Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klara24

Miniaturki perfum na allegro.Kolejne oszustwo??

Polecane posty

Gość Klara24

Postanowiłam założyć osobny temat,bo cała sprawa wydaje mi się dziwna...Od pewnego czasu obserwuję,że wielu ludzi sprzedaje na allegro miniatury perfum znanych marek(5-10 ml) za 25- 30 zł Z drugiej strony nigdy nie spodkałam się z oryginałami miniaturek,więc trochę mnie to zastanawia. Czy to odróbki?Wiele z nich ma jakieś dziwne opakowania,niby firmowe,ale "jakby" sprzed kilku lat...Nie mam zamiaru wywalić 30 zł na bzdet rozlewany u pana Heńka na maszynce spirytusowej...co o tym myslicie,ktoś kupił taką miniaturkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini
istnieją miniaturki oryginalnych perfum ale czy te na allegro są prawdziwe? nie mam pojęcia. Noszę się z zamiarem zakupu normalnej objetości perfum na allegro ale zaczęłam się bać... już nie wiem czy warto? a jeśli trafię na pana Heńka właśnie? ciekawe jak jest ze zwrotami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara24
Problem z allegro polega na tym,że sprzedawca,jesli nie kupisz,a wylicytowałaś,moż e ci przyznać punkt karny i nawet zblokować konto.Ale kupującemu , o ile kupujesz,poniżej 50 zł ,nie przysługują żadne prawa!!!Krótko mówiąc sprzdawca na ciebie gwiżdze,o o zwrot pieniędzy musisz użerac się z allegro,a wiadomo jak to jest ...Nie wiem,ale mam wrażenie,że Kenzo wycofało takie opakowania około 5 lat temu,a jeden facet ma same takie...Dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini
możesz wkleić link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini
hmmm tak się przyglądam tym penom... rzeczywiście, dziwne jakieś... może nie ryzykuj, sama nie wiem. Ja zdecydowałam się na zakupy z allegro kiedy odbiór możliwy był w moim mieście... i byłam zadowolona. hmm ciekawe czy na stronac producenta nie ma informacji o dostępnych pojemnościach perfum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam taka sytuację że za pól godziny kończyla się licytacja i bylam pewna że wygram, weszlam sobie o wyznaczonej godzinie jakmial być koniec żeby wziązc numer konta od kolesia na które mam przelac kase i szok moje konto zablokowane, dostalam bialej gorączki tagiego im maila napisalam że się chyba zaczerwienili, i odpisali że mam wyslac ksero dowodu to mi odblokują, i dalej niewiem dlaczego mi zablokowali bo przyczyn możliwych wymienili kilka ale ja nie zrobilam rzadnej z tych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crazy Mary
Z perfumami na Allegro trzeba byc bardzo ostroznym. Wlasciwie z gory mozna zalozyc, ze wszystkie te super okazje 50 ml za 70-80 to zwykle tureckie podrobki, ktore na ulicznych straganach kupic mozna za 20 zl. MI udalo sie kupic oryginalny perfum= Allure Chanel, jednak sprzedawala je dziewczyna, ktora dostala je w prezencie i zapach jej "nie podszedl". Udostepnila nawet rachunek z Sephory. Mysle, ze na takie okazje warto polowac. Poza tym czytajcie dokladnie komentarze. Wiele ludzi nie wystawia negatywow, za podrobke, bo okazuje sie, ze w opisie aukcji rzeczywiscie nie zostalo uzyte slowo "oryginalny" lecz zwrot "oryginalnie zapakowany". Poza tym nie chce dostac odwetowego negatywa. Zawsze znajdzie sie jednak kilku odwznych, ktorzy otwarcie wystawiaja negatyw i mowia, ze otrzymali podrobke. Takich sprzedawcow trzeba omijac wielkim lukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do CrazyMary
Ta panienka na ten jeden swistek z Sephory moze sprzedac 15 flakonikow perfum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwitom bym nie ufała, bo widziałam aukcję, gdzie sprzedawano opróżniony flakonik i do niego rachunek z perfumerii - wiadomo, w jakim celu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narayah
A ja kupiłam na Allegro właśnie miniaturkę Estee Lauder Beyond Paradise i zapewniam wszystkich ze to nie podrobka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie PENY!!! to na pewno podróbki! oryginalne perfumy w postaci pena ma tylko Salvadore Dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo chciałam kupić sobie takie perfumy na allegro,ale teraz niewiem czy warto,nie miałam nigdy orginalnych więc ceny mnie kusiły przyznaję,jak sprawdzić czy to orginał zwłaszcza na targach,sprzedawcy zapewniają ,dają powąchać i człowiek jak nie rozeznany to mu kit wcisną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie
po czym poznac ze to nie podroba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madda
ze to nie podroba poznac jak si ejuz to cos ma:P a tak powaznie to czesto kupuje mi maz miniaturki perfum na ebayu angielskim ,bo tam pracuje,i jeszcze nie trafila mi si epodrobka -zapach dokladnie taki jak oryginal i tak samo trwaly.jak cos mi kupi w wiekszym zestawie i mio mnie pasuje to ja to odsprzedaje na allegro i stad na allegro tez sa proobki oryginalki. a co do penoow to faktyczni nie sa to prawdziwe zapachy ,jesli sa autentyczn eto grubo przeterminowane bo zapac jest conajmniej dziwny -niby czuc ten co ma byc ale z takim starym smrodkiem -wietrzeje on wprawdzi epo jakims czasie ale mi to nie odpowieda.lepiej juz kupic probki na ebayu lub allegro -takie od 2 do 7,5ml w buteleczkach....cudenka -mam juz kolekcje ponad 30 i dalej kompletuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomijajac wszystkie kradzieze i podroby (ceny na Allegro mowia same za siebie i chyba trzeba wyjatkowych naiwniakow, zeby dali sie przekonac o szlchetnosci tych produktow i ich pochodzenia :P ), na zachodzie mozna kupic perfumy za pol, jak nie mniej ceny gdy nie ssa juz calkiem swieze i oczywiscie GDY PRODUCENT ZMIENIA OPAKOWANIE. co do miniaturek, to owszem istnieja, ale nie do sprzedazy (poza wyjatkami), lecz jako dodatki gratisowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwe2
peny to klasyki podróbki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle że sprawdzonym sposobem jest wycieczka na bazar stragan jak kto woli :) i podpatrzenie czy takie miniperfumki tam są - jesli tak daje to do myslenia Kiedys obiła mi się o uszy jakas teoria na temat perfum - podobno 30 zazwyczaj nie sa podrabiane natomiast 100 najczescie.Ale ile w tym prawdy nie wiem. Wiwat wolnocłówki - i oszczedzności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIS
Co oznacza 1.0fl.oz. lub 1.7fl.oz. na opakowaniu prerfum ? Wiekszy fl.oz. czy mniejszy jest lepszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trararar
o tym ze 30 nie sa podrabiane tez słyszłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunka
no właśnie, jak to jest z tymi oznaczeniami? wiadomo że najlepiej kupowac to co najtrwalsze a chyba owe 1.7 FL.OZ itp maja z tym coś wspólnego. tak mi się bynajmniej wydaje... nie wiem czy słusznie zauważyłam ale chyba im mniejsza cyferka tym lepiej? poprawcie jeśli się mylę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunka
...bo co do tego że lepsze są te na których jest napisane "eau de perfume" niż "eau de toilette" to chyba nie ma wątpliwości, prawda???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fl oz to
miara pojemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KISi
Miara pojemności czego ? Fluoru Ozonu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fl.oz - fluid ounce, uncja płynu :P google by wystarczyły. 1 fl. oz. = ok. 30 ml. a miniaturki oczywiście istnieją, w sprzedaży rzadko, zwykle w zestawach, najczęściej jako gratisy do pełnowymiarowych opakowań. zbyt tanie, by je podrabiać, ale oczywiście można je rozcieńczyć, jeśli ktoś się uprze. ale często mogą być zwietrzałe, ze względu na brak atomizera i nieszczelność korka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KISI
Wiec co oznacza ze w danej perfumie jest 1,5 fl.oz , a w innej 2,5 fl.oz przy tej samej pojemności np 50ml. która jest lepsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że to podróba :D ani 1,5 fl.oz., ani 2,5 fl.oz. to nie jest 50 ml. 50 ml to jest 1,7 fl.oz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KISI
Rzeczywiscie mam na swojej perfumie 50ml - 1,7 fl.oz. Masz jakas tabelke do pozostałych rozmiarow /30ml, 100ml itp/ skad masz te dane jest jakas fachowa strona o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, uczyłam się mnożenia i dzielenia w podstawówce :D wyżej podałam, że 1 fl. oz. to 30 ml i to wystarczy do wszelkich obliczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×