Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kingaaaaaaaaaaa

Tabletki na wypadanie włosów

Polecane posty

Owszem badania są ważne, możliwa przyczyna to hormony lub brak odpowiednich witamin. Tabletki czy te suplementy diety które polecane są w reklamach nie do końca pomagają, lepsze są odżywki i szampony oraz witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat vitapil mama polecil mi dermatolog, bo spytalam przy okazji wizyty zwiazanej z czyms zupelnie innym. I on zawiera witaminy rowniez, ale i skladniki, które sa potrzebne wlosom. Co do kosmetyków to staram sie wybierac te, ktore opieraja sie na czarnej rzepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaMarosz
nie wiem po co od razu chcesz sie faszerować tabletkami? zanim zaczniesz niszczyć swoją watrobę zastanów się nad tym gdzie tkwi problem - może wystarczy zmienić dietę albo przestać się stresować? jesli jednak to nie pomoże, polecam olejek do włosów senso duo - przyjaciółka kupiła go na wzmocnienie włosów po chorobie i u niej efekty były zdumiewające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka798
czasem dzialanie od zewnatrz nie wystarcza po prostu, wiec chyba o to chodzi, sama po sobie wiem, ze kosmetykami niestety niewiele zdzialalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam ogromny problem z wypadaniem włosów przez długoletnie zabiegi pielegnacyjne (farbowanie), aż w końu trafiłam na Seboradin. Dodam, że wcześniej bezskutecznie wypróbowała rzesze innych produktów na wypadanie włosów. Teraz cieszę się mocnymi włosami! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a czy dzialalas czyms od srodka? Bo szczerze mowiac śrdenio wierze w powodzenie takiej kuracji jedynie od zewnatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seboradin pomaga bo w ogóle rzepa jest na włosy super, ale jask się nie wzmocnisxz od środka to dupa będzie a nie bujne włosy. niestety włosy wypadająjak cały organizm jest osłab iony i brakuje witamin. ja się dowitaminizowuję sokami - dostałam od rodziców wyciskarkę http://terapiasokami.pl/wyciskarka-kuvings-b6000 i to był strzał w dziesiątkę, włosy i paznokcie mi się bardzo poprawiły odkąd regularnie pije te soki - po prostu tylu witamin nie miałam w diecie. a dostałam też od nich przepisy specjalnie na wypadanie włosów i słabe paznokcie. tu maciep rzykładowy http://terapiasokami.pl/sok-dla-wlosow-i-paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadbaj o dietę, mi pomogl revalid z suplementow, ale nie mam glowy do łykania 3 tabletek dziennie, zawsze zapominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corkaswegoojca
ja myśle ze tabletki to już ostateczność, zaczelabym od jakiegos preparatu który dziala na korzen i cebulki wlosów, polecam olejek Senso Duo - mojemu ojcu pomógl zahamowac wypadanie wlosow, a lyse placki na glowie znacznie sie zmniejszyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja brałam różne rodzaje tabletek na wypdanaie włosów, ale efektów zbytnio nie widziałam. zasugerowałam się więc pozytywnymi opiniami i kupiłam Seboradin, a dokładnie ampułki forte. Efekty nie przyszły od razu, ale teraz widać już zdecydowaną poprawę kondycji moich w łosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka798
ja biorę vitapil mama, dziala i to znaczaco porpawia kondycje wlosow i wypada ich sporo mniej, rosną nowe, a do tego wcierka jantar. Tak jak mowilam wczesniej, moim zdaniem trzeba dzialac i od srodka i od zewnatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie jestem zbytnio przekonana co do tabletek, wole szmpony / odzywki / balsamy. Też miałam ogromny problem z wypadniem włosów, teraz juz mi sie troche wzmocniły, a używam szampon Seboradin przeciw wypadaniu włosów. Widziałam tez, że mają ampułki, ale jak dla mnie ten szampon jest wystarczający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to jest ale sierpień- październik włosy wypadały mi niemiłosciernie. Teraz prawie w ogóle. Nic nie suplementowałam. Od czego to zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób k badania krwi,jak będzie ok to jeszcze hormony .ja łykałam silicę,przerzuciam się na szampony i odżywki ziołowe,nie czesałam się w koka,kucyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika43
Mi bardzo pomogły szampon i odżywka z Seboradinu, moja ulubiona seria to ta z źeń-szeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka798
moze i ja kupie ten szampon seboradinu? poki co ten vitapil mama swietnie sobie radzi, wiem, bo inni zauwazaja rowniez roznice, nie ze sobie wmawiam:) ktos dobrze napisał, zeby dac wlosom odpoczac od gumek, spinek i co za tym idzie jakis upiec tylko puscic je wolno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaffka6
Zdecydowanie najbardziej lubię i szczerze polecam lek, który sama stosuję - biotebal. Zawiera wysoką dawkę biotyny, więc dobrze wzmacnia włosy i przyspiesza ich wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bracka101
Dla mnie biotebal w tabletkach sprawdził się świetnie :) po pierwsze zahamowało się wypadanie włosów, a przy tym zaczęły lepiej rosnąć i sporo nowych się pojawiło. Jednak na efekt trzeba 2-3 miesiące poczekać, ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evveeline

Najbardziej polecam misie na włosy https://cocosanka.pl/witaminy-wlosy-tabletki-zelki-ranking/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisława

też myślałam o biotynie ale jednak taki suplement z samą mnie nie przekonał, wolę vitapil, dużo więcej ma tych składników aktywnych, więc i działanie lepsze, parę miesięcy brałam i efkt super, gęstsze, mocniejsze włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodna

Wiesz co ja kiedyś słyszałam w którejś telewizji śniadaniowej, jak wypowiadała się trycholog na temat wypadania włosów. I mówiła, że sama biotyna niewiele zdziała, jeśli nie ma się ogromnych jej niedoborów, a to się rzadko zdarza. I najlepiej postawić właśnie na jakiś suplement z bogatszym składem, więc dobrze, że postawiłaś na Vitapil. Słyszałam o nim sporo pozytywnych opinii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma problem z wypadaniem włosów to warto zajrzeć tutaj:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Mi specyfik z tej strony bardzo dużo pomógł 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej udać się do lekarza, wykonać szereg badań, by określić możliwą przyczynę. Warto też zasięgnąć konsultacji u trychologa. Ja brałam tabletki Vitapil, po 3 miesiącach efekty były zauważalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×