli wyniesie tyle ile dziewczyna lub więcej zależy...np. dostajesz na rękę 3500zł )...

na cały rok w przybliżeniu  42000zł plus kredyt, plus prostytutka ( później ) to wyjdzie ponad 50 000 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×