Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

mirti nie poddawaj sie zleci do nastepnego tym razem sie uda zobaczysz wierze w ciebie buziaczki gosc 321 juz mnie nie boli na szcescie ale myslałam ze cos zlego sie dzieje mimio ze nic nie robilam takiego staram sie uwazac !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ale napisałyście dużo przez weekend :) dziś 12 dc i w sumie powinniśmy zacząć starania, ale mi się tak cholernie nie chce że szok.... Objawów owulacji nie mam więc tym bardziej nie chce mi się, gdyż moje libido spadło do -100.... U mnie owulacja to tak 14-18dc gdyż po poronieniu moje cykle to 28-33dniowe i człowiek trafić nie może....ogólnie u mnie w owulacje to dużo śluzu i ból jajnika a teraz cisza więc pewnie jeszcze daleko do owu....w środe mam gina i dowiem się czy w ogóle jakiś pęcherzyk urósł bo w tym miesiącu bez clo. Dziewczyny miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa24
Dziś termin nadejścia @ i nadal nie ma a nad ranem przeważnie już jest. Nie nakręcam się bo i tak czuję, że nic z tego. Spokojnie czekam na nadejście małpy. Pozdrawiam i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Cześć dziewczynki! Witam nowe przyszłe mamy! :) Polinna gratuluje! :) macierzyństwo to sama przyjemność, zobaczysz wspomnisz moje słowa. Teraz sie boisz, ale zobaczysz jak juz urodzisz, spojrza na ciebie te piekne oczka twojego dzieciątka i sie w nim zakochasz i zapomnisz ze kiedykolwiek miałaś jakiekolwiek wątpliwości. U mnie kochane weekend tez szybciutko zlecial. Nie odzywałam sie bo w sumie nawet nie miałam kiedy. Byłam na chrzcinach I tak w sumie zleciało :) No więc co u mnie? Dzisiaj mam datę spodziewanej @, która na bank przyjdzie bo juz odczuwam ból brzucha. Temp. Spadła do 37,7 więc to tez potwierdza fakt iz sie nie udało :( śluz biały. Przez cały weekend męczy mnie ból żołądka i biegunka. Masakra myślałam ze wymiotuje. Dziś tez żołądek boli. A co tam u was? Promyczkowa24 co u ciebie? Tez masz dzisiaj datę @? Odezwie sie co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana090515 przykro mi, ale trzymam kciuki mimo wszystko żeby jednak jej nie było ;) Promyczkowa24 dopóki nie ma @ to nigdy nie wiemy co z tego. Ale sama wiem zawsze już dzień przed, że na pewno przyjdzie bo czuję się wtedy zawsze tak samo źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana090515 kochana u mnie 5dc, w 3dc robiłam badanie na prolaktynę, glukozę i wątrobę. Lekarz chce na razie wykluczyć podstawowe problemy zdrowotne. Tak myślałam, że skoro nie wyszło w tym miesiącu to chyba przemaluję ścianę w pokoju dla przyszłego malucha bo mam plan jak go urządzić a jak już będę w ciąży to tego nie zrobię. A mój M pewnie nie będzie zadowolony z tego pomysłu. Poza tym ja uwielbiam takie "zabawy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonqa świetny pomysł ;) powoli możesz sie juz zabierać za szykowanie pokoju bo trzymam kciuki ze tym razem ci sie uda i juz niedługo zostaniesz mama :) na jaki kolor chcesz przemalowac? Widzę ze ty jestes tak niecierpliwa jak ja! Ja to najchętniej juz bym po sklepach latała i kupywała ciuszki, czapeczki, wanienke i wszystkie potrzebne rzeczy ale niestety nie ma dla kogo... Żebym ja chociaż wiedziała jakiej płci bede mieć pierwsze dziecko to juz bym sie powoli zaopatrzała, w te piekne rzeczy. A tu nawet tego nie moge zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przyznam sie wam do czegoś. Ja wiedziałam ze będzie mi cieżko zajść w ciążę ze względu na moje bolesne miesiaczki, które niekiedy kończą sie wizyta w szpitalu, ale nie sądziłam ze będzie aż tak cieżko... Fizycznie i psychicznie... Teraz jest to mój 5 cykl w tamtym roku tez sie starałam i przez prawie pól roku nic nie wyszło... Tragedia. A niektórzy mówią ze: ty jestes młoda, szybko zajdziesz w ciążę" a nie wiedza jakie to trudne... Wybaczcie ze was zameczam moimi zwierzeniami, ale dziś mam jakiś taki trudny dzien. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gracjana a ja ci zycze zeby wam sie udało mimo tych przeciwnosci i trudnosci jakie masz musi sie udac bo nie bylo by sensu jak bys nie miala siły i wiary niestety innym sie udaje od razu a niektorym z wielkim oczekiwaniem czasem trzymaj sie dzielnie nie mysl o przeszkodach dzialaaj a uda sie!