Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość gośćCzerwiec27
My w pokoju malego mamy wersalke, 2pufy i duza szafę, wiec tylko do niej organizery pokupuje... O innych mebelkach bede myslec jak dorosnie i zacznie wykazywać checi do tego czy tego koloru :) no chyba ze doczeka sie siostry jeszcze to wtedy bedziemy urzadzac zeby kazde mialo w tym udzial :) pozyjemy zobaczymy... W ogole dziewczyny tak zaczelam sie zastanawiac czysto teoretycznie... Hehe przy okazji tych naszych rozmow o 500+... Oni daja 500 na drugie, a na pierwsze jesli dochód nie jest wiekszy jak 800na osobe. Wiec dwie najnizsze to chyba cos kolo 2600 (2x 1300).przy jednym dziecku przekracza sie to 800,ale jak rodzi sie drugie... Taka rodzina dostaje 500na drugie i to 500 nie wliczane jest w dochod wiec dochód rodziny to dalej 2600/4=650-na osobe i co oni wtedy daja i na to i na to czyli 500+500... Ciekawe... Chyba o tym nie pomysleli jeszcze :D to taka moja dygresja bo w sumie ostatnio caly dzuen w radio o tym gadali a nikt w sumie nie wpadl na takie pytanie... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kochana u mnie odpukać na razie ok...poobserwuje jak będzie w ciągu dnia. Na razie się nie przejmuje bo krew była znikoma.. A tak chcialam dzisiaj gdzieś się ruszyć wreszcie z domu na jakieś zakupy... Ale po wczorajszym mam cykora! Wiec pewnie czeka mnie polegiwanie... Tylko z tym polegiwaniem to tez kiepsko bo mnie boli kosc ogonowa... A na bokach to tak srednio w ciągu dnia lezec... W nocy śpię na bokach, raz na prawym raz na lewym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Gosc czerwiec27 no jutro startujemy z 21 tygodniem;-) A dopiero pisalysmy o 20 szybko ten tydzień zlecial;-) Ja mam polowkowe juz albo raczej dopiero w sobote, doczekac sie nie moge;-) Tez sie wstrzymuje z zakupami ale ciezko jest;-) Ja ze spaniem to mam masakrę dzisiaj obudzilam sie o 3 w nocy i do rana nie usnelam:-( Tez spie ze zgietymi nogami i coraz trudniej z wygodna pozycja a co bedzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscczerwiec ja mam na 25.02 :) to chyba ja ostatnia :) Gracjanka wszystko bedzie dobrze zobaczysz :* Ja wlasnie mam ze spaniem problem, ciagle mi niewygodnie :/ Teraz mnie zaparcia mecza ale jablka kupilam i bede jesc i jesc.... Nie moge juz sie doczekac kiedy poznam plec, bede na zakupach szalec bo teraz co chce cos kupic to wszystko mi sie dla dziewczynki podoba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
-Gracjana - napewno bedzie wszystko ok :)) skoro to czeste to jest to prawie norma) polecam krzyzowki-przestaniesz myslec o wszystkim :D u mnie to dziala, nie mam czasu na zamartwianie:) -Jaga-no to dzisiaj sobie mimo wszystko daruj szalenstwa.. :) no ja tez lezec lubie a ułożyć sie nie potrafie :/ -Gosc1987 - ciesze sie bardzo, tymbardziej ze my w sumie prawie na koncu bo koncowka czerwca a dziewczyny z poczatku to lada chwila albo nawet juz zaczynaja 7miesiac :) ciekawe jak te wszystkie wyliczenia wyjda w praktyce, ktore sie pospiesza a ktore maluchy ociagna z wychodzeniem :) -Andzia-no to masz dzien po mnie i chyba koniec tych polowek bedzie... Ja bym chciała juz a to sie dluzy i dluzy, w sumie zaczelam w ciazy lubic niedziele bo po nich zaczyna sie w koncu kolejny tydz i jakos to leci :) -mam pytanie... Smarujecie czyms brodawki??? Strasznie mnie pieka cale sutki i mam wrazenie ze czasem pekaja... Nie wiem jak sobie ulżyć :((( karmienie pewnie bedzie droga przez mękę skoro juz teraz mam tak wesolo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Gosc czerwiec27 ja na razie nie smaruje niczym ale polozna mi mowila zebym zaczela przed porodem smarowac brodawki mascia. Skoro Ty juz masz takie problemy to wybierz sie do apteki i popros a jakis dobry specyfik. Po takich zabiegach brodawki maja sie wzmacniac jak zapytasz pania z apteki to cos madrego Ci doradzi;-) Z tymi datami to roznie moze byc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie juz doczekac nie moge, a czas tak wolno leci.Zeby jeszcze cieplo bylo a tak zimno, wieje ehhh.... mnie strasznie plecy bola :/ Musze te zaczac pic duzo cytryny bo tez mam krwawienie z nosa ... Dzis nawet mam apetyt zjadlam rybe w occie a teraz jem cistka z kremem wisniowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze przyszla mama
