Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Różefi mi zapach Palmers średnio odpowiada...jest za słodki. Poza tym mojej kuzynce po porodzie pojawiły się rozstępy wokół pępka...małe bo małe ale są...Mustele za to stosowałam w poprzedniej ciąży, zero rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaga a ktory dokladnie produkt Musteli stosowalas? Bo widze ze jest kilka przeciw rozstepom (krem, zel, balsam i serum do biustu), ktory jest najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezzka ja używałam krem ale mam zamiar jeszcze wypróbować olejek :) i stosować naprzemiennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisklaki
Dziewczyny, słyszałyście o akcji "Jestem w drodze"? Ostatnio widziałam kampanię w tv. Myślę, że ciekawa inicjatywa i pomoże innym w interpretacji czy dana kobieta jest w ciąży, czy ma po prostu większy brzuszek ;) Tu więcej informacji i możliwość zamówienia znaczka: http://jestemwdrodze.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy sie zdecyduje na taki znaczek ale inicjatywa jest na pewno dobra. Czesto spotykam sie z sytuacjami w komunikacji miejskiej, kiedy ludzie po prostu odwracaja glowy widzac kobiete w ciazy i udaja ze nie zauwazyli. Mi brzuch odstaje, kurtke mi ciezko dopiac bo mam dosc dopasowana, czesto ledwo stoje i w duchu mam nadzieje ze moze ktos zauwazy moj stan. Ale chyba musialabym byc przed samym porodem zeby ktos laskawie ustąpil.. a ja nie lubie prosic. Smutne jest to ze to kobieta nie ustepuje drugiej kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo czytałam o tej Musteli i przed chwilą kupiłam Mustela krem, niestety po 1 ciąży mam paski tygrysie wszędzie i szkoda było by zmienić kolor skóry na czerwony :/ a w pierwszej ciązy używałam kremu na rozstępy z AA i Pharmaceris niestety na mnie nie zadziałały :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam o tej akcji "jestem w drodze ". Z komunikacji miejskiej nie korzystam, ale w kolejce w sklepie nie raz robiło mi sie słabo. Osobiście nie miałabym odwagi teraz nosić takiego znaczka bo specjalnie się jeszcze ciąża nie chwalę, ale akcje popieram. We wróżby dot płci nie wierze, jak byłam w ciąży Szymonem skusilam się ne chińskie kalendarze i miał być dziewczynką. Podejrzeń teraz nie mam, nawet przeczuc. Trudno mi uwierzyć że mogłaby się udać córeczka, bo w obu stronach rodziny dłuższy czas sami chłopcy... i przyznam, że i rodzina i ja po cichu tez liczę na to, że moze jednak się uda. Mąż uważa że z synem to łatwiej i w ogole, ale to może też przykrywka takie gadanie, bo też nie wierzy w możliwość zrobienia dziewczynki ;) Poza tematem... kolejny stopień wtajemniczenia taekwondo zaliczony. Jestem dumna z syna, fantastycznie ćwiczy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Cześć dziewczyny! :) *Megulkaa kochana wysłałam wiadomość na podany adres ale nie uzyskałam odpowiedzi. :( *Prawie potrojna mama kochana moja bidulko ale ty dużo przejdziesz... :( trzymaj sie tam mocno kochana. Sciskam cie *Różefi ja kochana z rana smaruje sie pharmaceris macierzyństwo na rozstępy, na noc bio Oil i w ciagu dnia czasem mi sie zdarzy posmarowac jakimś zwykłym olejkiem. Aktualnie skończył mi sie bio Oil i czekam na dostawę i zastapilam go jakimś olejkiem z douglasa takim zwykłym, ale nawilza skórę. *Justynka1986 masz racje co do tych dzieci. Jakoś tydzień przed zrobieniem testu przyszła do mnie męża bratanica 3 letnia i zapytała sie mnie " jak sie rozwija twoj dzidzius w brzuszku?" Zamurowało mnie i musiałam jej tłumaczyć ze nie mam dzidziusia a za 3 tyg znowu mówiłam ze jednak jest dzidzius. Taka sytuacja... :) *Jaga2016 he he he to panie w przedszkolu maja ubaw. Musi to śmiesznie wyglądać, ale przynajmniej corcia