Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opadam z sił

Czy ja mam za duże wymagania w stosunku do sprzątaczki?

Polecane posty

Gość gość
za 200 na 2 dni? a dojazd tej pani? to dla niej też koszt, odejmując to zarobi mniej albo tyle samo czyli 175 i jeszcze robi to w 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty te dwa pokoje i kuchnie po szesc godzin to chyba sprzatasz raz na pol roku albo tam szczacie pod siebie i rzygacie skoro tyle zajmuje sprzatniecie ci malego mieszkaniapechowiec.gif xxx rzygnąć mozna czytając takie prostactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymagania normalne sama sprzatam wiec dorzcilabym do listy wytarcie/umycie drzwi, ramek/futryn/grzejnikow, ew podlanie/wytarcie kwiatow, piekarnik/lodowka wg potrzeby jesli nie raz na m-c i wiele innych d**ereli jesli to regularne co tygodniowe sprz ale kazdy ma inny standard. Cena hymm zalezy od rejonu ja np nie wzielabym domu za takie pieniadze no chyba ze mialabym jakies wolne okienko i zalezalo by mi na pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zasuwaj z tymi 60 m. Ja spRzątam tak w weekendy bo lubię porządek. A jak taka dobra jesteś to się zatrudnij u autorki . Akurat w osiem godzin ogarniesz sto dwadzieścia metrów , a Te trzydzieści ogarniesz jako dwugodzinny bonus . I co matolico, i tak wyszło z przeliczenia , ze dom autorki to dziesięc godzin tzetelnego sprzątania. Jak widzę liczyć też nie umiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od listew i gniazdek
aha zeby nie bylo ze jestem nieobiektywna (i slepo bronie Autorki), wg mnie sprzątniecie takiego domu i w takim zakresie jak ona tego chce w 6 h to wg mnie mało prawdopodobne. 8 h to minimum :) inna sprawa czy kwota 170 zł adekwatna? wg mnie tak, to porządna dniówka za porzadną prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opadam z sił
prosze byście w takim razie napisały czego tak strasznego wymagam i czego wymagać powinnam za 30zł za godzinę? Nikogo nie chcę wykorzystywać, więc napiszcie proszę. Ale coś mi się wydajecie, że prowokujecie, bo znalazłam temat na tym dziale jak piszecie, że 30zł za godzinę dla sprzątaczki to niemożliwe, bo płaci się 10-15. To jak to w końcu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teeej, może niech jeszcze szczoteczką do zębów czyści kafelki? HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od listew i gniazdek
dziś przykro mi ale ja pracuje w swoim zawodzie i nie moge sie podjac tej pracy. gdybym jej nie miała, przyjęłabym ją. 170 zł drogą nie chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty od rzygów , tobie dają nastepny komunalny socjal, bo futryny masz goownem zaklejone , to co ty wiesz o sprzątaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto mówi, ten mówi ja pierwsze słysze o tamtym temacie, wiec wypowiedzieć się tak nie mogłam wg mnie płacisz mało patrząc na dniówke, a nie stawke godzinową na etacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opadam z sił
ale do sprzątnięcia nie ma 170m, bo w tym jest piwnica, której nie wymagam żeby sprzątac, nie wiem jednak ile metrów będzie bez piwnicy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opadam z sił
to ponowiam pytanie 200zł byłoby ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od listew i gniazdek
ale z gniazdkami? :P :D ps niedługo wyprowadzam sie do domu 200 mkw i jestem ciekawa stawek za sprzatanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzy metraż do sprzątania wiec wiadomo ze i więcej godzin potrzeba jezeli ma to być zrobione nie na odpierdziel ale dokladnie . Mysle ze to odstrasza bo jesli wymagasz takiego dokładnego sprzątania to godzin musowo trzeba więcej a moze sie nie każdemu uśmiechać jechac na miotle 8 czy 10 godzin dlatego chętnych brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klaudia
nie wynajmuje nikogo do sprzatanie, i nie wiem jakie są stawki ale oczekiwania sa okej , sama wiem bo mimo tego ze mam dwumiesiecznego synka, tez takie porzadki robie, a ogolem i yak sprzątam codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta od listew i gniazdek - kobieto jesteś taka głupia czy tylko udajesz? autorko, za prace jaka oczekujesz by dla ciebie wykonano, powinnas zapłacić 250 minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o to, że stawka 30 zł na h jest atrakcyjna, ale powinnaś zaproponować mniej a rozłożyc prace na więcej godzin... To co oczekujesz, sprzątanie tego z taką dokładnością jak wymagasz w 7 h jest nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opadam z sił
