Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość nikita1244
Hej hej dziewczyny! Ja na chwilkę! Ależ naskrobałyście! Szok :-) ja po panice ze w dobę tyle przybralam nie jedząc tak dużo, balam sie ze cukrzyca może czy cos się przypaletalo ale dzis bylam na wizycie i jednak 1,5kg na plus :-) gin zbadal serduszko b.dokladnie i wszystko super :-) synuś rośnie jak na drożdżach :-) mega pozytywny dzień :-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden dzien poza internetem i tyle czytania ;) Dzis mialam dobry dzien, zawiozlam zwolnienie do pracy, pogadalam ze znajomymi i przy okazji szef przekazal mi dobre info ze dostane premie za tamten rok, jak milo nie spodziewalam sie :) przyda sie na wyprawke dla malutkiej :) Poza tym udaly mi sie zakupy, w Housie sa teraz super wyprzedaze, kupilam pare koszulek po 10zl :) Tak piszecie o czekoladzie, ja ostatnio jedynie gorzka, przed chwila zjadlam polowe z bakaliami :D A jesli chodzi o staranua przed ciążą, my przeszlismy sporo.. dlatego malenka jest dla mnie takim moim cudem.. :) 2 lata staralismy sie, pozniej bylo masę badan, w koncu okazalo sie ze mąż ma baardzo slabe nasienie. Przyszlo leczenie ponad pol roku, nic sie nie poprawiło wiec zdecydowalismy sie na inseminacje. Mialam monitorowane i stymulowane cykle, w tym czasie czulam sie strasznie, wszystko mnie wkurzalo.. podchodzilismy 3x do zabiegu, bylismy juz zrezygnowani. W ostatnim cyklu powtorzylismy inseminacje dzień po dniu. Powiedzielismy sobie wtedy do 3x sztuka i robimh przerwe bo nie mialam juz psychicznie sily po wszystkich porazkach, myslalam juz nie raz ze nie będę miala swojej dzidzi.. ale modlilam sie duzo i rodzina nas wspierala. No i udalo sie! to byl najszczesliwszy dzien w moim zyciu, caly czas beczalam ze szczęścia, nie moglam uwierzyc.. a teraz ten maly cud rosnie, jeszcze okazalo sie ze dziewczynka o ktorej marzylam. Myślę ze los mi teraz wynagradza ti co przeszlismy i nigdy w zyciu nie pomyslalabym ze poczuje jeszcze takie szczęście. . Dlatego dziewczyny cieszcie sie ze nie macie takich problemów, bo to jest straszne. Oby szczesliwie nasze ciąże przebiegly do konca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Musi byc d dobrze bo juz prawie półmetek;-) Ciekawe kim jest gosc te wypowiedzi sa conajmniej niegrzeczne. Nie cierpie takiego oceniania ludzi. Kazdy ma prawo zyc tak jak chce a innym guzik do tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze przyszla mama
Taaaak jestem z malopolskiego.....wiem, wiem ;) Moj szef przyjezdny z innego wojewodztwa wiele razy w zartach grozil ze mnie zwolni jak nie naucze sie mówić "na dwór" ale po tym jak udowodnilam mu ze przez nas regionalizm forma ta tez jest poprawna troche wystopowal:) wsumie mieszkam na osiedlu na krańcu miasta. Zaraz obok pola uprawnego:) Nie no cos ty ja glowe mylam kolo 10-11 a w aptece bylam 15 min temu czyli to dobre kilka godzin. Jak wrocilam od razu lepiej. Goraczka troche ponizej 38 ale pewnie zaraz zacznie rosnac:( kupilam sobie takie plastry chlodzace na czolo. Przykleje sobie w razie przekroczenia 38 i zobaczymy co bedzie sie dzialo. Od wczoraj ze 4 razy poczulam takie lekkie pukniecie po lewej stronie brzucha. Przeszło mi przez mysl ze moze to moj synus ale poniewaz mnie w ciazy bardzo przestawia sie w jelitach to wole jeszcze nie robic sobie nadziei. Jakis niekulturalny gosc inkognito nam sie na forum udziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Nie bede odpoeiadac i komentowac wypowiedzi "goscia"... Gdyby pytala ktoras z Was ok... Ale jakiemus" ktosiowi"nie mam zamiaru... Podziwiam tylko ze chce Ci sie siedziec i czytac czyjes wypowiedzi od czasu do czasu komentujac... Gratulacje za brak zajęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Zreszta ja o chrzczeniu z tego co kojarza nic nie napisalam... Ale coz... