Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szczerze o przygodowym seksie

Polecane posty

Gość gość

Chcialbym sie zapytac was dziewczyny co sadzicie o seksie bez zobowiazan . Kilka razy kolezanki proponowaly mi taki uklad ale wtedy nie bylem zainteresowany. Teraz sytuacja sie zmienila i poprostu nie chce sie wiazac. Co sadzicie o takich ukladach i czy godzicie sie na takie rzeczy bez problemu. Wiadomo jak bylem w zwiazku to mialem seks na zyczenie. Inaczej jak ktos jest wolny to wyglada. Szczere odpowiedzi :) Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ja też chciałabym takiego ukadu mój wodzu! Tęsknię... Zawsze miałam na Cb ochotę i wiem że Ty na mnie też. Teraz juz przecież możemy nie jesteś moim xxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy mnie nie interesował seks przypadkowy z kimś nieznanym. Podczas ostatnich wakacji doszło do takiego seksu i to w obecności męża za jego namową rżnął nie obcy facet na męża oczach.Oczywiscie zaakceptowała kochanka gdyż mi się osobiście podobał. Doszłamdo wniosku,że może nigdy nie trafić się taka okazja . Było to pporównanie seksu z innym facetem. Mąż mnie miał cnotę i nigdy bym nie wiedziała jak wygląda seks z innym mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygodny seks jest bardziej ryzykowny. Proponuje poczytać sobie fora o chorobach wenerycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×