Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość liliana 1988

chcę kupić własne mieszkanie mam dość

Polecane posty

Gość liliana 1988

Mieszkania z rodzicami. Jest ciasno co chwilę są jakieś konflikty nie mam własnego kąta. Mam 27 lat i chce mieszkać sama. Mam ok 20 tys oszczędności więc gdybym wzięła ok 60 kredytu to być może kupilabym w moim mieście mieszkanie za ok 80 tyś do remontu mam na myśli kawalerkę bo po co większe skoro obecnie jestem sama. Warto zaryzykować? Dodam że mam stałą pracę od ponad 4 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej pojedź za granicę. Póki nie masz męża i dzieci. Nie masz zobowiazan. Za dwa lata powinnaś odłożyć. W kredyt bym nie weszla. Paradoksalnie tu masz gorzej. Jakbyś miała męża to w razie choroby lub utraty pracy przez jedno z Was druga osoba daje zabezpieczenie finansowe. A tak to będzie Ci bardzo ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bym proponowala wyjazd za granice na twoim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa lata to nie wieczność. No chyba ze tu w pl masz dobre zarobki. A le by było jakbyś jeszcze tam kogos poznała i tam się ustatkowala; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę jesteście tak naiwni, że wierzycie że na mieszkanie można zarobić za granicą w dwa lata??? i może jeszcze z najniższej pensji, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież pisała ze już ileś tam ma odłożone. Brat w dwa lata w D odłożył 100 tyś pl. Oczywiście nie jako fizyczny, no ale to trzeba już z umiejętnościami pojechać. Wcześniej się kształcić. Nawet jeśli zarobi mniej to powiedzmy weźmie kredytu tylko 20 000 a nie jak pisała 60 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracując w DE w sklepie można spokojnie odłożyć około 500 euro miesięcznie o ile zrezygnuje się z zabawy, zarobki około 1400 euro, wynajem mieszkania z opłatami max 600 euro, za 300 spokojnie się wyżywi, więc 500 ojro zostaje w kieszeni, w ciągu roku da to około 25tys zł. Tylko że jak ktoś już tam wyjdzie, znajdzie pracę i nauczy się dobrze języka, to po cholerę wracać do PL???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może warto powaliczyć o dofinansowanie z MdM? :) Chociaż pomysł z pracą za granicą też bardzo dobry. Swoją drogą opłaca się teraz kupować mieszkania w miejscach takich jak Grecja, czy Bułgaria - są tanie i mają duży potencjał inwestycyjny :) http://www.nieruchomosci.com.pl/artykuly/jak_uzyskac_dofinansowanie_w_ramach_programu_mieszkanie_dla_mlodych,326.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sielankowy
A obczaj to osiedle: http://osiedlesielanka.com.pl/ - robi wrażenie, co? Bo ja tam mieszkam i wcale nie dziwie Ci się, że chcesz coś swojego. Własne 4 kąty to podstawa w życiu. Bez tego czujemy się jak na emigracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry pomysl z mdm w Twojej sytuacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz dobrze trafić, to najlepiej poprosić o pomoc dobre biuro nieruchomości. Mnie udało się znaleźć tanie, ładne mieszkanie w fajnej okolicy dzięki http://pcn.center/ i jestem zadowolony z tej współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×