Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sen o byłej dziewczynie

Polecane posty

Gość gość

Śniło mi się że jechala samochodem co dziwne na tylnym siedzeniu ze swoim obecnym facetem chociaż najpierw była sama a samochód jechal bez kierowcy. Ja jechalem za nia w autobusie i jej gach zwrócił jej uwage ze za nimi jade. Patrzala na mnie a ja się odwracalem w koncu samochod im nawalil i jakos dziwnie się złożyło ze mialem pomoc im w naprawie. I ona byla szczęśliwa ze mnie widzi uśmiechała sie itd. Jej twarz wygladala przez chwile podobnie do mojej (?) W końcu rozsypala jakies wiory trociny na maske samochodu oblala to benzyna i wziela do buzi i zaczela ssac to i mnie pyta czy chce ja mówię nie a ona ze to dobre i bardzo lubi WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona Cię potrzebuje..ich małżenstwo jesy bez celu i kierunku(brak kierowcy). Ona ma dosc tego małzenstwa i chce za sobą spalić wszystkie problemy.Ona cCię kocha i być może ma fantazje związane z Tobą.W tym śnie zadała pytanie ,byc moze nie jest pewna Twouch uczuć.Awaria auta sugeruje jakiś wypadek..coś sie stało czego Ty bedziwsz albo byłeś świadkiem.Rola Ciebie jako pomocnika też jest symboliczna.Być moze ona oczekuje że wyrwiesz ją z toksycznego związku albo chce Ci pokazać ze ma ten związek gdzieś(stąd te wióry i podpalenie).Być może Ty jako pomocnik.,spadłes jej z nieba w odpowiednich chwili albo prłnisz rolę podtrzymującego na duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za pomoc. A skąd Ty się znasz na tym? Skad mam wiedzieć że to co mowisz jest prawdą? Bo część sie faktycznie zgadza jak to z wypadkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×