rozwija wyobraźnię :) *Nusia8888 kochana ale przeszłas! Ja bym chyba zemdlala! To jakiś nie poważny ten lekarz zeby cie tak stresowal za nim wszystko dokładnie sprawdzi! Masakra... Ale teraz juz sie nie stresuj bo jest dobrze!!! :) *sylwia 29 czerwiec to super ze sie tak udało z tym mieszkaniem! Zobaczysz z domem tez sie uda i raz dwa będziesz juz rozgoszczona u siebie! :) U mnie spokojnie. Brzuszek widoczny, mimo iż do szczuplych nie należę. Dzisiaj jeszcze moja kochana teściowa spełniła moja zachciankę. Nie mogłam sie doczekać świat i delikatnie przygadywalam o zupie grochowej z grzybami i ta dzisiaj dostałam!!! Ahhh... Jaka radość!!!!! Jakbym co najmniej w totka wygrała!!!! Zjadłem sobie z ogromnym smakiem i mecze na jutro dostałam. Cudownie... Mi chiński kalendarz wskazuje na córkę. :) zobaczymy co z tego wyjdzie i czy sie nie pomylił! :) dzisiaj właśnie przyszły mi kołdry i poduszki które zamawialiśmy we środę dla dzidziusia. Jedna do wózka, a druga do lozeczka. Dziewczyny kochane spokojnej nocy wam życzę. Sporcie dobrze!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wy trzaskacie tych postów. ;p @nusia - jeny, aż mi się słabo zrobiłam, jak czytałam Twój post, to wyobrażam sobie, co Ty przeżyłaś ;( no ale na szczęście wszystko okazało się w porządku, odpoczywaj ;* @prawiepotrojna - trzymaj się, kochana ;**** zdrówka ;* @kawusia - jaka obrona, ja zaczęłam dopiero drugi rok... a myślę, że pewnie od drugiego sem. zdecyduję się na dziekankę, nie indywidualny tok.. zależy jeszcze, jak bd się czuć. @Bezzka - u mnie brzuszek jest, ale bardzo nisko - nie dopinam się w nic z guzikiem, noszę legginsy i jegginsy, a u mnie dopiero dziewiąty tydzień. I to jak rano jestem na czczo. Po jedzeniu mnie wzdyma mocno i jest zauważalnie większy brzuch. Wgl cokolwiek zjem ostatnio, to czuję się tak niekomfortowo, cięzko, niedobrze mi ;( dzisiaj zrobiłam porządne sprzątanie, bo wczoraj nic nie tknęłam. strasznie mnie ciągnie przy pachwinach cały dzień. ;/ jeny, jaką ja jestem marudą, przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Alex95 w tym stanie wszystko wolno, a przede wszystkim marudzic! :) zostaje ci to wybaczone bo my chyba wszystkie teraz takie ględy he he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Ja tylko na chwile. Na genetycznym wszystko dobrze :-))))) na 90% to chłopczyk :-) będzie parka :-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@nikita - gratki ;* @Gracjana - no właśnie widzę po dziewczynach i ich przeżyciach, że nie mam o co marudzić, a i tak wszystko mi nie pasuje. Ja ogólnie jestem dosć marudna, ale od paru tygodni dosłownie wszystko mi przeszkadza/smuci mnie. aż mi głupio. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikitka gratulacje kochana ale fajnie zapisz sie do tabelci czekamy dziewczyny no i weekendzik jak sie czujecie ja ok ale po wstaniu zawsze kibelek moze juz organizm sie przyzwyczaił i nie mina mi te wizyty heheheh da sie przezyc jak tylko raz i potem juz jest ok a jak zjem to taaka ulga dla brzuszka zycze miłego weekendziku kochane piszcie jak tam czy wszystko ok potrojna mama jak sie czujesz dobrze???? kawusia jaga gracjanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Witajcie dziewczyny! :) Głupio sie przyznać ale ja dopiero sie obudzilam. :) dzisiaj miałam taka fajna noc ze aż mi sie budzić nie chciało. Nawet nie wiem kiedy mąż do pracy wyszedł. :) Justynka1986 u mnie kochana wporządku. Troszkę boli mnie głowa ale to chyba dlatego ze za długo posypałam :) dziś sobota więc sprzątanie, pranie i jakies zakupy. Nikita 1244 kochana gratuluje! :) super ze znasz juz plec. gratuluje chlopca! :) Alex95 naprawde kochana nie masz sie co przejmowac. mi maz tez mowi ze sie gledna w ciazy zrobilam. :) widocznie tak mamy.. :) Wieczorem sa podobno Andrzejki ale zamierzam spedzic je w domu. A wy dziewczyny? jakies plany na wieczor? Jak sie dziś czujecie? Całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie potrojna mama