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty co się tak zbulwersowalas? Czuły punkt? I ty chcesz dziecko uczyć jak trwoga do boga!? To forum publiczne i jeżeli ktoś ma ochotę to może tu siedzieć i pisać co chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No więc właśnie. Ja też mogę sobie tu wchodzić i pisać co chcę, gość dobrze ci pojechał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Mam nadzieje... Bingooo :) mam przyjaciela z tych rejonow i co ja z nim nawalczylam.... Z tym polem :) bo ja na dwor a on na pole.. Ja w polu mam ziemniaki a on na dworze mieszka :) dlatego jak sie widzimy to zawsze wychodzimy "na powietrze" albo "na zewnatrz" :) kompromis musial sie jakis znalezc... Aaaa dzuewczyny, przyszla mi paczka, bo ja zamiast w aptece stacjonarnej zamawiam w internetowej... Z ciekawości poczytalam w necie o tej magnelli co mi lekarz jazal brac... I hmmm celowo widac, bo teraz potrzebujemy duzo magnezuuu i ma on oprocz wplywu na rozwoj dziecka jeszcze przeciwdzialac przedwczesnym skurczom... Poczytalam i faktycznie w moich witaminach jest go za malo... Dobrze ze gin tak czuwa nade mna :D teraz sen bedzie spokojniejszy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już po usg! Będzie druga córcia!!! Z dzidzią wszystko dobrze, waży 330 g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Jaga to super gratulacje;-) Imie juz wybraliscie? No wlasnie tez sie zastanawialam o co chodzi z tym polem ale jakos skojarzylam ze moze na wsi mieszkasz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze niestety nie :( Każdemu się co innego podoba...może dojdziemy do porozumienia ;) Córcia jest szcześliwa, że ma wymarzoną siostrę, ja w sumie też się cieszę. Maż niby też ale jak to facet liczył na synka :) I u mnie by się sprawdziło z tym " na słodkie " ;)))) Też miałam pytać skąd jesteś mam nadzieję przyszła mama ...ja pochodzę z podkarpacia :) słowo 'pole' nie jest mi obce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA PORODU...PŁEĆ Polinna .................. 26 /1 /1 /01.06.2016/ K 1...........................30/5/1/01.06. 2016/ Jaga........................33/1/ 2/04.06.2016/córeczka justynkaa1986 ....... 29 /2 /2 /08.06.2016/ gracjana090515 ..... 23 /5 /1 /11.06.2016/ nusia88. ...................27/4/1/11.06.2016/ Dorcia436 ................26/1/2/11.06.2016/ MadeleineP...............23/3/1/13.06.2015/córeczka ZeberkaSz ...............26 / 1 /1 / 15.06.2016/ Gusia1910................23/-/2/16.06.2016/ sylwiaczerwiec29.... 34/2/2/17.06.2016/ mam nadz.ze prz. mama/26/1/1/18.06.16/synek agora.........................25/3/1/20.06.2016/ pisklaki.....................27/2/1/20.06.2016/ justek007.................28/36/1/21.06.2016/ Różefi...................... 26/1 /1/23.06 .2016/ bezzka......................31/3/1/1/25.06.2016/ Ewcia8505................30/../1/25.06.2016/ Zetkaaa ...................19/4/1/26.06.2016/ Unicorn.....................27/2/1/26.06.2016/ kawusia4..................29/1/4/28.06.2016/ Alex95.......................20/ 1/1/30.06.2016/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję... - a ja się domyśliłam że jesteś z tych rejonów. Mam rodzinę w Krakowie i oni właśnie tak mówią, że idą na pole :) jaga - gratuluję córeczki! Ja wyczekuję na usg za 1,5 tygodnia. Chcemy potwierdzić płec jednego dzieciątka i liczymy na to, że drugie to nieśmiałe się nam pokaże :) Po usg na pewno dam znać co i jak :) Liczę na parkę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze przyszla mama
