Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gromowładna

Coraz śmieszniej

Polecane posty

Gość gość
Ma ktoś może skopiowane opisy Wilka jak zrobić podwójną lewatywę przed analem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj wylogowany kali, powyzywaj ludzi od kalek i ich rodziny, a później dorób do tego ideologie chorą. Winszuje skurwуsуństwа i perfidii. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GROMOWLADNA, PISZE TAK BO LUBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO MÓJ STYL, STYL MISTRZA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KRESKO kiedy miałes ostatnio orgazm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krecha , profil Damiana też będzie trwał niczym 88888 spam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieje sie tu co? czy blaszyczcie sobie pałki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro już to ustaliliśmy to kolejne pytanie. Dlaczego przy/piep/przyłeś się tych kilku osób i dlaczego je obrzydliwie szkalujesz? Przestań, bo to nie jest wcale zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli lizanie pałek :D zyeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gromowładna, puknij się w pusty łeb bo wychodzi na to że jestes głupsza od niego i tylko go nakrecasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Damian potrafi zadbać o zainteresowanie. Dlatego wcale się nie dziwię że Gromowładna na niego leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2015.02.07 @Cynik Too nie jest Twoj temat uzyles do jegowypromowania mojej osoby i przejmuje go. Teraz mozesz pocalowac mnie w du/pe!!! A taki myslales ze jestes sprytny i pomozesz w ten sposob Tabasko. Mam do cibiewielka prosbe dopokinienauczysz siebyl honorowym mezczyzna lojalnym odpier/dol sie od Wilka!!! I nie wykorzystuj mojego nicka dowypromowania sibie czy chamskiehgo jechana po Wilku. Bedziesz to robil bedziesz mial ze mna wojne i tona ostro!!! Posluchaj Ja teraz bronie swojej Przyjaciolki Wadi przed chamskim spamowaniem przez Tabasko a ty mi to utrudniasz. Przyjazn tobardzo duza rzecz w zyciu Wilka i naprawde uwierz miz epotrafie wobronie przyjaciol byc bardzo brutalny ibezwzgledny wiec naet nieprboj miteraz wchodzic w droge. Bo jak bronie Przyjaciolki to moje poczucie humoru i tolerancja jest zerowe dla tych co mi przeszkadzaja. Chcesz byc na tej wojnie po stronie Tbasko tosie szykuj do bardzo brutalnej wojny z Wilkiem. Chcesz byc neutralny zejdz mi zd rogi mozesz wtedy ignorowac moje wpisy a Ja Twoje. Masz te 2 sciezki do wyboru wiec powiec jasno publicznie ktora wybierasz. Bo na to ze zachowasz sie lojalnie wobec Wadi zktorej goscinnosci tak dlugo korzystales nawet nie licze. Sam sobie przemysl czy to honorowe zachowanie??? Ateraz poltego tematu jestmoje ibo jest uzyty w tytule moj nick wiec nawetnieproboj sie tu rzadzic bo cie wyrzuce calkowicie. Mam nadzije ze zrozumiales ten jasny Goralski przekaz wiecej ostrzezen nie bedzie to bylo ostanie. Nie posluchasz wtedy zatanczymy po Goralsku na ERO. Nieodrodny Syn Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2015.02.07 Tak Cynik jest zazdrosny o swoja wlasna adoracja jaka okazuje kobietom na temacie u Wadi a ktorej juz nie okazuje Tabasko gdzie sie swietnie bawi i dlatego go spamujeusmiech Wiele mozna byloby napisac zlego o naszym stojacym w wiecznym rozkroku pomiedzy Tabasko a Wadi, Chamami z ERO a Wilkiem Bardzie ERO Cyniku ale nie to ze bylby zdolny do chamskiego spamowania tematu Wadi czy ze nie lubi Kobiet ktore uwodziu Lub ze posiada gen samobojczy ktory sklania go zeby w trakcie delikatnego procesu uwodzenia kobiety zaburzac go sobie spamamiu Ja caly czas licze na wewnetrzna przemiane moralna Cynika i zupelnia realna Sliwowice z nim przed kominkiem w Bacowce Nie mowcie mu tego bo mnie ostatnio strasznie wkur/wil przeszkadzajac mi w obronie mojej przyjaciolki Wadi ktora podlega takiej samej ochronie jak moja Zona ale nadal go lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2015.02.07 @gość dziś Cynik juz tu nie rzadzi tutaj rzadzi niepodzielnie Wilk Cynik moze sie tylko wypowiadac temat zostal zalozony. z wykorzystaniem mojego nicka w tytule wiec go przejmuje jak sie Cynikowi to nie podoba nie musi tu wchodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2015.02.07 Gdyby chdzilo o Wilka to bym olal chodzi o moja Przyjaciolke Wadi chamsko jechacana i spamowana przez Tabasko zpomaranczy. Jesli chodzi o robienie nawet emocjonalnej krzywdy Wadi moje poczucie humoru i tolerancji dla argresorow jest absolutnie zerowe. Bede brutalny i bezwgledny tak dlugo jak nie zaczna sie trzymac na kilometr t od Wadi i nie radze nikomu wchodzic mi w tym w droge bo potraktuje go tak jak dzisiaj Cynika. Slowo Przyjaciel to bardzo wazna sprawa w zyciu Wilka zaraz po Milosci do ukochanej Kobiety i Dzieciakow. A