Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gromowładna

Coraz śmieszniej

Polecane posty

Gość gość
Matu wylogowany zainwestuj w słownik. Taka mała prośba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po uja ten zjеb matu spamuje wklejkami,jak każdy to zna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromcia- bimbałki nie mogą grzecznie siedzieć.... a raczej nie powinne :-) Po weekendzie dziekuję - fajny i jak zwykle za krótki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2014.11.17 Słuchaj chamski tchorzu naprawde myslisz ze takimi gowniarskimi zachowaniami zlamiecie Bieszczadzkiego Gorala??? Nie znacie Gorali Biesczadzkich im bardziej cisniecie tym Wilk ma wieksza motywacje zeby was w********ic z ERO Po mnie te wszystkie wasze akcje splywaja jak woda po Wilku po wyjsciu z jeziora Mam je gleboko w d***e i bede nadal robil swoje i albo wywale wszystkich chamow z ERO albo beda grzecznie siedzieli na swoich tematch nie wpieprzajac sie nikomu i do kazdego kto sobie tego zyczy beda odnosili sie z szacunkiem To tylko kwestia czasu Niewazne co napiszecie ani jakie tematy stworzycie panowanie chamow na ero dobieglo konca tylko wy o tym jeszcie nie wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2014.11.17 Słuchaj chamski tchorzu naprawde myslisz ze takimi gowniarskimi zachowaniami zlamiecie Bieszczadzkiego Gorala??? Nie znacie Gorali Biesczadzkich im bardziej cisniecie tym Wilk mawieksza motywacje zeby was w********ic z ERO Po mnie te wszystkie wasze akcje splywaja jak woda po Wilku po wyjsciu z jeziora Mam je gleboko w d***e i bede nadal robil swoje i albo wywale wszystkich chamow z ERO albo beda grzecznie siedzieli na swoich tematch nie wpieprzajac sie nikomu i do kazdego kto sobie tego zyczy beda odnosili sie z szacunkiem To tylko kwestia czasuusmiech.gif Niewazne co napiszecie ani jakie tematy stworzycie panowanie chamow na ero dobieglo konca tylko wy o tym jeszcie nie wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchajcie jesli ktos mysli ze Wilk wymieka to jest glupi Jak ktorakolwiek z osob z ktora mialem sie spotkac na lesnej polanie ma na to ochote to niech pisze na maila Wilk jest do dyspozycji chocby w przyszlym tygodniu na weekend Tylko bez klamstw tak jak Snof ze pisal a nie napisal. Niech publicznie opublikuje tego maila z data ktora wyslal do mnie bo ja wielokrotnie sprawdzylem nic nie dostalem Ale nic straconego moze napsac teraz jak ma ochote i jest w Polsce Decyzje pozostawiam zainteresowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu piszesz u niego Kresko Widmo impotencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2014.11.17 Słuchaj chamski tchorzu naprawde myslisz ze takimi gowniarskimi zachowaniami zlamiecie Bieszczadzkiego Gorala??? Nie znacie Gorali Biesczadzkich im bardziej cisniecie tym Wilk ma wieksza motywacje zeby was w********ic z ERO Po mnie te wszystkie wasze akcje splywaja jak woda po Wilku po wyjsciu z jeziora Mam je gleboko w d***e i bede nadal robil swoje i albo wywale wszystkich chamow z ERO albo beda grzecznie siedzieli na swoich tematch nie wpieprzajac sie nikomu i do kazdego kto sobie tego zyczy beda odnosili sie z szacunkiem To tylko kwestia czasu Niewazne co napiszecie ani jakie tematy stworzycie panowanie chamow na ero dobieglo konca tylko wy o tym jeszcie nie wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WILK_1946 2015.03.07 @Wszyscy Po pierwsze nie zamierzam ujawniac swojej tozsamosci choc gdybysmy sie wszyscy tak umowili na ERO nie mialbym z