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje justynka1986 :) Zobaczymy narazie czekam na @ ma sie zjawić pod wieczór, punktualnie jak w zegarku. A jak tam u ciebie kochana? Jak sie czujesz? Jakies objawy sie nasilily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Gracjana Właśnie w takich momentach, czytając wpisy takie jak twój, zastanawiam się, jak to jest, że w rodzinach gdzie jest patologia, alkohol itd. rodzi się kilkoro dzieci rok po roku i nie ma żadnego problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anianiani właśnie to jest dobre pytanie? Tez sie bardzo często nad tym zastanawiam. Gdzie jest jakaś sprawiedliwość na tym świecie? Zastanawiam sie wtedy tez co ja takiego komuś złego zrobiłam ze Bozia tak mnie karze i nie chce mi dać dziecka? Wiem ze to głupie ale ta bezradność takie pytania mi nadsyła... Nie wiem moze te kobiety nie myślą tak o ciazy jak my? Nie planują jej i poprostu zachodzą? Tez mnie to bardzo zastanawia.. Chciałabym znać odpowiedz na to pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana090515 to ja mam tak samo jak i Ty, tez bym mogła już kupić łóżeczko, mebelki ubranka itp.... A pomalowaliśmy pokój jak się wprowadzlismy na beż/krem (miało być) a wyszło takie lekkie cappuccino, zdecydowanie za ciemne. Także chciałabym dwie ściany na prawie biały, lekko perłowy kolor pomalować. Do tego białe mebelki, jasny dywanik, beżowe lub jasne kremowe zasłonki ;) Uwielbiam urządzać, gdyby nie to że mam ograniczenia finansowe ostatnio to pewnie bym już zaczęła dawno zabawę w projektowanie wnętrza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Gracjana090515 - doskonale cię rozumiem - też myślałam, że będzie łatwo zajść w ciążę, a teraz co miesiąc, to rozczarowanie :( Też się ciągle zastanawiam nad tym, dlaczego inne mogą mieć tyle dzieci bez problemów, a u mnie to nie wychodzi. Co ze mną jest nie tak :( Mam dni, kiedy nie mogę patrzeć na brzuchy, wózki i noworodki - chociaż z drugiej strony cieszę się ich szczęściem. Ale musimy wierzyć, że nam się uda :) Trzymam za ciebie mocno kciuki i głowa do góry - jak nie ma okresu, to jeszcze nic straconego :) Iwonqa - daj znać jak wyniki badań - na pewno wszystkie będą prawidłowe :) Ja całe wakacje malowałam mieszkanie, teraz na jesieni kładliśmy podłogi - uwielbiam takie prace :) promyczkowa24 - oby @ nie przyszła :) trzymam kciuki :) Anka_32 - to mamy podobnie - u mnie dziś 10dc - owulacja wypada tak ok. 16-18 dnia (chyba) :) Dziewczyny głowa do góry :D Trzymam za wszystkie kciuki :) Póki nie ma okresu, jest nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex35 to u mnie będzie podobnie z owu bo teraz mam 5dc,a owu wypada kolo14-15dc ;) Także będziemy działać!!! Wiece dziewczyny, ja nie umiem zazdrościć, nawet jak jest mi przykro, że mnie w pewnych sprawach totalnie nie wychodzi a inni mają o wiele łatwiej, to uważam że każdy zasługuje na szczęście. A źli ludzie i tak prędzej czy później dostaną to co dali innym. Zło i dobro wracają do człowieka i tego jestem pewna! Może to naiwne myślenie, ale nie chce mieć wyrzutów sumienia, że komuś mogłam zaszkodzić tylko poprzez swoje frustracje. Kiedyś koleżanka starająca się o dziecko 2 lata przyszła do mnie i powiedziała ze jej szwagierka spodziewa się kolejnego dziecka i to takie niesprawiedliwe bo ona nie ma jednego a tamta będzie mieć drugie, lepiej dla niej Bóg by dał zamiast tej szwagierki. No i mija kilka lat i teraz oto ta moja koleżanka dwa tyg temu urodziła synka (drugie dziecko). I czy teraz mam do niej powiedzieć to samo, że Olek nie powinien się urodzić bo to ja powinnam mieć to swoje wymarzone pierwsze dziecko, a ona już i tak ma jedno niech się cieszy? Przecież to okrutne... Nie można tak, nie powinno się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie dobrze piersi tylko bola a tak nie mam zadnych objawów mysle cały czas ktory to moze byc tydzien i mniej wiecej to 3 tydzien czytam o ciazy staram sie zdrowo odzywiac kwas foliowy łykam 3 miesiace i zero alkoholu od 2 miesiecy w lipcu tylko piwo smakowe i tak mysle ze kobiety tak dbaja o siebie a innne pala pija i maja zdrowe dzieci tak dziewczyny nie fer jest to wszystko trzymam kciuki za was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Dziewczyny, a ja nie wiem co ze mną jest :( Od wczoraj mam zjazd formy, ten cholerny katar i znów mnie brzuch boli :( A tu dziś zajęcia od 13-19 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Mirti,szkoda ze sie nie udalo:-(,mam nadzieje,ze nastepnym razem sie uda!!:-* Iwonqa ,niestety weekendy zawsze krotkie:-(za krotkie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