A ja odkad jestem w ciazy to nie wiem co to zaparcie. Ja mam w druga strone i niezaleznie od diety ciągle mam biegunki. Sama nie wiem co lepsze. Dziewczyny a mam takie dyskretne pytanko:) Jak u was w ciazy z seksem?;) Bo ja po pierwsze to totalny brak chęci a po drugie to mam strasznego stracha ze zaczne plamic, szyjka mi sie skróci albo ze bede miala jeszcze gorsze twardnienia podbrzusza choc ostatnio sie ograniczyly. Ale jak tak wczoraj przeliczylam to juz cztery miesiace posuchy i zaczyna mo byc szkoda męża:) Boje sie ze mu jajka pękną jak tak dalej pojdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscczerwiec ja uzywam Musteli, kremu na rozstepy na brzuch, uda posladku i piersi i to tez natluszcza i uelastycznia sutki zapewne i na szczęście jest ok. Mam nadzieję przyszla mama my tez namy maly problem z seksem hehe tzn. wcześniej mieliśmy zakaz przez krwawienia a później gdy juz minął jest znow inny problem, nie dosc ze sucho u mnie strasznie i przez to jest ból wiec nic przyjemnego a po drugie ciężko znalezc wygodna pozycje a czuje sie juz jakas nieporadna ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane dziewczyny przepraszam ze wczoraj nie napisałam ale było tyle wrazen i przyjazd meza musiałam sie nacieszyc wieczorem i mezem i wiadomoscia otoz kochane dzidzius jest przesliczny było widac wszytsko nozki raczki buzia jak paluszka ssie ma juz 600 gr i 22 cm jesli dobrze odczytałam na dłusgosc godzinke byłam meczona zeby wszytsko ładnie było widac i zeby zdjecia były no i o dziwo przy moich smakach i uczuciach bedziemy miec 2 córeczke MOJA corcia jest zachwycona ze bedzie miec siostrzyczke a no moj maz mowi tak ze na trzecie bedzie synek heheheh wiadomo chłopaczek dla tatusia hihihihi myslimy nad imieniem mi sie podoba ALICJA a wy jakie wam sie podobaja cieszymy sie ze jest zdrowe i wszystko w porzadku z dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelka cały czas i pisza bo duza czesc odeszła i tak ich nie ma NICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA PORODU...PŁEĆ Jaga........................33/1/ 2/04.06.2016/córeczka Asia...................................../07.06.2016/cór eczka justynkaa1986 ....... 29 /2 /2 /08.06.2016/córeczka nikita1244................28/.../2/09.06.2016/synek gracjana090515 ..... 23 /5 /1 /11.06.2016/córeczka Dorcia436 ................26/1/2/11.06.2016/córeczka MadeleineP...............23/3/1/13.06.2015/córeczka sylwiaczerwiec29.... 34/2/2/17.06.2016/córeczka mam nadz.ze prz. mama/26/1/1/18.06.16/synek justek007.................28/36/1/21.06.2016/synek i ??? Różefi...................... 26/1 /1/23.06 .2016/ bezzka......................31/3/1/1/25.06.2016/ Ewcia8505................30/../1/25.06.2016/ gośćCzerwiec27........28/3/1/27.06/ Gosc 1987.................28/3/1/27.06./ kawusia4..................29/1/4/28.06.2016/ Alex95.......................20/ 1/1/30.06.2016/ Andzia30czerwiec.....25/ -/2/30.06.2016/ Mila 0256..................21 /1/1/ 3.07.2016/Synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Bezka - na suchote dobry jest invag... Mi zalecil ginek, suchota minela. To 7tabl.dowcipnych na noc :) ale problem znika:) U mnie tez z tym lipa.. Czuje sie jak człowiek kłoda... I szkoda mi meza ale co zrobic... Tez mam pelno obaw, albo rano i wieczor czuje sie zle a w środku