Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość Nikita1244
Ja mamy kolei jakiegoś dola dzisiaj. Dużo jem. A to oznaka tego ze zbliża sie ta krowa @ podbrzusze deeeelikatniutko pobolewa. Z reguły to tylko mocno boli dzień przed francą :P to moje pragnienie posiadania 2 dziecka jest coraz silniejsze....wszędzie widzę ciężarne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Dzięki dziewczyny za przypomnienie :) Ta tabelka na pierwszej stronie to była super sprawa, ale ona taka mało uzupełniona jest :( Ja też dziś nie mam humoru - to pewnie ta pogoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Justynko1986,fajnie masz.,ze juz po pracy ja dzis do 17...wiec jakos wytrzymam;-)Staram sie kurowac syropem,herbata z sokiem malin.i septosanem gardło dzis wypłukam. CO do współzycia w ciąży to nie mam pojęcia..,ale mysle ze jak wszystko ok,to chyba mozna,jednak najlepiej zapytac ginka;-)pozdrawiam:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Alex35 nie przejmuj sie,ja tez sie nieraz gubie,ale wtedy wracam do tabelki,albo jak czytam na bierząco wpisy,to sobie przypominam:-).Promyczkowa24 to super!ze nie przyszła!a masz jakies objawy?powodzenia,oby sie udało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Agaaa133 tak :-)8go testujemy,oby sie udalo!a dalej zero objawów..i bardzo mi sie ciągnie ten czas..,chcę by juz był 8a z drugiej strony boję się znowu rozczarować:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA TEST...DATA PORODU anka32,,,,,,,,,,,,,,,.,,33.,,,2....,,.3.....----,,,,,,--- -- justynkaa1986......29....2.,..,.. 2....-----25.09-----06.062016 gracjana090515 ... 23....5 ...... 1 ....-----.....----- kasiula2015........... 31....9 .....--.....-----.....----- gość321 ........,,,,,,,, 33 ... 3...... 1... 8/9.10..---- Agaaa133 .......... .25 ......2.......1.....---.....----- gosc89 .. . ............26.......1......1......26.09.....---- Iwonqa .......,,...... 29 ..... 15 .... 1..,..----,,.....---- ja tez chce...........32.......5..... ..2 Polinna......26......1......1.....24.09.........01.06.201 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny tak dla przypomnienia jesli kto juz wie ze jest w ciazy to tak na oko wpiszcie a potem sie wyklaruje przy wizytach u lekarzza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupełniam :) NICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA TEST...DATA PORODU anka32,,,,,,,,,,,,,,,.,,33.,,,2....,,.3.....----,,,,,,--- -- justynkaa1986......29....2.,..,.. 2....-----25.09-----06.062016 gracjana090515 ... 23....5 ...... 1 ....-----.....----- kasiula2015........... 31....9 .....--.....-----.....----- gość321 ........,,,,,,,, 33 ... 3...... 1... 8/9.10..---- Agaaa133 .......... .25 ......2.......1.....---.....----- gosc89 .. . ............26.......1......1......26.09.....---- Iwonqa .......,,...... 29 ..... 15 .... 1..,..----,,.....---- ja tez chce...........32.......5..... ..2 Polinna......26......1......1.....24.09.........01.06.201 6 ZeberkaSz ............26......1........1........5.10.... --------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Fajny pomysł z ta tabelka:-),kończe pracke.Zajrze wieczorkiem do Was,pozdrawiam Dziewczyny fajnie,ze tu jestescie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita1244
Ja juz tutaj jestem codziennie i trzymam za Was kciuki :-) wiec super by było gdybyście zechcialy mnie dopisać. 27lat 2 ciąża , testowanie teoretycznie 3.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirti
Kochane jakie badania robiliście przed ciąża i czy w ogóle robilyscie? Gracjana jak u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dziś o d rana (a spałam w nocy dość długo) męczy mnie przeogromne uczucie senności. Po powrocie z pracy zmusiłam się do wykonania najważniejszych czynności, niektóre przerwałam i położyłam się. Chciałam poleżeć chwilkę i... obudziłam się dwie godziny później. Nawet nie pamiętam momentu zasypiania. Najgorsze jest to, że nadal czuję się senna... Trudno mi nie wiązać tego z ewentualną ciążą. Chyba mi odbija, ale jak się tu nie nakręcać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Dziewczyny, chciałam trochę wyrównać tabelkę i dopisać Nikitę i siebie, ale mi wypisuje, że to Spam :( To dopiszcie też mnie wiek: 35, cykl 4, ciąża 3, termin testu 20.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita1244