ja leze nadal. magnez plynie,reka boli przepotwornie od tej kroplowki :( krew jest,skrzepy sa, serduszko wali! podobno atrakcje spod spirali nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Potrójna mamo mam nadzieję, że wszystko juz się uspokoiło. Snilo mi się, że urodziłam 6-kilogramowego syna. Lekarka przyszła do mnie , żeby pochwalić , że dobrze dalam sobie radę, a ja nic nie pamiętałam. Nie pasował mi czas, niby do porodu zostało kilka miesięcy a On byl taki wielki. Chyba zaczynam wariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie potrójna mama- trzymaj się Kochana, dasz radę :* Nikitka - suuuuuper :) Wszystkim dziewczynom dziękuję raz jeszcze za wsparcie - jesteście kochane :* Kawusia - mi też się takie głupoty śnią, ostatnio śnił mi się poród i krzyczałam do męża, że przecież ja jeszcze nie mam torby do szpitala naszykowanej! :-P Ale raz za to śniło mi się, że były pierwsze święta z Maleństwem, byliśmy już w wyremontowanym domu, a ja trzymałam na kolanach śliczną półroczną dziewczynkę :-) Alex - to jest normalne :-) Mąż i Mama ciągle mi mówią, że ja cały czas narzekam :-P Gracjana - mąż wczoraj miał wieczór andrzejkowy z kilkoma kolegami z pracy, ja odpoczywałam w domu, a sobotę i niedzielę spędzimy przed tv ;-) Oboje jesteśmy fanami angielskiej piłki nożnej, więc mamy co oglądać :-P Mnie tez pobolewa głowa od wczoraj. Dzisiaj zrobiłam mniej więcej listę wyprawkową - i się przeraziłam :-P W przyszłym tygodniu opracuję ją dokładniej i wszystko przejrzę. Wczoraj zamawiałam leki do apteki - witaminy dla kobiet w ciąży, DHA, kwas foliowy, luteina, magnez -uuuuu, sporo pieniążków. Dobrze, że kwas foliowy i luteinę mam na ryczałt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie potrojna mama a nie moga ci wyjac tej spirali co dalej jak dzidzius bedzie rosł kurcze skomplikowane to wszytsko trzymam za ciebie kciuki buziaczki gracjanka sen potrzebny dla nas wiec dobrze ze wypoczełas kochana gracjanka u nas andrzejki spokojnie w domku zresztu u nas imprezy odwołane przez te zamachy co były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po krótkiej przerwie, Sporo postów musiałam nadrobić :) Cieszę się z Waszych dobrych newsów. U mnie bez większych zmian. Czasami trochę pobolewają pachwiny, mdłości trochę odpuściły (teraz są tak co drugi dzień), ale za to boli mnie dół pleców, tu tuż nad pośladkami. Wyczytałam, ze to w miarę częsty objaw rozciągania więzadeł. W czwartek jadę na usg w końcu. Boję się ale chcę się upewnić, że serduszka nadal biją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do Was drogie Panie :) Jak to jest z USG... trzeba z pełnym pęcherzem czy z pustym? W czwartek mam to usg między 11 a 14 tygodniem. Zastanawiam się czy powinnam wcześniej odwiedzić toaletę czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na usg zawsze z pustym. pewnie i tak choc kawalek,bedzie przez pochwe. spirali nie wyjma. nie chca. gadalam z nimi milion razy,nie i koniec :( jesli nie bedzie decyzji lekarza to sama nic nie zrobie,przeciez nie usune jej sobie sama! zreszta juz mnie to meczy,ja swoje oni swoje. moze jutro by sie udalo i razem z mezem bysmy pogadali. jakims lekarzem. bo ja emocjonalnie leze i kazda dyskusja za duzo mnie kosztuje,nerwy i placz potem tylko i sie martwie bo szkodze malenstwu i znow rycze... zreszta co ja tlumacze,same wiecie jak to w ciazy z humorami jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie potrojna mama również dziękuję :) a