Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Ja dzis mam smaka na zapiekanke ziemniaczana :) Zrobie na obiad :) Tez od rana wyczekuje ruchow, moj synek chcial na sniadanie placki ziemniaczane a maz dzwoni ze by sobie rybke w iccie zjadl i sobie kupil na 2 sniadanie haha ja w ciazy jestem ale to moje chlopaki zachcianki maja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz drugi raz probuje dodac ehhh... ja robie szis zapiekanke na obiad :) takiego mam smaka :) moj synek chcial na sniadanie placki ziemniaczane a maz dzwonil ze kupil sobie rybe w occie na 2 sniadanie hahaha ja w ciazy a oni maja zachcianki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
To wszystkie mamy bzika z papierem;-) Ja tez ogladalam w sklepie wanienki ze stelazem i taka mam zamiar zakupic. Mam wrażenie ze taka bedzie wygodniejsza przynajmniej dla mnie bo kompletnie zielona jestem;-) Justek ja czuje te fikolki dziecka ale niecodziennie, Ty masz dwojke to pewnie nie maja juz za bardzo jak te fikolki robic;-) Dzisiaj taki senny dzien to pewnie spia;-) Ja dzisiaj na obiad robie smazonke z ziemniakow z cebula i do tego jajko sadzone plus surówka . Nie mam jakos ochoty na rybe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Hej u nas tez spokojnie w brzuchu. Powierci sie maly i cisza. Taki dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Ja myslalam o czyms tego typu :)) http://olx.pl/i2/oferta/wanienka-przewijak-komoda-CID88-IDdmDLt.html#:28d28bd702 No i odpada problem z miejscem w lazience bo ma kółeczka :) wiec tylko podjezdzasz do łazienki wodę sluchawka wannowa /prysznicowa wlewasz i mozna kapac w pokoju albo na korytarzu i bez ciasnoty, potem wodę do wc... Wanienke do łazienki zeby schla a zaklada sie przewijak i tadam :) tzn przynajmniej moim okiem tak to dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Widzę ze ucielo posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
No i jak dziewczyny, maluchy się rozbrykaly??? Ja obiad zribilam teraz triche relaksu a pozniej do apteki musze skoczyc a za oknem plucha :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Ja wlasnie zjadlam obiadek i sie na chwile położyłam a malenstwo wariuje;-) U mnie tez szaro, ponuro i deszczowo. Bezzka musisz sprobowac dzemu jagodowego pyszny jest i zdrowy. Ja mam wlasnego wyrobu ale w sklepie tez pewnie dostaniesz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dojechała do mnie moja poduszka :) Dzisiaj w nocy wielki test poduszkowy! :D Tylko (przez moje własne niedopatrzenie i głupotę) nie zaznaczyłam, że ma być z kuleczkami w srodku i dostałam taką z czymś innym. Liczę jednak na to że się sprawdzi. Jest piękna i kolorowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na obiad albo jajko sadzone albo rybka , dyskusja na ten temat trwa ale ja i tak chyba sobie zrobie jajko :-) My dziś nie pościmy korzystamy z tego ze mamy wgl ochote na miesiwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
-Andzia-grunt ze sa:) -Gosc1987 - ja narazie tylko zrobilam, skosztowalam juz 1nalesnik,polozylam sie a mlody spal i... Go obudzilam :) popukalam mu w brzuch i sie rozwsciekl :D troche sie czuje jak terrorysta ale za dlugo od rana spal i zaczela mnie ta cisza niepokoić. Popieram Cie w pelni dzemoryyyy jagodowe najlepsiejsze!!! Tez mam domowe wiec nie wiem jak smakuja sklepowe ale przypuszczam ze jeśli Łowicz ma to dobre:) ja troche mialam opory z kupnem jagod bo moj sie smial ze ktos w lesie zbiera, zalatwia potrzeby rak nie myje i zbiera dalej... Na co oczywiscie uznalam ze pewnie