Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miss Impatient

To o czym dzisiaj?

Polecane posty

Gość gość
wygląd nie świadczy o seksualności,twój mózg jest aseksualny i żaden avatar tego nie zmieni, MadziuRozumię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 10.27 nie mam niku,obserwuję kafeterię od trzech miesięcy,pewnie założę konto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manólo
Madzia78 brzmi jak reklama dopochwowej globulki przeciwko upławom, sprzedawanej bez recepty w okresie międzywojennym w centralnej Polsce. Skuteczność antykoncepcyjna potwierdzona a brak wzwodu gwarantowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mnie zastanawiało jak wyglądają ci komentujacy spod pomarańczy. Aż ciekawość mnie zżera :-DWidzę, że młodzież jeszcze nie poszła do szkoły. Nudzi im się;-)Czesc Zimny:-)Nie widziales mnie? A to peszek 😴 Ale nie wiem co na to mój mąż Manolo? Nad ranem wrócił z delegacji z Barcelony :-D:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kusza to było pytanie ok jak mogę zmienić to odczucie? Madzia mąż będzie zadowolony że ktoś inny będzie Ci prawił komplementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj a ja myślę że fakt , iż wielu ludzi nie daje fotki wiąże się z tym ze nie są tu sobą.Tworzą projekt , kogoś kim chcieliby być lub dla zabawy.Trudno żeby coś wklejać , kiedy nie ma się własnej osobowości tylko pisze to co zakłada scenariusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką osobowość może mieć wylogowana pomarańcza?:-PNic nie wiesz jaką kto ma osobowość i jaki jest w rzeczywistości bo go nie znasz i raczej nie poznasz :-) To tylko forum, baw się a nie spinaj się. Za globulki Manolo dzięki> Nie potrzebuję :-DAntykoncepcji nie stosuję, mam menopauzę :-P:-DBrzydota jest powodem? Kusza :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ci Magdzik antykoncepcja gdy seksu nie uprawiasz :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, bzdury gadacie. Na dłuższą mete nie da się udawać kogoś kim się nie jest :) No chyba, ze się jest psychopatą 🖐️ Nudny będzie nudny i w realu i na necie! Ja na przykład wkleiłabym swoje foto gdyby to było forum kulinarne ale na ero jakoś tak mi głupio , tematyka bardziej skłania mnie do bycia anonimową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza myślivski-pewnie sporo racji jest w tym co piszesz.Tylko z tego co zauważyłem jest niekonsekwencja bo opisy userów mimo braku ogólnych zdjęć i tak padają.To znaczy że zdjęcia zostały powierzone w nieodpowiednie ręce.Zatem unikanie zdjęć w avatarze mija się z celem.Jest tu user-matuzalem-ma częśc twarzy.Czy coś na tym stracił?Nie sądzę,przynajmniej nie ma głupich dywagacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak Madzia 78 choćby nie wiem co robiła przeze mnie i większość userów jes ti będzie postrzegana jako infantylana,dziwna osoba i na dodatek nieatrakcyjna a Matuzalem jako gość nteligentny,będący sobą.To się ceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześc Martusiu:-)Bardzo dawno Cię nie widziałam, co słychać?Za to Twoje avatary są zawsze śmieszne :-D:-PNie widzę tu Matu> Bo Ktoś wspomniał. O nieobecnych nie piszemy .Czy jakoś tak to leciało:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda:))jak zwykle ,czyli super:))Pogoda ducha nigdy mnie nie opuszcza:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze Kusza piszesz. Jak wstawisz swoje foto lub jeszcze ktoś inny to też wstawię:-) Jakoś niczego się nie wstydzę i ktoś może doznać szoku:-DDziwna, infantylna?> Nie znasz mnie pomaranczu. Nigdy nawet nie poznasz ale warto mieć marzenia. Zluzuj to tylko nudne forum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda 78 czytałem Gromowładną czy Miss Impatient na temacie o emigrantach.Przyznam że miło poczytać , że to osoby wiedzące coś o życiu , jego szerszych aspektach;mimo avataru z neta nie tracą.Nie są plastykowe. Kiedy czyta się Ciebie ma się smutny obraz osoby która tylko informuje żegotuje , biega i śpi.I to Krakowskie Przedmieście przylepiło się do Ciebie .Sorry,nie chę Cię poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Dziecko;-)Myślisz, że ja mam czas biegać po tematach i pisać co sądze o emigrantach na erotycznym dziale? Weź mnie wylogowana nie rozsmieszaj :-)Nic samo się nie zrobi. Mnie rodzice niczego pod nos nie podadzą.Wchodze tu, dopiszę jakąs pierdołe i wychodze. Tam czeka praca, dom, rodzina, ogród i pies. Dlaczego nie napiszesz tego z niebieskiego nicka? Upsss nie masz go. Jestes przecież z innego działu:-D:-PWpadlas tu przelotem. Tak jestem nudna. Biegam, zaprawiam weki, gotuje, grabie liście na ogrodzie, łaże z psem po lesie, jestem stara, , brzydka.. Przecież to wiesz:-PMasz jakies jeszcze pytania? Mogę jeszcze jakos rozwiać twoje wątpliwosci?Uśmiechnij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimny przybij piatkę, bo tez jestem nudna. No i niegrzeczna :-DAle póki co na zdjęcie nie licz. Objecuje> Wyślę ale jutro.Pasuje? Czy chcesz dzis mnie zobaczyć.Mam tyle samo wzrostu co Ty. Chyba Ty.Szczupła, brazowe oczy..:-D:-P Ale to już chyba wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuu,jaka zabiegana.Uważaj bo zatrzymasz się dopiero na Krakowskim Przedmieściu w Krakowie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"grabię liście NA ogrodzie" boszzz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Objecuje> Wyślę ale jutro." O.b.jjjjj.e.c.u.j.eee boszzzz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×