jaga to super ze wszystko ok. gratuluje dziewczynki:) Wazne ze zdrowiutka:) Co do "pola" to szczerze mowiac procz mojego przyjezdnego szefa nie kojarze zeby ktos uzywalal przy mnie kiedykykolwiek okreslenia "na dwor":) Tak sie jakos utarlo wychodzimy "na pole" czyli porostu z domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Jaga możesz mnie dopisac :) 28/3/1/27.06. Wielkie grattttki cory! Najwazniejsze ze rosnie zdrowo :))) Z tym polem i dworem jest wesolo... Ale w sumie ja z mezem mieszkalismy troche ponad 20 km od siebie i tez sporo roznic i w nazewnictwie i nawet w potrawach :) Co kraj to obyczaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Jaga i mnie dopisz. Gosc 1987/28/3/1/27.06./? Moze sie i maz doczeka synka;-) Macie jeszcze duzo czasu na wybranie imienia. Jest tyle pieknych imion ze ciezko sie zdecydowac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA PORODU...PŁEĆ Polinna .................. 26 /1 /1 /01.06.2016/ K 1...........................30/5/1/01.06. 2016/ Jaga........................33/1/ 2/04.06.2016/córeczka justynkaa1986 ....... 29 /2 /2 /08.06.2016/ gracjana090515 ..... 23 /5 /1 /11.06.2016/ nusia88. ...................27/4/1/11.06.2016/ Dorcia436 ................26/1/2/11.06.2016/ MadeleineP...............23/3/1/13.06.2015/córeczka ZeberkaSz ...............26 / 1 /1 / 15.06.2016/ Gusia1910................23/-/2/16.06.2016/ sylwiaczerwiec29.... 34/2/2/17.06.2016/ mam nadz.ze prz. mama/26/1/1/18.06.16/synek agora.........................25/3/1/20.06.2016/ pisklaki.....................27/2/1/20.06.2016/ justek007.................28/36/1/21.06.2016/ Różefi...................... 26/1 /1/23.06 .2016/ bezzka......................31/3/1/1/25.06.2016/ Ewcia8505................30/../1/25.06.2016/ Zetkaaa ...................19/4/1/26.06.2016/ Unicorn.....................27/2/1/26.06.2016/ gośćCzerwiec27........28/3/1/27.06/ Gosc 1987.................28/3/1/27.06./ kawusia4..................29/1/4/28.06.2016/ Alex95.......................20/ 1/1/30.06.2016/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Jaga dzieki za dopisanie;-) Gosc 27czerwiec spojrz na tabelke i porownaj nasze dane;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Dzieki wielkie :) Gosc1987 :D idziemy leb w leb :)) ciekawe jak w praktyce mlodziaki zdecyduja ktory pierwszy zapragnie wyjsc na swiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, ile Wy tutaj produkujecie. Ja się tylko szybko pochwalę - bo padam na twarz ze zmęczenia - wizyta w porządku (nie zapomniałam! ;p), na usg wg lekarza wszystko dobrze, płci NA SZCZĘSCIE nam nie zdradził (zdołałam 3 razy powtórzyć przed samym usg, że nie chcemy znać płci... znaczy, ja nie chcę, mój by chcial, ale dzielnie przytakiwał, że też nie chce <3 ), gin trochę pomarudził, czy się nie odchudzam, bo na plusie jestem niecałe 1,5kg. Niemniej ogólnie jestem coraz bardziej szczęśliwa, to chyba ten urok II trym. Grunt, że wszystko ok z maleństwem. ; ) Lekarz też powiedzial, że niedługo na pewno zacznę czuć malucha i mam się na razie nie martwić, że jeszcze nie. ; ) @mamnadzieję.. - mam nadzieję, że się lepiej czujesz ;* co do zawrotów głowy, mi się zdarzylo zemdleć nawet. ; / Teraz czasem tak mam, że jak nagle się schylę czy coś, to mam zawroty, ale na szczęście nie jakoś często. co do pytania o dzieci, to ja oczywiście takich nie miałam (no, kiedyś, żartem, jak się tylko zaręczyliśmy w tamtym roku - "a wy tak co, wpadka?" ) wiem, że raczej będę mieć odwrotną sytuację - "dziecko, wyście zwariowali?" ; / (na razie, poza rodzicami i "teściami", powiedziałam jednej przyjaciółce, a mój chłopak dwóm kumplom), ale staram się tym nie przejmować, mam ważniejsze sprawy... dobranoc, bo już sama nie wiem, co piszę, chaotycznie to na pewno wychodzi. -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaga kochana gratuluje corci a napisz mi słodkie ssmaki miałas a kwasne ostre??? ja musze poczekac jescze 2 tygodnie ale moja corcia tez jej sie marzy siostra a maz mowi cały czas ze to chłopak tam siedzi a l\dla mnie wazne zeby było zdrowe wiece dziewczyny jak juz czuje ruchy to tak kocham to juz taka zywa istotka ktora rozpoznaje głosy fika i robi wszystko jak człowieczek bardziej sie ciesze z brzusia buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita1244
Pytałam wczoraj o leżenie na lewym boku. To mit. Bedą bolały biodra. Spac tak jak nam wygodnie. Najlepiej z rogalem on pomaga. Niedługo nie będzie możliwe spanie na wznak bo uciskamy tętnice i będzie nam niedobrze i robić sie słabo. Także dziewuszki nie katujcie sie spaniem tylko na jednym boku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Jaga gratulacje. Dobrze, że dziewczynki pojawiają się na tym świecie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Alex - to super ze malenstwo rosnie jak należy :) ales Ty uparta z tym poznaniem plci:) a noe ciekawi Cie? :) na bank bedziesz miala pytania.. A raczej stwierdzenia ze maluch jest wpadka, nawet Cie pytac nie beda.. Tak juz ludzie maja. Tylko za kilka lat czesc z tych zyczliwych dobije do 30i zacznie myśleć kiedy dziecko a Ty juz bedziesz miala odchowane albo i wiecej jak jedno :) ja gdybym mogla cofnac czas to napewno z dzieckiem bym nie czekala... :) wiec nie masz co sie martwic, grunt ze Ty i narzeczony jestescie szczesliwi, a dziadki nawet jak teraz maja mieszane uczucia to jak maluch bedzie na swiecie to zmiekna im kolana :) Nikita hmmm.. Powiem Ci ze ja gina o to spanie na lewym nie pytalam, ale za to kolege ratownika medycznego z wieloletnim juz stazem i on potwierdzil ze tak jest... I wynika to z ulozenia zyly glownej... To teraz juz diabli wiedza czy mit czy kit i jsk spać :D może najlepiej wcale hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Gościu wczoraj gin dokladnie mi to wytłumaczył i pokazał jak dokladnie jest usytuowana tetnica i faktycznie leżeniem na wznak ja uciskamy. Ufam swojemu ginowi bardzo. Na pewno ma racje z tym ze biodro bedzie bolalo mocno. Ja zmieniam często pozycje w nocy póki co. Rogala mam, jeszcze z poprzedniej ciazy- bardzo polecam, później przyda sie do karmienia piersią a następnie do nauki siadania malucha :-) Ja na córkę odnośnie smaków w ciąży to miałam tylko smaki na sushi , ryby, salatka grecką szpinak. A z owoców to TYLKO borówki truskawki i maliny. Słodycze uaktywnily sie dopiero w 9 miesiącu :-) teraz na chłopaka smakuje mi praktyczniewszystko. Owoce w ilosciach hurtowych jem bez wyjątku. Salata lodowa i fast food mi nie podchodzą jedynie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka właśnie na kwaśne nie mam specjalnie parcia... Ja po tym usg nie mogłam pół nocy zasnąć!!!Leżałam i myślałam o imionach ;) Malutką mam na zdjęciu, napatrzeć się nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Nikita ja wole myslec ze Ty i Twoj lekarz macie racje bo juz mnie wszystko boli od tego spania na lewym boku jest mi niewygodnie czesto sie budze i nie moge zasnac. I tak juz dawno zrezygnowalam z mojej ulubionej pozycji czyli spania na brzuchu wiec dobrze myslec ze chociaz prawy bok zostaje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×