Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość gość321
Alex35 ja mam nadzieje,ze ciąża bedzie ale prawdziwa:-D! JUSTYNKA1986 dziekuje,słoneczko uwielbiamB-).Dla Ciebie również dużo słoneczka i zdrówka:-*.!a jak Ty sie czujesz??pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety mam problem z dopisaniem się do tabelki. Podaję dane, może którejś z Was się uda mnie dopisać. jaga2016 -33/1/2/30.09/4-8.06.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA TEST...DATA PORODU anka32 ................... 33 / 2 /3 /--- / --- justynkaa1986 ....... 29 /2 /2 / 25.09 /06.062016 gracjana090515 ..... 23 /5 /1 /--- / --- kasiula2015 ........... 31 /9 /-- /--- / --- gość321 ................. 33 /3 /1 / 8-9.10 /--- Agaaa133 ............... 25 /2 /1 /--- /---- gosc89 .................... 26 /1 /1 /26.09 /--- Iwonqa .................. 29 /16 /1 /22.10 /--- ja tez chce ............. 32 /5 /2 --- /--- Polinna .................. 26 /1 /1 /24.09 /01.06.201 6 ZeberkaSz ............ 26 / 1 /1 /5.10 / -------- Alex ........................ 35 /4 /3 /20.10 / --- Jaga.......................33/1/ 2/ 30.09/4-8.06.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc321 dziekuje w miare dobrze duzo upławów mam i teraz czuje ze mam cos w brzuszku cos sie tam dzieje piersi mnie juz bola z 15 dni sa wieksze mam nadzieje ze moze to minie bo masakra musze sie maskowac juuz marzy mi sie weekend zeby odpoczac od tego codziennego wstawania o 7 rano cork do przedszola potem praca potem domek i tak wkółko a ty jak sie czujesz dobrze???pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Jaga Też próbowałam cię dodać, ale niestety. Wyskakuje, że to spam. A ja po alergologu. Testy zrobiła, wszystko wyszło ok. Powiedziałam, że bardzo możliwe, że jestem we wczesnej ciąży, ale mówi że skórne nie wpływają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny udało sie wystarczy edytowac wpis swoj i zamienic na tabelke ja akurat skopiowałam cała tabelke dopisałam osobe i teraz wklejiłam zamiast mojej wczesniejszej wypowiedzi tak zadziała a inaczej bedzie spam pokazywało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Dziewczyny, u mnie typowe obżarstwo drugiej połowy cyklu. Z tym, że piersi mnie ie bolą. Za tydzień w piątek test. Ciekawe co mi wyjdzie :) O córkę staraliśmy się 7 miesięcy, więc chyba bym się mocno zdziwiła, gdyby teraz coś wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Rozumiem, Justynko1986 że też masz mało czasu na odpoczynek :( i też ciągle w biegu a ranne wstawanie też chyba jest trudne:( , ja mam różnie do pracy tzn. pn,śr i pt od 10-19 , a we wt i czw od 9-17. Dziękuję, czuję się już nieźle :) tylko ten katar ,ale mam nadzieję , że niedługo minie :). A dziś jak się kąpałam to coś mi się wydaje , że tak miękko jakoś tam mam...miałaś tak może???a może tak ma być, a wcześniej tego nie zauważyłam sama nie wiem....Pozdrawiam miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Anianiani, mam nadzieję że za tydzień Ci wyjdzie 2 kreseczka :) 3mam kciuki, mam nadzieję, że ja też zatestuję.... 3maj się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
gość321 Jak u mnie za tydzień wyjdzie 2 kreska, to dopiero się zacznie cyrk na kółkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga201
Dzieki dziewczyny za dopisanie mnie do tabelki. Trzymam kciuki za dwie kreseczki. U mnie bol piersi rozkręcił sie na dobre...i do tego jestem.mega spiaca.. juz bym najchetniej poszla spac...Ja pobudki mam niestety po 5 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Jaga Miałaś może jakieś kłucia w podbrzuszu? Mnie tak kłuje w dole brzucha, ale nie po środku, ale troszkę w prawo... Nie pamiętam już jak to było w pierwszej ciąży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc321 niestety nie sprawdzałam wiem ze jak miałam owulacje była miekka a potem sie zamkneła ale czy przed miesiaczka lub po raczej nie miałam tak bol podbrzusza miałam 3 dni przed terminem taki iinny niz zawsze no a teraz te uplawy lekkie kłocie piersi bola i narazie tyle oby nic juz nie doszło boje sie o mdłosci dziewczyny trzyamam kiuki juz coraz blizej testowanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
gość321 - a jednak kupiłam sobie te testy owulacyjne :) zrobiłam dzisiaj pierwszy i wyszedł negatywny :( pewnie to jeszcze za wcześnie jak na moje cykle - zobaczymy :) sama jestem ciekawa, czy coś pokażą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita1244