i tak skropione juz przez zajace i sarny, kupilam, porzadnie wymylam i dzem jak marzenie... Szkoda tylko ze takie drogie... A ja panicznie sie boje kleszczy i tylko na grzyby chodze:) a i zapasy grzybow juz wyjedlismy :((( może w tym roku wiecej wyskokow na grzybki sie zrobi, małego dziadkom a starzy na grzyby:) zalewaje z grzybami bym wrzucila teraz chetnie:)) -Justek - przypuszczam ze sie wyspisz:) ja caly czas spie z moja, a maz w swojej poleguje, w nocy zarzuca nogi na moja, ze niby sie przytula:) moze to czym poducha wypchana sie sprawdzi:) a te kuleczki można kupic na allegro, ja nad tym myslalam zeby kupic te kuleczki i poszyc jakies poduchy zwierzatka maluchowi:) tymbardziej ze musze przejzec swoje ciuchy a ja pelno mam ubran jednokolorowych kolorowych wiec mysle ze czesc materiałów w ten sposob bym szybko uzyskala :D musze sobie cos tworczego znaleźć do roboty i chyba to jest to:) -Mila-pewnie, co sobie darowac bedziesz.. Fajnie masz ze mieso mozesz jesc... Ja nie jestem w stanie... Wszystko bezmiesne, mysle se tak bedzie do rozwiazania... A tak bym zjadla lasagne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
(przejrzeć - sorki za wszelkie byki ale pisze szybko i rozny efekt jest tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia436
hej, u mnie na obiad rybka (miruna - jedyna która mi nie śmierdzi) a że córka nie przepada za kanapkami to zrobiłam jej jajecznice na śniadanie i usmażyłam racuchy z jabłkami i sama zjadłam kilka :) a z obiadem czekam do 17 na męża. Wanienkę mam na składanym stelażu i przewijak na łóżeczko który mniej wiecej służył u mnie do 4 miesiąca dopóki dziecko nie zaczyna się samo przekręcać i wiercić ale teraz mam dylemat bo przewijak pożyczony od męża siostry która też jest w ciąży i ma termin na wrzesień i pytanie czy kupić sobie nowy czy oddać po 3 miesiącach i przewijać na łóżku :/ Ehh muszę zrobić listę bo już mi wyleciało z głowy co powinnam kupić a używa się tego troszkę dłużej ... Dżem.... na racuchy.... truskawkowy :D - dzięki za pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justek007 szwagierka miała taką poduchę z kulkami...i jak do spania była ok to do karmienia podobno tragedia...Dzięciątku się głowka zapadała na tej poduszce...ale to też są różne poduszki....jedna z kulkami będzie ok a druga do duszy... Ja to generalnie dzisiaj mam kiepski dzień, strasznie jestem słaba...Rano byłam u lekarza bo gin kazał mi się z endo skonsultować przez ten niski poziom wit D. Endo dowalił mi dawkę wit D 4000jm. I muszę jeszcze zrobić usg tarczycy w najbliższym czasie...Matko ile ja się olatam po tych badaniach i lekarzach...momentami czuję się jakbym miała sto lat!!A jutro glukoza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Dziewczyny! Chyba się wkoncu udało po 10 staraniach. Tylko ze w styczniu sobie juz odpuścilismy bo przytulanko było przed dniami plodnymi iii dzisiaj zrobiłam test iiii coś tam jest http://zapodaj.net/2054f0876a3f3.jpg.html hurra! :) a powtórzę test w niedzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Któras z Was mi narobila ochoty na racuchy z jablkami, zrobie na kolacje;-) Justek faktycznie ganiaja Cie z tymi badaniami ale jak trzeba to trzeba chociaz bedziesz wiedziala ze jestes zdrowa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Smutno mi niesamowicie. Zadzwoniłam do mamy, żeby powiedzieć jej, że będziemy mieszkać przez jakiś czas u teściów. To mnie od idiotek, syfiar i leni wyzwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
