Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mimiimimimimimimmii

co zrobić z kotem zmarłej sąsiadki???

Polecane posty

Gość mimiimimimimimimmii

Cześć mam problem z kotem zmarłej sąsiadki, która wynajmowała mieszkanie. Kot a raczej kotka swoje już przeszła z tą sąsiadką, która nie stroniła od alkoholu. Wielokrotnie zdarzało się jej głodzić zwierzaka z powodu pijaństwa a my nie mogliśmy się pozbyć uciążliwej lokatorki ponieważ była już w takim wieku że polskie prawo zabrania eksmisji lokatora w podeszłym wieku. W końcu zmarła, zostawiła w spadku zadłużone mieszkanie bo nie płaciła czynszu no i tą zabiedzoną kotkę. Oczywiście codziennie tam przychodzimy, karmimy zwierzaka i czyścimy kuwetę, mamy w planach zrobić tam radykalny remont bo syf jest niesamowity. Nie możemy przygarnąć zwierzaka ponieważ mój partner ma uporczywą alergię na koty, objawiającą się męczącym katarem, który nie pozwala normalnie funkcjonować. Oczywiście rozważamy schronisko dla zwierząt ale jest mi żal tego kota, kotka jest w podeszłym wieku ale kompletnie bezbronna i troszkę ogłupiała, załatwia się normalnie do kuwety i ma apetyt, kiedyś w przeszłości przeszła operację wycięcia guzów na przednich łapkach i te jej przednie łapki nie są w pełni sprawne, w ogóle jest to kot nie wychodzący. Ma ktoś jakieś pomysły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kota do wora i do jeziora. Niech płynie do swojej pani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprosić o pomoc jakąś fundację,niech wezmą do domu tymczasowego,może ktoś się zlituje i weźmie :-(Prawie w każdym mieście są jacyś ludzie,którzy prowadzą jakąś kocią przystań,nie wiem skąd jesteś.ale poszukaj w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:39 a ciebie, zyebie, może ktoś zayebie gdzie tacy debile się lęgną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o dziękuję za odzew, jestem z kujawsko pomorskiego, duże miasto ;-) a kota chyba jeszcze przetrzymamy w zimę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×