tym zadnego problemu. Nikomu nie proponowalem i nie wyrazalem zgody na ustalenia swojego nazwiska i podawania go do publicznej wiadomosci. Aby udowodnic ze osoba mnie pomawiajaca mnie nie zna poprosilem o podanie swojego numeru telefonu i rasy psa i tylko tyle nic wiecej mozecie sprawdzic. Jak ktos twierdzi inaczej to klamie i niech przedstawi moj wpis. Prosba o podanie numeru czy rasy psa to nie jest udzielenie zgody na ujawnienie nazwiska to oczywiste dla kazdego prawnikausmiech.gif To byla proba zastraszenia mnie byly wyzwiska na moj i moich dzieci temat to naprawde powazna sprawa Wiec sie doigrali w koncu mysleli ze jak beda szukac mojego nazwiska to Ja sie wycofam z ERO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WILK_1946 2015.03.07 Podanie wieku corek ktory sam kiedys podawalem rasa psa numer telefonu to nie jest zgoda na ujawnienie nazwiska to oczywiste dla kazdego prawnika. To byla proba zastraszenia mnie wywarcia presji zebym odszedl z ERO i chyba jestes na tyle inteligentny zeby to zrozumiec. Nie zamierzam podawac swojej tozsamosci nie zycze sobie jej ujawniania bo nie taka jest formula na ERO kto to zrobi dopuszcza sie przestepstwausmiech.gif Takie jest prawousmiech.gif Ujawnienie tozsamosci to podanie imienia inazwiska nic innego mozesz opowiadac pod nickiem czy nawet prawdziwym imieniem mnostwo prywatnych rzeczy o sobie ale to nie uprawnia nikogo do poszukiwania i ujawniania Twojego nazwiska bo to przestepstwo sciagane z urzedu Wlasciciel Kafe nie reaguje jest wspolwinnym Taki jest stan prawny nie wierzysz ze tak jest podaj moje nazwisko a Ja sobie tego nie zycze i mowie ci to jasno jak trafisz sprawa w sadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WILK_1946 2015.03.07 @Wszyscy Przeciez Ja Naja ani nie lubie ani go nie szanuje czemu dawalem wielokrotnie wyraz publicznie przed jego odejsciem to kompletnie nie moje klimaty toczylismy ze soba wojne ktora on zaczal. Jak oglosilem ze szukam zony wszedl na moj Temat i zaczal robic beke ze jestem Romeo. Wiec jak on ocenial to co ja oferuje kobietom ja opisalem jaka moim zdaniem on stosuje strategie uwodzenia i co sam oferuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wylogowany matuzalemek wściekł sie z tymi wklejkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2014.11.27 Nowemu Dojrzala kobieta co lub spijac nektar mezczyzny do ostatniej kropli z usmiechem na twarzy by mu sie przydala Ale jak tak to wszystko w realu i to szybko zadnego bezsensownego klikania na ERO czy maila Nowy nie dlugo konczy 40 lat a realna c*pke smakowal w ustach chyba kilka lat temu Wiec jasno sie zdefiniuj bo to moj podopieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2014.11.27 Nowy dobrze wie dlaczego mu takie szpile wbijam nie zeby robic mu przykrosc tylko zeby wkoncu przestal marnowac czas bo niedlugo 40 na bezprodutywne flirty na ERO tylko zaczal szukac kobiety do realnego smakowania ociekajacej pozadaniem c*pki Bo chyba k***a zapomnial tego boskiego smaku i zaraz zycie sobie sp**********i wiklajac sie ciagle w bezproduktywne flirty i romansy na ERO ktore zawsze pozostana na ERO On tu naprawde zdziczal Jakas mocno ofensywna kobieta powinna w realu usiasc mu c*pka na twrarz zeby sobie przypomnial jej smak i co jest w zyciu naprawde wazne Jak jestes na to gorowa to ja jesstem za i bedziesz miala we mnie wsparcie Prawdziwy kumpel to nie ten co mi mowi tylko mile rzeczy ale jak trzeba to op******i jak sobie marnujemy zycie i nawet tego nie widzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2014.11.27 do Nowy w mieście Nowy ty sie nie denerwuj wszyscy cie lubia tylko sie martwia o ciebie ze masz 40 na karku a zachowujesz sie tak jakbys chcial byc do konca zycia byc samotny Naprawde cie lubimy choc to nielatwe Popatrz chlopie ty tak zdziczales na ERO ze nawet jak kobiety zainteresowane spotkaniem w realu na kawe to ty jak jakas peirdolona dziewica niesmiala nie potrafisz wstawic maila zeby kobiety bez ryzyka polewki z nich mogly do ciebie napisac i sie umowic jak Bog przykazal na kawe w realu i moze z ktoras cos zaiskrzy Popatrz co sie z toba stalo to naprawde nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2014.11.27 Nowy ma zwykla depresje dla mezczyzn przed 40 urodzinami to taki nasz PMS tylko ze raz w zyciu ale ma ciezki przebieg Teraz k***a nie ma ze boli Nowy bedzie mial z Wilkiem powazna rozmowe o swojej przyszlosci z kobietami ale realnymi!!! Zapraszalem do realnej Bacowki to bysmy pogadali w 4 oczy Zapraszalem na maila to tez nie chcial To teraz k***a ma siedziec na d***e i bedzie rozmawial z Wilkiem publicznie a wy macie tez sie stad nie ruszac moze cos madrego do tego pustego lba Nowego wspolnie wlozymy Bo Wilk nie pozwoli nawet wbrew jemu samemu s*******ic sobie zycia Nowemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2014.11.28 do Nowy w Miescie A teraz to Wilka wk**wiles i to powaznie Nowy!!! Wilk chce ci pomoc oferuje ci zebysmy sobie dali szanse na zakumplowanie a ty robisz sobie polewke z Wilka zeby sie podlizac chamom z ERO i pokazac jaki ty jestes wyluzowany i wglownym nurcie na ERO ze jedziemy po Wilku Nie potrafisz docenic ze Goral proponuje ci kumplowanie to sie odpie**ol od Wilka raz na zawsze!!! Jak sie pogubiles i chlapnales glupio jak to masz w zwyczaju to przyjdz do Wilka i publicznie oodszczekaj ta polewke icale chamstwo z przeszlosci i przepros ze szczerego serca publicznie bez pajacowania i przestan stac w rozkroku pomiedzy chamami z ERO i Wilkiem Masz ochote sprawdzic czy kumplowanie byloby mozliwe zacznij sie zachowywac jak 4o letni mezczyzna a nie 13 letni gowniarz Napisz do Wilka na maila umowimy sie na spotkanie i od tego wszystko zaczniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2014.09.26 Gromi Nie czytasz bo Ci nikt w życiu tak dosadnie nie powiedział że jesteś nielojalna wobec kumpli mężczyzn i to nie tylko na ERO ale i w realu bo jaka jesteś na ERO taka będziesz w realu. xxx Więc Ja Góral Ci to mówię dałaś d**y na całej lini jesteś nielojalną wobec kumpli bo ważniejszą od lojalności jest dla Ciebie adoracja chama. xxx Jesteś przekonaną o swojej boskości że jesteś lepsza od innych a na pewno od facetów i taka nielojalność powinno uchodzić Ci to na sucho. To Mnie zawsze śmieszyło w Tobie bo nie masz żadnych powodów żeby uważać się za lepszą od innych xxx Nazywasz to bełkotem bo prawda o Samej Sobie Cię boli więc jak zawsze strzelasz śmiesznego babskiego focha jakbyś miała 16 lat żeby nie musieć się nie konfrontować z prawdą o Samej Sobie bo by Ci spadła Twoja Boska samoocena. Bełkotem intelektualnym Gromi i próbą dorobiania filozofii do do swojej nielojalności wobec Mnie było Twoje tłumaczenie w sprawie Nowego w Mieście i jak to wykazałaś się wtedy lojalnością takiego zakłamania i takich bredni jak wtedy w życiu jeszcze nie słyszałem a już trochę żyję na tym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2014.09.26 A Ty strzelaj te swoj***abskie śmieszne fochy jakbyś miała 16 lat i unikaj konfrontacji z prawdą o Samej Sobieusmiech.gif Jesteś