Wadi podlega takiej samej ochronie ze strony Wilka jak by byla moja Zona wiec mysle ze sie wyrazilem bardzo precyzyjnie i kazdy zrozumial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kresko Widmo Koke Kryptonimie Ćma Damianie urażony przez prostytuke, której nie zapłaciłeś w Warszawie, spamerze ciotek i karuzeli może starczy? Może dosyć Samansara cie rozpoznała smaperze i hejterze ;/ Czemu nie umieściłeś jej w portrecie? gdzie zdjęcia tych poszukiwanych z paskiem na oczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2015.02.07 @Silena Nie wchodz mi w droge sam masz skrzywiona psychike wybierajac zamiast wspolnego pieknego seksu z ukochanym mezczyzna samotna masturbacje to sie kwalifikuje jako zaburzenie seksualne poczytaj lub idz z tym do seksuologa powie ci to samo jak jest madry. Polecam I przestan byc chamska do mnie bo ja taki nie jestem do Cibie wiec sobie wiecej niepozwalaja bo to jest ostatnie ostrzezenie bedziesz chamska wobec mnie beda taki od Cibie wiecej ostrzezen nie bedzie zeby nie mial pretensji. Wyzwana jestes z pomarnczy przez zadrsne babska ktorym odbierasz adoracje mezczyzn bo budzisz ich zainteresowanie wbrew temu co mowisz. Byc moze przez sama Tabasko. To nie sa tylkohipotezy Wilka pogadaj z Wadi i z Pewna bo jestes dziecko we mgle nnie wiem od kiedy tu jestes ale zachowujesz jak ostania naiwna ktora jako jedyna na ERO nie wie ze zazdroneniebieskie kobiety wyzwaja chamsko i spamuja z pomaranczy. No po prostu jetes w tym smieszna. Atera juz niepisz do mniei nie zawracj mi du/py bo nie ma na takie przepuchanki z Toba czasu zawsze bylem mily dla ciebie jak wchodzilas na moj temat pozniej tez zawsze z szacunkiem wiec nierozumie dlaczego pozwalasz sobie baycie chamska wobec mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2015.02.07 @Silena Ja zycie realne mam w tym erotyczne niczego nie musze kompensowc na ERO tak jak Ty ostrymi wymianami erotycznymi z obcym mezczyna ktory nie jest twoim ukochanym mezczyna z reala. I taka jest wlasnie miedzy nami roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DamianPetrow użył ników do wypromowania własnej osoby. Teraz ma rzeszę fanów i wzbudza powszechne zainteresowanie, jak i szacunek. Jego tematy są usuwane, bo popularnością jaką się cieszyły, żadne inne mu nie dorównywały. Zawsze były na pierwszym miejscu na ERO, co nie podobało się innym zazdrosnym o popularność użytkownikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WILK_1946 2015.03.15 @Przemus Zapraszam nad Jezioro Sosnowka przyjezdzaj z obstawa dostaniesz uczciwa walke i bedziesz mogl wszystko co masz do powiedzenia powiedziec Wilkowi w oczy Tylko znasz zasady 9 miesiecy w stalym nicku i avatarze 3 przed walka 6 po niej. Nie jestes wstanie tego zrobic jestes zwyklym Tchorzem co zgrywa twardziela siedzac bezpiecznie ukryty za kompemusmiech.gif I Przemus wszyscy to zobacza a zwlaszcza kobiety z ERO A z Tchorzami Kobiety nie sypiaja usmiech.gif To cala moja Goralska wiadomosc dla Ciebie usmiech.gif Ps. Jako Tchorzowi szczerze wspolczuje koniecznosci masturbacji do por/noli na kompie do konca zycia no chyba ze jakas sie w koncu ulituje nad Toba za jakies 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WILK_1946 2015.03.09 @gość dziś A dlaczego mialbym edytowac nie wstydze sie niczego co napisalem na ERO za wszystko biore odpowiedzialnosc wszystko jest moja historia na ERO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WILK_1946 2015.03.09 gość dziś Naprawde myslisz ze ERO jest takie wazne w moim zyciu???. To co sie dzialo prywatnie wtedy u Wilka i ERO to jest jak 1 do 1 000 000. Gdzie ERO to ten 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WILK_1946 2015.03.10 @Wszyscy Wszystko co macie do powiedzenia Martusi mozecie powiedziec Wilkowi na realnej lesnej polanie nad Jeziorem Sosnowka serdecznie zapraszam Z uwaga wyslucham i i przekaze wam Goralska odpowiedz Martusi specjalnie dla was Jak ktorys ustoi na nogach po niej stawiam 1 litr Sliwowicy Łackiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mocno sie możesz wysrać kreska tu jestes nikim mścisz sie bo w społeczeństwie jesteś 0 . Molestowali cie stąd to. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WILK_1946 2015.03.10 @gość dziś Chamski Tchorzliwy Trollu z ERO jakby podzielic IQ Martusi przez 2 i tak bedziesz ponizej tego wynikuusmiech.gif Masz cos do Martusi to tak jak ci proponowalem przyjezdzaj z obstawa nad Jezioro Sosnowka dostaniesz uczciwe warunki walki i bedziesz mi mogl na realnej lesnej polanie przekazac wszystko co masz do Martusi i Wilka A teraz zachowujesz sie jak zwykly Tchorz i Cham co wyzywa Kobiete ktora nigdy nie zrobila ci nic zlego robisz to bo czujesz sie bezkarny ukryty za kompemusmiech.gif A z Tchorzami Kobiety nie sypiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×