jak się teraz czujesz? Cały czas trzymam kciuki żeby się u Ciebie wszystko uspokoiło. A jeśli mogę spytać, jak to się stało, że przy założonej spirali zaszłaś w ciążę? Tzn domyślam się tylko, że to spirala hormonalna ale kompletnie nie wiem jak to funkcjonuje i kiedy się ją wyjmuje itd. Przepraszam jeśli zadałam głupie pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spirale mam zwykla,bez hormonow,5-letnia. w sierpniu rutynowa coroczna kontrola u ginekolog ktora ja zakladala w lipcu 2012r. usg,wszystko ok. spirka lezy idealnie. za rok moge zmienic zeby juz tych 5rownych nie trzymac. a tu nagle okresu brak i ciaza! spiralka nadal rowno! nie powinno to tego dojsc! spirala daje ponad 99% pewnosc....a jednak! jakims cudem to malenstwo pokonalo wszelkie bariery i sie wczepilo i rosnie sobie ;) troche zly czas ale co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czuje sie calkiem dobrze. skurvze siw wyciszyly,krwawie mniej,swiaza jasna krwia ale mniej i bez skrzepow. mocno bola boki brzucha -wiezadla ale sama macica lekko cmi wiec jest ok. wlasnie plynie magnez (24/24 non stop) i kroplowa p.wymiotna. najgorsze mdloaci mam w nocy :( ogolnie 16-12mdli strasznie a 12-16luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo ma siłę przebicia od ziarenka maku :) U mnie w tym tygodniu jakby mdłości się ciut wyciszyły. Dopadają mnie tak co drugi dzień i nie są jakieś masakryczne. Po cichu liczę, że mnie już opuszczają na dobre. Mi też dokuczają więzadła i to bardzo. Czasem jest ok a czasem dają mi popalić cały dzień. Dziś nawet wybierałam się na spacer ale odpuściłam sobie bo mnie tak rozbolały.Ale cóż... takie uroki ciąży. Zwłaszcza podwójnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie potrojna mama - może nie chcą wyjmować spirali, żeby nie spowodować zbyt dużo uszkodzeń - mogłoby to bardziej zaszkodzić dziecku niż sama jej obecność... Slyszalam właśnie o kilku takich przypadkach - podobno ta spirala hormonalna daje większą pewność. Ale siostra mamy ma założoną spiralę ta zwykla - stosuje te metodę już 15 lat i wszystko jest ok, natomiast moja Mama musiała szybko ją usunąć, bo jej organizm nie akceptował tego. Pewnie już czytałas w Internecie jak się postępuje w takich przypadkach zajścia w ciążę przy założonej spirali, więc jestes bardziej zaznajomiona z tematem. Ale Dzieciątko musi być silne, że spirala nie zapobiegła zagniezdzeniu, więc walczy z całych sił i Ty też Kochana musisz być silną dla tego Malucha. Wszystko będzie dobrze :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do więzadeł to u mnie jest tragedia - dokuczaja ciągle, ale najgorzej jest przy zmianie pozycji z siedzącej na stojąca, jakby mi wyrywalo jajnik i przy dłuższym chodzeniu. Z prawej strony boli bardziej, ale tu mam większe blizny po operacji jajnika i to ma spory wpływ pewnie też. Jak szybko rośnie brzuch widzę właśnie po bliznie pod pępkiem bo rozciąga się w trybie błyskawicznym :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie idzie 10. tydzień, ale mdłości są cholernie nierówne, parę dni teraz gorzej było, ale nawet nie tyle mdłości, co takie poczucie "niedobrze mi" i ciężkości na żołądku. dzisiaj niby lepiej - ale za to apetytu nie miałam znowu. Zmusiłam się, by coś tam zjeść, żeby malucha nie głodzić, ale niewiele, bo mi podchodziło do gardła. Teraz tak sobie pomyślałam o jedzeniu, jak zaczęłam pisać, ale pora nieodpowiednia.. -_- @justek, a jak brzuch, szybko Ci rośnie? ; ) @prawiepotrojna - biedna Ty, trzymaj się ;* strasznie dzielna jesteś! i tak ps - wiem, że teraz marudzę o marudzeniu, taka incepcja, ale cóż... nie chcę tak marudzić - nie dosć, że chłopakowi, to jeszcze Wam.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×