Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam dość leniwego męża!

Polecane posty

Gość gość

Mój mąż wrócił dziś z synkiem od teściowej po dwutygodniowym pobycie. Było mi dobrze bez nich, zaczęłam pracę dwa dni przed ich wyjazdem. Dziś wracam po 19 i co słyszę? Czy zrobię coś do jedzenia! Powiedziałam, że nie, zaczęłam krzyczeć, że to ja zmęczona racam z pracy i oczekuję jedzenia i gdzie moja obiadokolacja na ciepło?! Mąż w szoku, pyta o co mi chodzi, więc wyjaśniam: od teraz ma być czysto (dziś wracam wieczorem, a oni przyjechali rano i nasyfione), a nie jak dziś brudno, bo lord wrócił i syfi:O Co zrobił mąż? zakupy:O Codziennie ma być obiad, ja gotuję w poniedziałek, on we wtorek. Nie będzie? No to obiadu też nie będzie. Pranie ma wstawiać, kosz z brudnymi jego łachami sam do pralki nie wskoczy:O Co na to mój mąż? Postara się!!! No litości! Od dzisiaj ja też się postaram, zero robienia, sama starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak trzymaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj po tygodniu braku obiadow i brudnej kuchni sam zaczal cos robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój mąż ci zabrał dziecko na 2 tygodnie do teściowej ? Wow. Co za gość. Ja bym musiała w szpitalu się znaleźć żeby czegoś takiego doświadczyć. W przeciwnym wypadku teściowie by mnie chyba zjedli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko jesteś głupia jak but, twój mąż zabrał dziecko na 2 tygodnie i 2 tygodnie się nim zajmował czy to ci nie wystarczy???? 2 tygodnie dziecka ani męża nie widziałaś nie stęskniłaś się , powinnaś ich uściskać stęskniona i zrobić im powitalny obiad ja bym tak zrobiła na twoim miejscu a ty wrzeszczysz zamiast tego niewdzięczna baba zobaczysz jak nie tak dalej będziesz robić to cię facet zostawi żaden nie wytrzyma z marudą która wymaga od męża gotowania i prania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatka z wygodnictwa pana małzonka wychodzi że to mamusia koło niego skakała a on nie robił nadal nic. Pewnie nawet dzieckiem sie nie zajmował- no bo dziadki! autorko nie wiem co ci powiedziec, sama byłabym zbulwersowana:-/ ale pewnie u mnie byłoby to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słuchaj nawiedzonej agatki mam nadzieję że autorka będzie konsekwentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×