Aha u mnie to 1 cykl. Ja nie robiłam badań. Co do senności to tak miałam w ok 3 tyg ciąży. Zasypialam na stojąco ale pojecia nie miałam ze to ciąża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Cześć :) Ja dzisiaj czuję się już lepiej, ale też mnie spanie męczy od południa. Katar też mam, ale jest lepiej. Dziś mam 23dc a tu ani na @ ani na ciąże hehe Normalnie powinny mnie już piersi boleć. Ale jak już pisałam, nie nastawiam się. Sama nie wiem jakiego wyniku bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita1244
Na weselu nie moglam doczekać oczepin . Na szczęście byly o 23 wiec zaraz po nich poszliśmy z mężem do pokoju spać haha. Najlepszeze byla tam ciezarna i wujek kazał stanąć mi obok niej ze może sie "zaraze" na to wskoczyla miedzy nas teściową i krzyknęła nigdy w zyciu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja nie moge dodac musi ktos inny ktos kto dzis nie wklejał tabelki jutro spróbuje jak tam kochane sie czujecie coraz blizej i pazdziernik ale ten czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka32
Witam ja już po wizycie, niestety to nie ciąża. @ dalej nie ma dziś 42 DC. Dostałam jakieś ziołowe leki na wyregulowanie cyklu, dlatego że hormonalnych nie mogę. Zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuleczka 32 przykro mi tyle czekałas ale jak tylko przyjdzie działaj nie poddawaj sie kurcze ale to jest wszystko nie fer kochane chciałabym zeby kazdej z nas sie udało czemu tak nie moze byc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
kuleczka32 nie martw się :( ale wiem co czujesz - ja w 2 cyklu starań też tak miałam - okres dostałam dopiero po 47 dniach - niestety w ciąży nie byłam, ale długo żyłam nadzieją, że to jednak ciąża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny :) znowu tu zaglądam :) widzę, że nie tylko mnie jakieś przeziębienie łapie , niestety :( ,ale podobno jakieś ocieplenie ma być na weekend jeszcze:)), fajnie by było. Niektóre z Was chyba mają objawy jakieś już , oby nam wszystkim się udało :) Tak Justynko 1986 październik tuż, tuż ..:) Pozdrawiam Was serdecznie , życzę dużo zdrówka , 3majcie się cieplutko!!!!!Do jutra , buziaki:*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Kuleczka_32 przykro mi bardzo :( ,ale nie poddawaj się :**** trzeba wyregulować cykl i wszystko się ułoży na pewno!!!! Buziaczki, trzymaj się ciepło:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Dziewczyny jest tu nowa...mam termin na poczatek lutego...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka32
Dzięki dziewczyny. Narazie będę Was ,,czytać,, a czasem może czasem coś wtrące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa24
Odpadam. Nadeszła @. Powodzenia Czerwcówki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
promyczkowa24 - strasznie mi przykro :( trzymaj się jakoś :( czy to już takie pewne, czy na razie tylko małe plamienie? może jest jeszcze szansa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi przykro promyczkowa ze nadeszła dziewczyny damy rade nie poddajcie sie nawet jak bedziecie miec na lipiec piszcie jak tam sie czujecie ja zrobiłam dzisaj drugi raz tescik dla pewnosci i wyszła bardzo ciemna kreska i mam bardzo dobry humorek tylko ta wizyta czekanie tyle bo dopiero po 10 pojde na wizyte ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaTeżChce
ZeberkaSz ja też tak miałam w ciąży, po pracy siadałam na kanapie i nawet nie wiem kiedy się kładłam i już spałam, po dwóch godz byłam w stanie dopiero coś zrobić. ale nie pamiętam od którego tc tak miałam. a ok 21-ej już znowu spałam. tylko, ja wstaje ok 5 rano, więc ciężko było. Gratuluje Wszystkim, którym się udało w tym miesiącu. kuleczka32, promyczkowa24 bardzo mi przykro, ale nie można tracić wiary, że już niedługo się uda. Mirti co do badań, to ja robiłam cytologie, usg, podstawowe badania krwi i moczu. teraz zrobiłam prolaktyne (czekam na wyniki) Ja wczoraj miałam jakieś dziwne myśli, że już w ciąży nigdy nie będę, a ta pierwsza była dość dawno i teraz wręcz nierealna mi się wydaje, gdyby nie moja mała Żabka biegająca po domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Ja mam syna 15 lat i córkę 7 lat :) Z tym poddawaniem się to w sumie nie jest źle - znam wiele dziewczyn, które nie mogły zajść w ciążę i po wielu próbach poddały się i pogodziły z losem i jak już dały na luz, to właśnie wtedy zaskoczyły :) i teraz mają fajne dzieciaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×