Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jest tu ktoś normalny?!

Polecane posty

Gość gość
Do gość dziś To nie temat dla Ciebie. :-( Uszanuj normalnych ludzi bo to działa w dwie strony.:-) A miejsca na forume starczy przecież dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepchnę by normalnym było lżej. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Nowy. Jeśli jesteś normalny to czasem zaglądaj do nas.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 i pół.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu Ci gościu odpowiem dlaczego plotkuję? Bo mi wolno, nikt mi tego nie zabroni, robię i piszę sobie co chcę i z kim chcę:) tyle Matu zasady całkiem niezłe i w sumie to mógłby być ciekawy temat, gdyby wszyscy byli równi, no wszyscy niebiescy według zasady:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Sęk w tym że nie jestem. :D Przynajmniej tutaj o to się staram. ;) Też macie swój regulamin przyjęć do rodzącej się nowej elyty, której niewątpliwie przewodzi matuzalem0325, czy jak nazywają Go ludzie z otoczenia, "Matu" ? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy swoje zasady, nawet widzę że większość je zna i szanuje. Co do Matu to ja nie jestem na nie. Ale nie wiem jak inni. Dla mnie niech przewodzi ten kto ma więcej czasu do poświęcenia na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy, nie kpij sobie :P ...ani ja nie mam zapędów przywódczych, ani zasad tu żadnych nie ma poza chęcią spokojnego pogadania na jakimś tam poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...gościówa, lojalność rozumiem, ale nie wbrew rozsądkowi i nie za wszelka cenę :) ...obłuda, wykręcanie kota ogonem, wmawianie rzeczy niewypowiedzianych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera gościu który stajesz po mojej stronie u Wilka, serio dzięki ale teraz wyszło że to moje:D no cóż niezła dochodzeniówka ale spoko. Matuzalem najgorsze to wkładanie w usta słów niewypowiedzianych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościowa89 nieźle im dosrałaś z pomarańczki ,ale nie zwalaj na nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i bardzo dobrze, że obrzuciła inwektywami chorego na łeb widmosia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sakura na bank wredota fałszywa w nowym wdzianku, a myślałam że jesteś normalna 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak odeprzeć te zarzuty. Nawiązując do znajomości z want to pisałyśmy na którymś temacie, gdzie pisała z Zimnym draniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie rzecz biorac normą jest tu nienoirmalnosc wiec bycie nienormalnym to normalne. w takim przypadku nie powinnas sie dziwic :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×