ANianiani,duzo zdrowka,uwazajna siebie.Dziekuje Justynko 1986za zainteresowanie,fajnie ze mialas gosci,mozna troche sie wyluzowac w towarzystwie.Ja sie czuje dobrze,zero objawow:-(wiec nie wiem,czy cos z tego bedzie,a do 8 go daleko jeszcze:-(:-(.Moj maz chory.wiec weekend przelezal w lozku;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Promyczkowa24i Gracjana jestem z Wami!mam nadzieje,ze @nie przyjda!3mam b.b.b.mocno za Was kciuki!!Milego dnia Dziewczyny!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość321 czasem brak objawów to właśnie objaw! Ja tak miałam, nic nie zostało tylko czekać, zajmij się czymś co lubisz, ja tak musze inaczej mi odbija ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Justynka1986 ciesze sie,ze juz ustal bol,pozdrawiam Cie serdecznie:-)! ALEX35 oby sie udalo:-)milego ,owocnego tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Iwonqa serio mowisz,ze moze to byc wlasnie objaw brak objawow??b.b.bym chciala..a zajme sie praca..bo dzis znowu do 20tej pewnie zostane..:-(a potem w biegu,by zdazyc na m jak m:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polina ty to termin chyba na maj masz skoro ostatnia miesiaczka w sierpniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny wracam do was po weekendzie :-) Wieczór panieński jak najbardziej udany, siedziałyśmy, gadałyśmy i oczywiście śmiałyśmy się do trzeciej rano, a pół niedzieli odsypiałam :-) i sprzątałam, a później poszliśmy z narzeczonym na grzyby :-) ja też testuje 8 października promyczkowa24 i Gracjana090515 trzymam za was kciuki, żeby zamiast @ były dwie kreseczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość321 jak w styczniu ujrzałam II kreseczki to nic na to nie wskazywało! Piersi bolały ale minimalnie, jak zawsze, nawet i słabiej. Mdłości brak (a mam często), zawrotów głowy nie było, brak wrażliwości na zapachy, jajniki nawet tak nie bolały jak często się zdarza. Trochę później cos zaczęło się dziać ale już po teście. Także wszystko jest możliwe, jedne mają objawy inne nic szczególnego nie czują całą ciążę :) Anka32 jeszcze macie kilka dni także może najdzie Ciebie ochota na przytulanie :) Ja mam jeszcze tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Dziewczyny! Ja jestem mama czerwcowek 2014 na kafe. Corka ma juz skonczone 3 mies. Chce sie pochwalic ze nasza grupa pisala ze soba cala ciaze 9m i dalej to kontynuujemy. Stworzylysmy tez wlasnego mejla gdzie wysylane byly foty najpierw naszych brzuchow, potem usg i nast juz noworodkow. Mamy tez zamkneta grupe na fejsbooku gdzie dodatkowo wymieniamy sie zdjeciami ad hoc. Roznie bywalo czesc pisala codziennie czesc odeszla i znikla, ale wiekszosc stalych mamusiek zostalo. Piszemy o wszystkim, o dzieciach , co robimy, gdzie ktora co kupila do ubrania, jaki wozek, czy zabawke dla dziecka czy co dzis ugotowalysmy. Najlepiej bylo jak w czerwcu zaczely sie porody:) i te co jeszcze czekaly niejednokrotnie po terminie "zazdroscily" tym co juz byly po rozwiazaniu:) Duzo porodow bylo naturalnych, 2 chyby wywolywane, kilka planowanych CC, kilka CC nieplanowanych, ale wszystkie skonczyly sie szczesliwie. Zycze Wam powodzenia i piszcie ile sie da. Bardzo fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Agaaa133 to super,ze wieczor panienski udany:-)a niedzielka b.mila z narzeczonym na grzybkach:-)znalezliscie cos?:-) Iwonqa dziekuje,Twoje slowa daja mi nadzieje..:-).Gosc dzieki za super opis,fajnie tak pisac tu z Dziewczynami na kafé moze u nas tez zostana jakies przyjaznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×