Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagodziankaxl

Oświadczył mi się mój 27 letni facet , problem w tym, że ja mam 35 lat

Polecane posty

Gość jagodziankaxl

i nie wiem co zrobić. Jesteśmy razem niecały rok, kocham go, ale boję się że za kilka lat mnie porzuci. :( Dla młodszej kobiety. On twierdzi że mnie bardzo kocha i chce ze mną spędzić życie. Czy tak będzie zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama powinnaś wiedzieć. a co źle jak ci się podoba to ok. może wam się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodziankaxl
dobrze mi z nim - dba o mnie, jest dobrym człowiekiem. Ale gdzieś mi dźwięczą mi w uszach słowa mojej mamy- zobaczysz, teraz jest dobrze, ale za kilka lat odejdzie do młodszej. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ma być twój mąż czy twojej mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak odejdzie to odejdzie, na chuj sie martwić na zapas :D naciesz się młodym taka okazja pewnie juz sie nie powtórzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama jest starsza od tata o 6 lat. Są razem 35 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy on skończy 40 lat ty będziesz miała 48. Naprawdę myślisz, że on dalej będzie z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam młodego i sie nie martwie bo widać ze jest mocno zakochany we mnie poza tym u nas to jednak 5 lat różnicy, i jestem fajną laską :D zabezpieczysz sie na wszystko co przewidzisz a zycie przyj***e z innej kompletnie strony i cie rozwali na łopatki carpe diem b***h i te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianka_marianka
Mój mąż był ode mnie starszy o 6 lat i też mnie zostawił, dla młodszej, także gwarancji nie ma. Jakby o Tobie poważnie nie myślał, to by Cię nie prosił o rękę. Także jeśli go kochasz, nie zastanawiaj się i nie słuchaj żadnych wujków dobra rada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Mój mąż jest ode mnie młodszy o 6 lat. W ogóle się nie martwię ze mnie zostawi dla młodszej. Wiek w ogóle nie jest kwestią, jeśli dwie osoby się kochają. Ok, to nie powinien być raczej drastycznie rożny, tak akceptowalny to jest tak do 8 lat właśnie :) 

 

Moja mama dobrze wyglada, ja dobrze wyglądam, wcale nie wyglądam starzej niż on. A jeśli kiedyś to nastąpi? Wątpię by było to aż takie oczywiste bo kobiety mogą się zafarbować, umalować a zmarszczki pojawiają się u kobiet w rożnym wieku. Zreszta miłość patrzy głębiej niż na ciało. To złączenie dusz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Starsze kobiety tylko dla desperatów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Starsze kobiety tylko dla desperatów. 

Serio? Zawsze pytasz o wiek jak się poznajesz? My się nie pytaliśmy, mąż myślał ze jesteśmy w podobnym, bo nie widać było po mnie mojego wieku. Się zakochał, ja się zakochałam. Jak się ma lat 20 to rzeczywiście spotykać się z kobieta starsza o 6-8lat to coś dziwnego, ale jak oboje pracują, są w okolicach trzydziestki i później to już nie ma różnicy! Jedna kwestia jest taka ze trzeba się bardziej spieszyć z dziećmi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie da rady
Dnia 18.09.2015 o 10:17, Gość jagodziankaxl napisał:

i nie wiem co zrobić. Jesteśmy razem niecały rok, kocham go, ale boję się że za kilka lat mnie porzuci. :( Dla młodszej kobiety. On twierdzi że mnie bardzo kocha i chce ze mną spędzić życie. Czy tak będzie zawsze?

porzuci cie dla młodszej, on pewnie "zakochany" bo troche sobie pociupciał i myśli fiutem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony ludek
Dnia 18.09.2015 o 10:22, Gość jagodziankaxl napisał:

dobrze mi z nim - dba o mnie, jest dobrym człowiekiem. Ale gdzieś mi dźwięczą mi w uszach słowa mojej mamy- zobaczysz, teraz jest dobrze, ale za kilka lat odejdzie do młodszej. :O

matka ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
1 minutę temu, Gość nie da rady napisał:

porzuci cie dla młodszej, on pewnie "zakochany" bo troche sobie pociupciał i myśli fiutem

Chyba jesteś samotnym człowiekiem, bo takiemu to faktycznie tylko seks w głowie. Związek (zwłaszcza prawdziwy, dobry) to jest znacznie więcej. Seks jest na drugim miejscu po przyjaźni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dtrd

Michal z biedronki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranorma
9 minut temu, Gość gość napisał:

Starsze kobiety tylko dla desperatów. 

na starej piczy młody chooy się ćwiczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
3 minuty temu, Gość zielony ludek napisał:

matka ma racje

Bzdura. Matka wyraża swoj lęk o córkę, ale jeśli między młodymi jest miłość to wejdą w życie małżeńskie jak każda inna para 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dymanko
2 minuty temu, Gość Ania napisał:

Chyba jesteś samotnym człowiekiem, bo takiemu to faktycznie tylko seks w głowie. Związek (zwłaszcza prawdziwy, dobry) to jest znacznie więcej. Seks jest na drugim miejscu po przyjaźni. 

dla 27 latka SEKS jest na pierwszym miejscu, spróbuj mu nie dać z miesiąc to się przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali
1 minutę temu, Gość Ania napisał:

Bzdura. Matka wyraża swoj lęk o córkę, ale jeśli między młodymi jest miłość to wejdą w życie małżeńskie jak każda inna para 

nie słuchasz matki a potem będzie płacz, baby jednak są durne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 052019
Dnia 18.09.2015 o 10:17, Gość jagodziankaxl napisał:

i nie wiem co zrobić. Jesteśmy razem niecały rok, kocham go, ale boję się że za kilka lat mnie porzuci. :( Dla młodszej kobiety. On twierdzi że mnie bardzo kocha i chce ze mną spędzić życie. Czy tak będzie zawsze?

i jak autorka w 2019? dalej z nim jesteś? czy młodszą dorwał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×