Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teodor B

Kopacz jest chora na glowe

Polecane posty

Gość gość
jestes pierdo...... jestes bo co tylko z PO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem powinno się pomagać rodzinom z dziecmi ale nie dając im pieniądze gdyż jak rodzina dostanie te pieniądze to wyda je na alkohol powinno się wzmocnić gospodarkę żeby było wiecej pracy bo jak ktoś pieniądze zapracuje to będzie szkoda mu je trwonić na alkohol, a jesli chodzi o emerytury to wiem że każdy bedzie emerytem chodzi mi o to że żyjemy dłużej i powinniśmy pracować też dłużej gdyż budżet nie wytrzyma utrzymywania tylu emerytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem z PO a swoją karierę polityczną zakończyłem na harcerstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a coś na temat utrzymania parti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kibolKSC
Tylko część rodzin wyda na alkohol, a znajomi mówią, że dzięki tym pieniądzom zaczeliby funkcjonować a nie wegetować. Ja tez jestem przeciw takiemu rozwiązaniu bo lepsze byłyby np darmowe podręczniki, dopłaty do żłobków i przedszkoli, dopłaty do obiadów w szkołach, darmowe przybory szkolne..itd Sam mam jedno dziecko i nie stać mnie na drugi ale jakby była dopłata to pewnie zdecydowalibyśmy się na drugie. A to z punktu widzenia demograficznego jest już coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci emeryci zapracowali na swoje utrzymanie płacąc składkę emerytalną przez lata pracy jeśli ktoś nie wypracował to nie ma emerytury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieliczni wydają na alkohol ? tylko nieliczni wydadzą te pieniądze na potrzeby dziecka pieniądze powinny być z pracy owszem powinno się pomagać rodzinom wielodzietnym ale nie przez rozdawnictwo pieniedzy bo na tym zyska tylko browary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może jakiś warunek przyznania dodatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emeryci owszem zapracowali na emeryture ale powinny pracować dłużej gdyż żyjemy dłużej może kobiety do 65 a nie 67 ale to już szczegół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czepiacie się emerytów a krus dla księży i pseudorolników i rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba dla Kopacz przyszykowac miejsce w dobrym strzezonym wiezieniu aby odpowiedziala za to zlodziejstwo swoije i smolensk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pa debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu emeryci w 10 milionowych niezbyt bogatych Węgrzech mogą pracowac do 65 roku ? Tam jest straszny Orban a u nas zloty wiek i najlepsze rządy PO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas rząd dopiero co podwyższył wiek emerytalny. I zdecydował, że będziemy pracować aż do 67. roku życia. Tymczasem w Niemczech właśnie zapadła decyzja, by go obniżyć do 63. roku życia! Można? Można! Ale ważne są chęci, których naszym rządzącym chyba brak. Oni pracę mają lekką, a emeryturą się nie martwią. Dorobią na wykładach. Nie będą musieli żyć za 831 zł miesięcznie! Koalicja rządząca w Niemczech ustaliła założenia nowej reformy emerytalnej. Wynika z niej, że osoby, które przepracowały 45 lat, mają prawo przejść na emeryturę już w wieku 63 lat. A nie jak dotychczas, w wieku 65. Ale Niemcy, nawet mimo obniżki wieku emerytalnego, o swoje świadczenia się nie martwią. Dziś dostają tam średnio po 1,2 tysiąca euro miesięcznie – czyli ok. 4,5 tys. zł. Za takie pieniądze można godnie żyć. Tam dziadkowie nie martwią się, czy im wystarczy na leki. Ich zmartwieniem jest wybór kraju, w jakim spędzą kolejne wakacje. A my nie dość, że będziemy pracować nawet o kilka lat dłużej, to jeszcze na starość dostaniemy grosze. Emerytura będzie wynosić 30–40 proc. naszej pensji, czyli tyle co nic. Przy średnich polskich zarobkach oznacza to, że dostaniemy równowartość 1,2 tysiąca – ale nie euro tylko złotych! W Polsce, mimo zapewnień polityków, że jest coraz lepiej, jest niestety coraz gorzej. Wystarczy porównać wiek emerytalny i wysokość tej emerytury w Polsce z krajami Europy Zachodniej. Zamiast dorównywać naszym sąsiadom, coraz bardziej od nich odstajemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezydent Francji Francois Hollande (60 l.) również zapowiedział, że jego rząd dąży do obniżenia wieku emerytalnego z 62 do 60. roku życia. Mało tego. Wprowadzono tam przepisy chroniące pracowników przed natrętnymi szefami i zakazano przeglądania służbowej poczty elektronicznej po godzinach pracy. Władze państw zachodnich robią więc wszystko, by ułatwić ludziom życie. Dbają o pracowników. Zapewniają im godną starość. Szkoda tylko, że polski rząd nie bierze przykładu z tych reform. Bo nam jest coraz gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Owszem powinno się pomagać rodzinom z dziecmi ale nie dając im pieniądze gdyż jak rodzina dostanie te pieniądze to wyda je na alkohol X Nie mierz innych swoją miarą! Gdybym mi państwo dało dodatkową kasę to na pewno pszla by na dzieci i pod tymi słowami podpisało by się wielu rodziców szczególnie samotnych. Mieszkam w Niemczech i tu każdy niezależnie od dochodów dostaje kasę na dzieci, przez co nikt nie musi brać chwilowek na wyprawke do szkoły czy szkolną wycieczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to patologia pisze co by wydała na chlanie, oni nie maja z domu innego przykładu i myslą, że wszędzie jest jak u nich i pieniadze poszłyby na alko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 12:27 gdybyś robiła użytek ze swoich szarych komórek i czytała za zrozumieniem to wiedziałabyś że gdybym chciał pieniadze na alkohol to zależałoby mi na darmowych pieniądzach od Szydło ja chce pieniądze z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze, i też nie zamierzam głosować na PO ale na PiS też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ty brzydko piszesz o Pani Premier :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest premierem Tenkraju a Andrzej Duda jest prezydentem Polski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×