-Justek - grunt zeby wszystki bylo pod kontrola, zwlaszcza ze masz 2maluchy to lepiej niech lekarze o Ciebie dbaja. -Kawusia - chyba zartujesz.... Eh... No tak, ciaza to nie choroba i oowinnas zaiwaniac ryzykujac zdrowie i zycie dziecka... Olej to... Grunt ze tesciowa rozumie i chce Ci pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżem jagodowy mmmm pycha <3 Goscczerwiec27 u mnie tez biały papier a kostki zielone lub niebieskie ;) Jeżeli chodzi o dzisiejsze jedzenie to dziś smaków wiele ochoty na wykonanie za to brak wiec skończyło się na (jakże niezdrowym) tynczyku z puszki z dwiema kromkami białego chleba ;) a teraz poprawiam papryka :) miałam cos robić ,cos działać ale nie mam weny... Wysiedzialam się dziś w ośrodku za wszystkie czasy ale jestem juz po prena :) dzidziuś zdrowy wazy 450g ruchawy bardzo i ma siusiaka (na 99%) :) jestem przeszczęśliwa ze z nim wszystko ok. Dostalam zwolnienie bo mam krótką szyjkę macicy i łożysko o jakieś 1,5 cm za nisko kontrolna wizytę mam 2.03 jak się nie poprawi to wyląduje w szpitalu,wiec zamierzam się bardzo oszczędzać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Ja nie polecam tej poduchy z kuleczkami. Racuchy mmmmm Dorota narobilas smaka! Ja mam do tego dżemy od mamy naladowane na maxa owocami właśnie truskawkowe jagodowe i truskawkowo-jagodowe mi zostały. Miałam dzis zjeść tylko jogurt grecki z owocami ale te racuchy juz mi pachną....tylko ze męża nie bedzie a corka nie zje :-( a dla samej siebie nie bardzo chce mi się robic. Najwyżej jutro...ale na bank beda mi sie snic w nocy! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
O matko Rozefi i od czego Ci się skrocila??? Super ze z maluszkiem wszystko dobrze :-) to teraz myślom nad imieniem dla facecikow :-) mąż uparty jest na to kiedy kiedys jeszcze przed ślubem wybraliśmy dla dzieci :P corka nosi to a syn hmmmm sama nie wiem czy dać mu takie imię. Z upływem lat juz nie jestem do niego przekonana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasem zjem mieso nie to ze mam caly czas ochote bo czasem sie wzmuszam bo tesciowa krzyczy ze bede miala niedobor zelaza czy czegos tam i tesciu mnie karmi kura domowa jak w rosolku ugotowana ze zdrowa ze swojska no i zjem tam troche ale wole troche zupy zjesc :-) A to ciasto ktore wczoraj robilismy to kazdy sie nim zajada , moj facet mowi ze niebo w gebie a tam nic specjalnego nie ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29czerwiec
Ja mialam wanienka ze stelażem i bardzo sobie chwalę. Teraz jest pożyczona i koleżanka tez b zadowolona. Przede wszystkim nie trzeba się schyhalac do mycia dziecka co przy moim kregoslup ie było zbawienne, a gdzie indziej postawić wanienke w łazience? A Szymon uwielbiał się długo chlapac. Miałam ten leżaczek ale tylko na początku był wykorzystywany. Teraz z niego zrezygnuje. Pierwsze kąpiele były rzeczywiście, tak że to mąż miał mocniejsze dłonie, wiec on, ale to tylko wydaje się takie straszne, potem już niemal automat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam normalna plastikowa wanienke, a stelaż nam składany. Przewijak mam taki na lozeczko. Claudiie myślałam ostatnio o Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudiie90 gratulacje!!! :) Różefi to super, że z maluszkiem wszystko dobrze! I gratuluję synka :) To musisz dużo polegiwać bo i szyjka i łozysko na raz to już nie przelewki... U mnie z wanienką i przewijakiem tak jak u Sylwii. Kawusia no co Ty...Twoja mama tak ma czy czy akurat jednorazowo gorszy dzień? Może Sylwia ma rację....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×