właśnie taka jak napisałem!!! I nie tylko Ty ale większość tego chorego Babińca na całym ERO Nieodrodny Syn Dzikich Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2014.09.26 wadera69 Na Twoim miejscu siedziałbym cicho bo dałaś d**y na całej linii i dobrze o tym wiesz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnie Wilku :-( i tak traktujesz każda kobietę, która Ci "podpadnie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2014.09.26 Wadera Nigdy nie chciałem Twojej d**y, nie chcę i nie będę chciał jest bezpieczna!!!usmiech.gif I może to jest ten powód dla którego adoracja chama Jacek81 była ważniejsza niż lojalność wobec Mnieusmiech.gif xxx Byłaś dla Mnie zawsze tylko kumpelą i chyba bliżej kumplować się na ERO niż My nie można było i doskonale wiesz o czym mówię !!!. xxx Znaliśmy się o wiele lepiej niż z Gromi!!! Ja to zachowam na zawsze dla Siebie ale Ty miej trochę honoru i nie udawaj na forum że ledwie Mnie znałaś !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2014.09.26 Gromi Publicznie dałaś słowo honoru że się spotkamy!!! Więc mam nadzieję że dotrzymasz!!! A możesz mieć okazję szybciej niż myśliszusmiech.gif Jak będę wyjeżdżał w Bieszczady napiszę Ci to na Twoim temacie napisz wtedy na maila i omówimy szczegóły spotkania. A gradobicie Mnie tylko rozbawia pamiętaj zasad jest taka ty połowę czasu mówisz co myślisz o Mnie a Ja połowę co myślę o Tobie a nie że Ty wylejesz swoje żale i wydziesz strzelając focha jak 16 latka. To uczciwe zasady. Ja nie muszę udowadniać że jestem Góralem a Ty mimo że mieszkasz na Podkarpaciu to masz tyle wspólnego z wartościami tu wyznawanymi co świnia z baletnicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najsmutniejsze jest to ze nikt na Forum,tak nie wojuje jak wilk !? Prawie ze wszystkimi sie sklocil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2014.09.26 Magda 78 A Ty kolejna nielojalna siedź cicho jak starsi rozmawiają idź poszukaj Jacusia albo niech Cie trochę ten cham po adoruje to Ci samoocena podskoczy i nie będziesz musiała tyle biegać bo zbyt niski poziom tkanki tłuszczowej blokuje owulacje u kobiety wiec staniesz się wbrew swymi intencjom nieatrakcyjna seksualnie dla mężczyzn to częste u biegaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2014.09.26 wadera69 To po co te głupie komentarze do Mnie lub o Mnie. Ja się do Ciebie nie odzywam a Ty idź do Jacusia po kolejna porcje adoracji od chama bo kolejka długa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2014.09.26 Gromowładna I to jest własnie podwójne standardy ja kobieta chamsko do mezczyzny to jest ok ale jak On do niej ostro dopowie choc nie obrazajac bo wskaż Mi w ktorym momencie wypowiedziałem sie o niej bez szacunku stwierdziłem tylko powszechnie znany w medycynie sportowej fakt. I zeby była jasnosc kobietty pierwszej nie uderzę ale oddam bo Ja nie jestem dla nikogo workiem do wyladowywania frustracji Zebys sie nie zapedzila w realu wiec lojalnie ostrzegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę nie wierze ze wilk to pisał :-( na jakim temacie to było? Czy ktoś wie czy on był związany z kimś z forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk spotykał się z Ciekawską :-P Podziwiam kogoś, że chce się temu komuś szukać. Kreska Petrow to ty czubie na lekach ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy to sa ci niebiescy, którzy tak gardzą pomarańczami i pouczaja jak sie zachowywać na forume. Niedobrze sie robi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×