Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam wrażenie ze mnie zdradza

Polecane posty

Gość gość

Witam was kobietki. Pisze tu bo nie wiem co mam zrobic. Od dluzszego czasu obserwuje swojego faceta i zachowania jego wydaja sie byc dziwne. Wczirajsze zachowanie jego dalo mi duzo do myslenia dzisiejsze rowniez. No wiec. Wczoraj zapytal mnie czy wychodze gdzies wieczorem , powiedzialam ze nie po czym zapytalam go dlaczego pyta. Powiedzial ze on wychodzi wiec zapytalam go gdzie. Oznajmił ze do kolegi. Pytalam czy do pewnego Pana S w naszym miescie to jedyna osoba z ktorym czasem wypije piwko czy pojdzie na mecz. Powiedzial, ze nie do niego. Ze chce jechac do kolegi z innego miasta ktorego nie znam i u ktorego bedzie nocowac. Wywolalo to bunt w mojej osobie stwierdzilam ze powiem mu , ze nie podoba mi sie to zbytnio , bo wiem rowniez ze i on by mnie nie puscil samej do osoby ktorej sam nie zna i mialabym tam nocowac. Bo tym wszystkim gdy wrocil z pracy powiedzial ze nigdzie nie jedzie bo zartowal sobie ze mnie gdy zapytalam go czy cos jest na rzeczy . Zaczelam zastanawiac sie czy aby nie ma kogos. Dzis rano zostawil telefon w lazience. Po czym wrocil sie do lazienki gdzie ja bylam i pyta sie czy lezy jego komorka . Powiedzialam ze tak po czym zazartowalam ze wlasnie sprawdzam jego telefon wpadl w szal pobiegl do kychni wzial cos by otworzyc drzwi ja wiec nie zastanawiajac sie bo wydalo mi sie to dziwne zaczelam jednak w nim szperac. Otworzyl drzei zaczal wyrywac telefon z reki byl bardzo zdenerwowany. Zaznaczam iz zdarzalo sie ale w jego obecnosci ze sprawdzalam jego telefon i nigdy nie mial nic przeciwko nigdy wczesniej nie zachowywal sie tak nerwowo. Nie bylo nic w tym telefonie sprawdzilam wiadomosci i polaczenia. Polaczen bylo sporo ma swoj biznes i klienci czesto dzwonia. Nie jestem w stanie sprawdzic tego czy ma kogos. Jego godziny pracy nie sa sztywne czesto konczy prace o roznych godzinach.Poradzcie mi dziewczyny te ktore byly zdradzane czy tez nie jskie dziwne zachowania wywolywaly w was niepokój i ze jest cos na rzeczy. Cos co siedzialo w was i przypuszczalyscie faceta ze zdardza. W jaki sposob moglabym dowiedzieć sie czy jestem ta ktora ma przyprawiane rogi . Prosze was o odpowiedzi i dziekuje z gory za przeczytanie mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poproś detektywa o sprawdzenie a nie nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja!wszystkie połączenia,rozmowy,sms będziesz miała w ręku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz do wróżki Sofii. Dowiesz się, czy Cię zdradza.. Korzystam z jej usług systematycznie. Podaje Ci do niej namiar ; tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynajmij prywatnego detektywa (np. http://spy24.pl/) i wrtedy będziesz mieć pewność. Skoro dziwnie się zachowuje to faktycznie może mieć coś na sumieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×