chętnych nie jest brak, pisałam, że po prostu są to osoby, które moim zdaniem nie potrafia bądź nie chcą dobrze sprzątać. Ja swój dom sprzątam 6 godzin, dodam, ze to, iż mam panią do sprzątnaia to nie znaczy, ze cąły tydzień palcem nie kiwniemy aż do jej przyjścia:O Myjemy po sobie prysznic, ubikacje, wycieramy blaty, stoły, w domu jest zawsze czysto, po prostu chcę by raz w tygodniu jednak ktoś wszystko przetarł. Nie cyzścił plamy, zmywał brud tygodniowy, bo tego u nas nie ma. Dlatego poprzedniej dziewczynie zajmowało to 6 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od listew i gniazdek
no jestem :) i co w związku z tym? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak rozlozy na mniej a wiecej godzin to niech bedzie 8 godzin po 20zl to jest 160zl czyli mneij niz teraz placi:D wasza logika jest powalajaca, jak da 25 razy 7 to wyjdzie prawie to samo co teraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym to wzięła z miłą chęcią. W sumie to tylko jeden dzień i 170 zł wpada. Ja sprzątałam za 800 zł cały dom codziennie przez miesiąc bez żadnej ekstra kasy za dodatkowe mycie okien itd. A właściciele domu nawet garów do zmywarki po sobie nie włożyli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóz widać na rynku zostali sami leniwi pracownicy :) autorko droga sugerujemy ci co mozesz zmienić, a ty bronisz swojego statusu z zaciekłoscią zaskrońca uwazasz ze jestes w porzadku to szukaj dalej, droga wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od listew i gniazdek
gość dziś A ja bym to wzięła z miłą chęcią. W sumie to tylko jeden dzień i 170 zł wpada. x ja też ale ja głupia przeciez jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:43 a myślisz że jak ktoś sie nie wyrobi w 7 h, to w 8 już na pewno? Twoja logika tez powala, niech sprząta dłużej po 7h przez 2 dni za 20 zł/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opadam z sił
przecież napisałam czy 200zł będzie ok? Pytam któryś raz, podobnie jak to czego tak strasznego wymagam. I nikt mi nie odpowiedział za to wszyscy mnie pouczają:O Zapytam inaczej: czego więc powinnam wymagać za obecną stawkę, jakie wymagania obniżyć i czy te same wymaganie jakie mam teraz będą ok przy stawce 200: Odpowiecie wreszcie czy wciąż będziecie się na mnie wyzywac jaka to ja zła jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od listew i gniazdek
powodzenia w szukaniu. ja uciekam sprzatać :P miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opadam z sił
7 godzin po dwa dni? No przepraszam bardzo,ale to niemożliwe, bo w moim domu nie ma aż tyle sprzątania:O pisałam, że na bieżąco po sobie sprzątamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to rozsądna stawka, wymagania też normalne - dom nie zasyfiony, szorować tygodniowych brudów nie trzeba[autorka dodała informacje, że na bieżąco utrzymuje dom w czystości]. Trudno mi ocenić na odległość, ale jak w tym domu nie ma nadmiaru mebli, bibelotów do polerowania, to przyjęłabym taką pracę i chyba bym się wyrobiła w tych godzinach. Rozumiem, że mycie okien, prasowanie za dodatkową opłatą to już w innym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie da się odpowiedzieć na twoje pytanie bo każdy dom jest inny. Jeden ma wszystko pochowane i zostaje starcie niemal pustych półek A inny mnóstwo bibelotow gdzie ściąganie i przecieranie zajmie 3razy tyle czasu. Kwota jest ok, obowiązki są ok tylko sprawa tego czy jest to wykonalne w tyle godzin. Jeśli Ty uważasz ze tak to widocznie tak jest. Jakbym porownala ze swoim metrazem i ilością godzin to u mnie by się to nie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymagania masz normalne, cena rozsądna ale z tego wynika, że w Polsce nie ma bezrobocia! Policzmy - 170 zł dniówka x 5 dni w tygodniu x 4 tygodnie = całkiem przyzwoite miesięczne pobory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×