Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety cechuje taki paradoks

Polecane posty

Gość gość
Nienawidzisz kobiet autorze, pewnie sobie walisz do tego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety co innego myślą, co innego mówią, a jeszcze co innego robią. Tak jest i było zawsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:05 jeszcze dopisz, że jak mówi nie, to znaczy tak i dlatego można je gwałcić cieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co nie ma racji? trzeba was wychowywać jak dzieci i prowadzić przez życie za rączkę i wmówić ze wasze 'zmycie naczynek' jest na poziomie zdobywania bytu prze faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gość dziś Kobiety co innego myślą, co innego mówią, a jeszcze co innego robią. Tak jest i było zawsze. usmiech.gif x niestety dużo w tym prawdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:16 Za co tak nienawidzisz kobiet? No pochwal się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo kobiety nie chcą po prostu wymogu dziewictwa chcą się puszczać a potem i tak być dodatkiem do lepszego od nich faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za stworzeniem getta dla takich mizoginów jak ci w tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:25 Ale faceci już mogą zaliczać na prawo i lewo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gość dziś a co nie ma racji? trzeba was wychowywać jak dzieci i prowadzić przez życie za rączkę i wmówić ze wasze 'zmycie naczynek' jest na poziomie zdobywania bytu prze faceta x żałosne pierdzielenie...:O Nie każda kobieta chce być zależna od faceta.:O Zresztą kobiety tak naprawdę są zdolniejsze i lepsze od facetów w wielu dziedzinach. Jest coraz mniej ambitnych facetów i coraz więcej p**d, które myślą że są nie wiadomo kim są, a tak naprawdę nic sobą nie reprezentują. :O Za to kobiety coraz częściej porzucają zacofane myślenie o tym że muszą podporządkować się mężczyznie i realizują swoje marzenia(i nie jest to zmywanie garów!:O) Lubie silnych i dominujących facetów, ale na pewno nigdy nie dałam sobie wejść na głowę. Są pewne granice. Lubiłam np. gotować dla mojego byłego, ale robiłam to dla odprężenia i dlatego że sama chciałam. :) Kiedy on przyzwyczaił się i zaczął się "upominać" to pokazałam mu swoje miejsce i ukróciłam to. :) A tobie życzę tak samo ciemnej baby jak ty, która będzie bez zająknięcia obsługiwać swojego pana i władcę. :D:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:25 Ale faceci już mogą zaliczać na prawo i lewo? ależ oczywiście!!!!!! -to facet podrywa (a powodzenie podrywu zależy od atrakcyjności,przebojowości i kasy faceta) kobieta natomiast odpiera ataki poza tym to wy wymagacie więcej często nic od siebie nie dając i żerując jedynie na dużych wymaganiach wszyscy w równym stopniu powinien odpowiadać i ponosić konsekwencje przeszłości facet : -ma kasę-bo zdobył zawód edukacje itd. -ma fanty takie jak auto -bo ma kasę,zrobił prawko -jest przebojowy-nie jest introwertykiem,wielu chłopaków nie jest przebojowych bo np.dokuczano im w dzieciństwie,bo pochodzili z patologicznej rodziny gdzie rodzic znęcał się psychicznie itd. -urodę-bo ćwiczy do tego musi mieć fajna przebojowo imprezowa przeszłość-imprezki,wycieczki,bijatyki,ziomeczki na mieście itd od kobiet nie wymaga się tak bardzo tego wszystkiego (oczywiście czasem niektóre spełniają te cechy ,ale i tak najgorsze dno umysłowe gorsze od prawiczków z kafe zwykle zostaje beztroska matka polką) od kobiety wymaga się jedynego trudu w życiu!1!1 -dziewictwa-by powstrzymała zwierzęce instynkty (gdzie to nie on i tak podrywa a jedynie musi powiedzieć nie kandydatowi do jej pochwy-za to kandydat prezentuje urodę,kasę,przebojowość ) pyza tym od faceta tez wymaga się np.by nie chodził na dzieffki (to takie jakby odpowiednik u kobiety przygody-gdzie u faceta nawet przygoda wymaga powyższych wymogów-kasa,przebojowość,uroda )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
good girl gone bad ----czyli wymagałaś od faceta dominacji,ale za to nie mogłaś spełnić wymagań gotowania egoizm kobiecy w pigułce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:43 to chyba wy macie problem z instynktami, skoro gwałcicie. Jak masz taki problem, to zaszyj swojej kobiecie pochwę i potnij, by przypadkiem się nie douczała i nie szła do pracy, bo się jeszcze puści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gość dziś good girl gone bad ----czyli wymagałaś od faceta dominacji,ale za to nie mogłaś spełnić wymagań gotowania egoizm kobiecy w pigułce x wiesz je mam bardzo skomplikowany charakter. :P Uwielbiam silnych facetów, ale są pewne granice. CHodzi mi bardziej o takich zaradnych, wygadanych, mających swoje zdanie. Lubię się z takim podroczyć. :P Każdy ma jakąś swoją osobistą przestrzeń, a ja bardzo nie lubie kiedy ktoś coś ode mnie oczekuje bo wtedy robie 2 kroki do tyłu. I nie wymagałam od nikogo dominacji (no może poza jedną życiową sferą :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz je mam bardzo skomplikowany charakter. jezyk.gif wcale nie masz skomplikowanego charakteru tylko całkowicie typowy -chcesz silnego przebojowego faceta i do tego żeby miał urodę i kasę to tak typowe i charakterystyczne dla kobiet ze az głupie w wymienianiu a do tego posiadasz główną cech kobiecości czyli egoizm bo sama w zamian nie oferujesz podstawowych wartości kobiety-dziewictwa i urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×