dnia zrywow nie mam.. Chęci mam w nocy ale nie bede go budzic.. Haha no i mecza mnie sny erotyczne.. Wiec w snach to sie z mezem czesto kocham, w realu wyglada to gorzej... I tez pelno lekow przed jakimis plamieniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka gratulacje!!! To widze, ze u nas identycznie :) Alicja bardzo ładne imię :) a starsza jak ma na imię? moze faktycznie do trzech razy sztuka i za trzecim by nam się synek udał ;) ja tam mogę mieć same dziewczynki ale wiem, że mąż marzy o synku :) Mam nadzieje przyszła...u nas tez lipa w temacie.. Zwlaszcza teraz jak mam te plamienia to juz nawet chęci mi odeszly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goścCzerwiec u nas też cisza w tej kwestii. Najpierw mieliśmy zakaz aż do 12 tygodnia, potem teoretycznie mogliśmy ale się baliśmy, a po 20 tyg już lekarz znowu kazał się wstrzymać bo bliźniaki lubią wychodzić wcześniej. Zresztą jeszcze do niedawna miałam wielką chęć, a mąż nie chciał bo się bał. Teraz nie mam wcale ochoty. Ciągle źle się czuję, wszystko mnie boli, wystarczy za długi spacer i boli mnie cała miednica. W piątek na połówkowym wypytam lekarza o to. A jak u Was z nastrojem? Niby już powinny się uspokoić moje humory, ale ostatnie kilka dni chodzę jak bomba. Wystarczy jedna myśl/reklama/słowo i ja już płaczę. Wczoraj się rozpłakałam jak rozlałam sok... Wszystko mi z rąk leci. Czuję się jak ostatni gamoń. Dzisiaj wpadła do mnie mama i mi pomogła poodkurzać. Wspaniała jest, a mi aż głupio tak nic nie robić. Lubię mieć czysto, bałagan mnie wkurza ale ostatnio nie dam rady nic robić. Gamoń :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Justynka gratuluje, piękne imie;-) U nas tez bez szalu jakos nie mam natchnienia noi jak Wy boje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Justynka to spora Twoja corcia cale 600 gramow szczescia;-) Ja wczesniej mialam napady placzu a teraz wscieklosci. I oczywiście obrywa maz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka a który Ty już masz tydzień? Moje dzieci na usg w 20 tyg miały niecałe 300 g a u Ciebie już 600! Wow :) Gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka podobnie jak ja, nawet widze ze ja mam termin na 4 dni wcześniej... U mnie 23t 2 dzień czyli 24 leci.. Moja 1.5 tyg temu wazyla 400 to pewnie teraz już powyżej 500 g. Ale u mnie owu była przesunięta wiec właściwie Malutka nawet tydzień może być młodsza.. Justek Twoje maluszki i tak pewnie będą mniejsze bo tak zwykle bywa w przypadku ciazy mnogich :) A ja sama w domu się wyleguje..oglądamy i słuchamy koncert Adele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka ale duża Twoja córeczka! :) ciekawe ile moja bedzie miala w piatek. Wlasnie wróciliśmy z godzinnego spaceru, 2x musialam przysiasc bo brzuch zaczal 'uciskac', dziewczyny jak to będzie z każdym miesiącem skoro juz teraz czujemy sie tak ociezale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny no rosnie niunia duza dziewczynka ale z moja pierwsza corka miałam 500 gr tylko ze tu mam 24 tydzien a z 1 corcia 23 tydzien lekarz mowi ze dobrze wazy jak na ten tydzien takze nie wiem 7kg na plusie 6miesiac teraz dzidzia rosnie szybciej u mnie data porodu jest o 7 dni do przodu niz w polsce 1 czerwca to moj polski termin a 8 czerwca francuski a ja czuje ze urodze tak 2 czerwca takze tutaj inaczej licza pozdrawiam starsza ma na imie Milena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Nie mogę się doczekać swojego usg , bedzie dopiero 23.02. Mąż wrócił w nocy i jakoś wyszło, że musieliśmy spać na takim wąskim lózku no i chyba rozłąka tak wpłynęła, że zaczęliśmy szukać dogodnej pozycji. Nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać a tu dochodzi jeszcze obawa męża mego, że Malutkiemu coś się stanie, no i niby jak juz chęć jest to on wiecznie dopytuje czy nie zrobi mu krzywdy, czy się dobrze czuję, ale czy oby z Malym na pewno wszystko jest dobrze, czy mu nie zaszkodzi. Masakra. Ostatnio to juz nie pamiętam kiedy mieliśmy czas i ochotę na "czułości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Czyżby nowa strona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Kawusia - chyba tym razem nie niwa strona ale wplyw niedzieli :) ja napisze jutro bo dzis padam na twarz ledwo zywa... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A My znow jedziemy na zakupy i jutro albo jeszcze dzis wieczorem robimy ciasto kawowe na herbatnikach. Nie ma z nami spokoju tylko wkuchni bysmy siedzieli. Mały kucharz w brzuchu mi rosnie on mnie tak ciagnie bardzo do kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Jaka tu wieczorem byla cisza;-) Ja podjelam decyzje ze musze ograniczyc slodycze bo w 4 tygodnie 2 kg mi przybylo:-( To troche za duzo i to niestety wina mojego obzarstwa a przede wszystkim ciast i wszystkiego co slodkie. Musze sie troche wziac za siebie bo wszystkiego na ciaze zgonic nie mozna. A co u Was dziewczyny, jak poniedziałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Hey ho, w koncu Was doczytalam na spokojnie... -Justynka grarulacje, ale juz duza panienka :)) -Kawusia - to praktycznie czekamy razem na to usg... Co ile masz robione? Ja od 13 do 23tc bede czekac i az mnie roznosi... Szkoda ze tylko na poczatku mialam czesto usg.. -Jaga - wczoraj było lepiej, a dzis lepiej jak wczoraj??? :) -no to widze ze z seksem u kazdej podobnie, ciekawa jestem kto pisze te durne artykuly jak to seks w ciazy jest przyjemny a kobieta wrazliwa na pieszczoty... Moze by i tak bylo jakby sie człowiek upil i nie myślał ze moze dziecku zaszkodzic, ale pić nie mam zamiaru... Moze w sumie jakas alkoholiczka to pisala :D Ktoras z Was pytala o humorki. U mnie ustaly... Przestalam wszystko wylewac, rozwalac, wysypywac itp, choc nadal np okruchy z chlebs chleba w kuchni doprowadzaja mnie do szalu.. Przed ciaza tak nie mialam. Nie robie awantur, to juz szybciej siade i za placze, choc na szczescie i to ustalo:) Dzisiaj jestem zblazowana jakas, najchetniej nie wychodzilabym z lozka ale musze isc do sklepu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwie obiad jest z wczoraj to dzis mamy z tym spokoj , balaganu nie ma . wiec prace porzadkowe i kazde inne ruszaja od jutra dopiero wiec wekeend u nas trwa jeden dzien dluzej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Gosc1987 - mi typowo na slodkie ochota zmalala... Oczywiscie nie do wykluczenia jest u mnie porcja lodow, tyle ze zaczynaja mi sie przejadac wiec jem tak "na pypcia" a nie jak wcześniej pol litra na raz :) no i ciagle mam ochote na owocowe galaretki :) ciasto lezy a srednio mam ochotę.. A dzisiaj to w ogole bez checi do czegokolwiek... Pozyczylam ta ksiazke ktora szukala ktoras z Was, mam ja na szybko wiec czytam do przodu żeby jak najszybciej oddac właściciele. Ta kaz cooke... Konkretow moze nie jest wiele ale jest dosc smieszna :) jak ktos nie ma dystamsu do siebie i swojego stanu i oczekuje podrecznikowej ksiazki to raczej nie jest dla niego... Tu bardziej fakty czylo co u dziecka sie zmienia, co w ciele kobiety, ile ma maly "astronauta" a reszta tekstu to jakby nasze forum tam wrzucone bylo :) jakby pamietnik autorki.. Tez np przezywa czy to ruchy czy nie ruchy, czy to gazy a jek sie wydaje itp. Jak dla mnoe spoko, wszystkie fakty suche sa, jak malo to na necie, a z reszty pośmiać sie można... Np tekst co odpowiadac jak ktos Cie pyta czy chcecie miec chlopca czy dziewczynka i tekst autorki "zyrafe, bo juz po jednej dobie jest w pelni samodzielna". :) Wiec chyba zleke sie, skocze do sklepu a potem relaks - dalsze czytanie i krzyzowki do wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×