Jutro termin @. Boje się że jednak się pojawi :-( przypomniało mi się ze przez ostatni tydzień swędziały mnie brodawki i zaczelam wstawać w nocy na siku. Nwm czy to objawy ciąży, ale zbiegly się z nią wiec może akurat tak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita1244
Dziewczyny czy robilyscie juz betę? Powtarza sie ja po 48h tak? Juz nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita jesli chodzi o czeste oddawanie moczu to ja przed własnie miałam a jestem w ciazy wiec mzoliw ze jestes a temperaturke mierzyłas zmierz nawet teraz o 7 jesli masz wyzsza to nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny,Justynka1986dziekuje za odp:-):-*ja juz kataru prawie sie pozbylam i poza tym nadal czuje sie normalnie..do @zostalo 6dni..Alex35 i dobrze,ze kupilas testy bedziesz miala pewnosc,ze owu byla i kiedy.Ale nie martw sie ja tez pierwsze dwa dni mialam testy negatywne,a potem 3dni pozytywne:-),a czy cos one daly wkrotce sie okaze..Milego dnia dziewczyny:-*:-*ja zaraz zbieram sie do pracy a bede do 20jak nie dluzej:-(,ale pocieszam sie,ze zaraz weekend:-).Buziaki,pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Nikita1244 jak wczoraj wyszedl test pozytywny,to nie obawiaj sie,ze przyjdzie @,bo na pewno nie przyjdzie:-*:-*pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Cześć :) Alex jak długie masz cykle? Ja mam 31-33 dniowe i testy owu (robiłam w czerwcu z ciekawości) najwyraźniejsze wychodził mi 17-18 dc. gość321 ja testuję za tydzień w piątek, jeśli @ nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Mam nadzieje gosciu321 :-) Justynka ja nie kontrolowalam nigdytemp wiec ciężko mi stwierdzić czy teraz jest wyższa. Caly czas pobolewa mnie podbrzusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga201
anianiani mialam rozne klucia ale wczesniej...w terminie @ bolal mnie brzuch jak na okres ale duzo mocniej niz zwykle...jeszcze w sobote mialam wesele..i myslalam ze @ nadchodzi bo pojawiło sie lekkie plamienie. A w czasie tańców zaczęłam sie strasznie meczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
anianiani - cykle mam 30-32 dniowe, a wczoraj był mój 13dc -więc zdecydowanie za wcześnie zaczęłam :) ale z jakiegoś kalkulatora mi wyszło, że przy długości 30 dni powinnam zacząć właśnie wczoraj :) Nikita1244 - nie stresuj się - na pewno @ nie przyjdzie :) betę należy powtórzyć po 48 h - powinna przyrastać chyba o ok. 66,6 % (najlepiej 100%) :) patrycja1109 - ja testy owulacyjne robię pierwszy raz w życiu, więc nie wiem, czy działają :) gość321 - to mnie pocieszyłaś z tymi testami :) ciekawe jak u mnie będzie :) trzymaj się jakoś w pracy - na szczęście jutro już sobota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga201
Dzisiaj rano znowu zrobilam test ale ta druga kreska dalej wyszla słabsza...wg bety to 2-4 tydz. Wiem tez ze owu miialam pozniej bo ok 20 dnia cyklu stad bardzo wczesna ciaza. Testy polecam robic..ja nawet kupowałam te tansze na allegro i w moim przypadku sie sprawdzaly. Zawsze wiem kiedy mam owu bo mam mega bole jajnikow...a dzisiaj ide zapisac sie na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga201
Wlasnie dzisiaj chyba zrobie betę... A testy owu to najlepiej robic wieczorem mniej wiecej o tej samej porze... A co do częstego oddawania moczu to ja tez tak mialam przed terminem @. Z tym ze ja po infekcji pęcherza tez zaczelam więcej pic... Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita jesli test masz pozytywny to znaczy ze sie udało najwazniejsze ze jest kreeseczka gosc 321 mam nadzieje ze ci szybko zleci w pracy bidulka cały dzien juttro odpoczynek nareszcie i tak mija kolejny tydzien dziewczyny mi sie wydaje ze voraz szybciej te dni uciekaja ja sie czuje narazie dobrze ale zobaczymy jak mi mina 4 tygodnie mysle sie za pisac 12 -14 pazdziernika trzymajcie sie kochane trzyamm kciuki za testujace wkrotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Anianiani to ja chyba tez w pt bym testowała,jesli nie przyjdzie @ w czwartek 8go. ALEX 35 jak masz takie dłuzsze cykle,,to spokojnie:-)jeszcze za wczesnie na owu.Ja mam 26dniowe cykle przewaźnie,to owu najciemniejsza kreska byla w 12dniu:-). TAK super,ze jutro juz sobota!:-D Ja testy owu robilam zawsze punktualnie o 21.30 i 2godz przed nic nie piłam jak pisze w instrukcji dlatego myśle,ze byly wiarygodne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×