Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gromowładna

Coraz śmieszniej

Polecane posty

...witam :) " gość wczoraj matu, mam 2 pytania: 1. to prawda, że jesteś po 60-ce? 2. co myślisz o wilku? " ...po pierwsze wielokrotnie już pisałem ze skończyłem 57 lat, ale rozumiem że nie każdy musi czytać wszystkie moje wpisy, wieku się nie wypieram bo nie ma czego ... ...co do Wilka, to w tym roku, było kilka ciekawych postów na jego temacie to wlazłem i chciałem podyskutować bo nie zgadzałem się z jego teoriami i mu to napisałem. Nie znałem jego wcześniejszej działalności, stąd wklejki które ktoś tu pozamieszczał praktycznie całkowicie go zdyskredytowały ...niestety. Po prostu sądziłem że ma chłop jakieś swoje "zasady" ale na niektóre tematy pisał rzeczowo ... Wiele razy pisałem na forum że nie interesuje mnie kto jest kim na forum i odnoszę się jedynie do konkretnych postów. To tylko forum guzik mnie obchodzi kto jaki jest w życiu prywatnym, tak czy inaczej tutaj każdy może być kim chce, więc nie ma sensu zastanawiać się jaki jest a odnosić się do tego co pisze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KRAWIEC NIE JEST NORMALNY, KRAWIEC TO KONFIDENCKI CWEL. PEWNIE TO TEŻ ZAKAMUFLOWANY PEDOFIL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krawiec niteczka też chce się wypromować dzięki Damianowi. W końcu znalazł okazję by jego nick zaistniał na ERO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hahahaha : " gość dziś Gromowładna powinna podziękować Damianowi, że dba o jej temat. Gdyby nie ON miała by problemy z wypromowaniem własnego nicka. Teraz będzie znana. " ...dopiero ktoś tu pisał że Gromi jest na kafe parę lat, i mnie choć tak długo tu nie siedzę nick ten nie jest zupełnie nie znany bo przewija się często więc nie sądzę aby potrzebowała reklamy Damiana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest to dowód że są normalni ludzie. Bo każdy ma taka sama opinie na ten temat co ten chory człowiek tu wyprawia. I pisanie w kółko że jest be, to śmieszne.To jest dowód na to , że są tu ludzie, którzy nie potrafia sie powstrzymać, żeby się nie odezwać nawet gdy coś jest takie oczywiste i wystarczyłoby ignorowanie, żeby trolik zniknął. Ale puchy na forum a tak coś sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matuzalem0325 jeśli nie będziesz pisał o Damianie, to zostaniesz wyproszony z tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jaki sposób niby ten pokurcz promuje. wystarczy zrobić kilka screenów, wysłać w mailu do abuse z podaniem złamanych punktów regulaminu i koleś znika. Inna sprawa, że wróci pod nowym nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRECZ Z PEDOFILSKIM LOBBY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BĘDĘ WALCZYŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś MOCNY a my słabi. Zupełnie jak islam, który zdominuje Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ISLAM TO ZŁO, PONIEWAŻ DUŻO TAM PEDOFILÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Lobby, wiadomość dla Damianka. Następny Chupa Chups jest dla Ciebie. Szykuj dupsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego zachowujesz się jak oni? Zalewasz wszystko głosząc wszem i wobec swoją walkę z pedofilią, o której najwyraźniej wiesz tyle, by sobie stroić żarty z tego ludzkiego zwyrodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Damian ponawiam pytanie. Czy dysponujesz danymi któregoś użytkownika z Twojej listy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DYSPONUJE WSZYSTKIMI DANYMI, ALE ICH TU NIE PODAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś pod tym względem wyjątkowy. Ja pytałam o coś innego. Dlaczego przez swoje zachowanie trywializujesz to zboczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Damian, ja wiem kim jestes. Nawet Twojej płci nie podam. Nie wydam Cie, niech szukają widmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIC NIE TRYWIALIZUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...pewnie dlatego że sam przejawia te skłonności i tego typu niedorzecznymi tematami i postami chce spłycić zagadnienie, bo nikt normalny wtedy nie podchodzi do tego poważnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dysponujesz danymi ? Czy można z Tobą skontaktować sie na prywatnym kanale. Żadne gmail'e itp. badziewia dostępne dla ogólu nie wchodzą w gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemyśl propozycje Damianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DANYCH NIE UDOSTĘPNIAM. TO TAJEMNICA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MATUZALEM, ZGOL WĄSY TY RZYGAJĄCY ZBOKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu :D:D:D:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to dziwne że matu odpisuje...wchodzi z zerem w dyskusję widocznie ,sorry matu,lubisz się taplać w gó/wnie inaczej byłyby z Twojej strony ignor takie tam moje spostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...chyba pierwszy raz odpowiedziałem Damianowi, bo ...jakoś nie umiałem sobie darować :) ...a gównem by to było, gdyby to wszystko choć ocierało się o prawdę, a tak to po prostu jest groteskowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie matu,ta trollica wplata tu motyw pedofilii- to już nie jest groteskowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×