Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maciek28

wizyty w burdelach

Polecane posty

Gość maciek28

Witam forumowiczów Chciałbym opowiedzieć o moim pewnym problemie. Mieszkam w Niemczech ok kilu lat i pracuje. Kiedyś podczas spaceru po mieście zauważyłem że jest agencja towarzyska czyli burdel. W dodatku nie był to zwykły burdel a FKK club to jest taki burdel bardzie luksusowy z basenem, sauna barem i oczywiście prostytutkami które chodzą nago!!! Wszedłem i spytałem co to jest bo wtedy jeszcze nie wiedziałem co to jest. Pani na recepcji powiedziała że to burdel. Ja byłem w szoku bo nigdy jeszcze nie byłem w żadnym burdelu ani w Polsce ani w Niemczech. Ale ciekawość mnie zdominowała i zdecydowałem się zostać. Zapłaciłem wstęp i poszedłem się przebrać (daja szlafrok i ręcznik) następnie po prysznicu poszedłem na salę. Tam ujrzałem kilka naście kobiet nagich!!! Byłem w szoku, tam był mój pierwszy raz z prostytutką. Mocno to przeżyłem!!! Od tamtej pory chodzę prawie regularnie do takich FKK Clubów, jest w Niemczech wiele takich, jedne mniejsze inne większe. Jest w nich sporo dziewczyn od 20 do nawet 60 !!! Czasami jednak mam wyrzuty że to robię bo to przecież nie zbyt chwalebne. Ale z drugiej strony nie mam dziewczyny i musze się wyżyć. Chciałbym spytać co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co o tym sadze? ja zawsze polecam miom znajomym i kolegom burdele,wiesz kazdy z moich znajomych jest rozwiedziony,i nic tylko maja problemy z dziewczynami. Kilku zostalo prawie "na;go" musieli zostawic wszystko ex-zonie i dzieciom.Jednego naszego znajomego tak opetala taka jedna baba ze go oszukala na 7500 euro.i on placze bo nie wie kiedy ona od niego te pieniadze wyludzila.uwazajcie na kobiety!!:p Ja zawsze mowie idz do burdelu a bedzie taniej,i wszystkim facetom polecam burdele/takie troche lepsze a nie syf/ :-) jestem kobietom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chlopaki lubia bur dele dlatego ze tam jest do wyboru do koloru -a tak to trzeba z jedna na okolo i sluchac jej dzien i noc...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tam podobno niestety są ograniczenia których nie ma w normalnych relacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W burdelach,klubach,gabinetach lekarskich i szpitalach można najwięcej złapać nawet wirósa wątroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzalemO325
...polecam chłopcy burdele...szelest kasy i dziwkа ciągnie jak odkurzacz...nie to co żonka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FKK to klub naturystów prowokacyjny baranie ,tam nikt ci nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzalemO325
...dziwkа płatna taniej wychodzi niż żona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może twoja wychodzi drożej bo ja u żony mam codziennie co chcę gratis mało tego ona sprząta ,gotuje i pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w burdelu wychodzi taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chlopaki wy nic nie stracicie udajac sie do burdelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dwa razy dziennie mnie używa i tryskam mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Które burdele w wa-wie najlepsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpiszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×