Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ruda18

Czy on mnie zdradza?

Polecane posty

Gość ruda18

jestem z chlopakiem prawie trzy lata mam 18 lat on 20. Przewaznie w naszym zwiazku bylo dobrze jednak ostatnio gdy ja zaczelam chodzic do szkoly miec mniej czasu dla niego on czesciej planuje sobie czas wolny-notorycznie spotyka sie ze sw kumplem ( ktory robi wszystko zeby znalezc dziewczyne tylko do zaliczenia i zacheca aby inni robili to samo). Jestem na to zla ale to nie wszystko. Przy naszych spotkaniach 3-4 razy w tygodniu uprawiamy seks raz na dwa tygodnie.. nie wiem co sie dzieje nawet jak jestesmy sami on nie chce zblizen. Kiedys mnie do tego zechecal teraz woli lezec obejrzec film przytulic sie i pojsc spac. Nie wiem czy mnie zdradza bo nie mam zadnych dowodow ani przypuszczen praktycznie zawsze wiem gdzie jest i co robi.. Wiec co jest nie tak? Przestalam ubiegac sie o seks gdy probowalam sie o to starac a on mnie odrzucal tzn nie reagowal na moje zachety. Chcialabym zeby bylo jak dawniej zeby znowu zaczal sie o mnie ubiegac w sferach intymnych. Myslicie ze mu sie znudzilam czy jest poprostu zmeczony? A moze jeszcze co innego? Moze ten kolega mu cos wmowil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×