Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

his infernal majesty

korupcja w rodzinie

Polecane posty

Gość gość
pobudzam sie reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie go sobie masuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a ty chora krowa jestes jak można brać kasę za opieke nad swoim dzieckiem ja p*****le jaka patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pobudzam się ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie mam wyjście?? on za free się nie zgodzi! bo woli spędzić czas ze swoją narzeczoną... pytam tylko ile mu zaproponować żeby mnie nie wyśmiał!!! syna nie wychowywał, rozstaliśmy się kiedy mały miał 5 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jestes patologia i on jest patologia, trafił swój na swojego , będziecie zdychac we własnych odchodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co chcesz wpychać dzieci pod opiekę takiego ojca który i tak ma te dzieci w d'u'p'i'e? Olej tego pacana a dzieci po prostu ojca nie mają, jak będziesz z tym swoim D to on im ojca zastąpi i z czasem do niego zaczną mówić "tato" i przynajmniej będą mieli normalnego ojca, a to ze nie jest biologiczny nie ma znaczenia, ważne kto wychowa i jak wychowa. Ale ja wiem o co ci chodzi chcesz sie po prostu wyrodna matko pozbyć dzieci żeby pójść sobie na jakieś dyskoteki albo inne tego typu głupstwa dla tępaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po cholere znowu wchodzisz na kafe? już ci ktoś jedzie, chcesz mieć znowu zepsuty dzień ? ps. Na wczorajszym zdjęciu ladnie wyszlaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sierpniu 2005 r. budynek wraz z gruntem został ponownie wystawiony na sprzedaż. Po kilku nieudanych przetargach Węglozbyt, dotychczasowy właściciel, sprzedał nieruchomość za 30 milionów złotych powstałej na potrzeby tego przedsięwzięcia spółce celowej Treimorfa Project sp. z o.o., której właścicielem większościowym jest Verity Development sp. z o.o. a mniejszość udziałów w projekcie posiada partner lokalny – GD&K Group. Na dzień 1 kwietnia 2007 r. wiadomo było, że właściciel budynku zamierza zachować istniejący 24-kondygnacyjny wieżowiec, a także powiększyć go, tworząc wielofunkcyjny kompleks o powierzchni około 65 000 m². Planowano poddać istniejącą konstrukcję gruntownej rewitalizacji i przywrócić ten fragment miasta do życia. W listopadzie 2007 r. pojawił się pomysł obudowania szkieletora kamienną elewacją i podwyższenia obiektu – z 92 metrów do nawet 130. W przebudowie udział ma wziąć zaproszony do współpracy niemiecki architekt Hans Kollhof. Całość miała być gotowa na Euro 2012. Dnia 1 lutego 2008 r. Wojewódzka Rada Konserwatorska wydała ostateczną decyzję braku zgody na podwyższenie budynku, motywując to faktem, że znajduje się on w zabytkowym układzie urbanistycznym.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gowniarz ma toba rzadzic? ma isc i koniec,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HIM daj nową fotkę swojej ślicznej buźki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 10:13 dziękuję, mam nadzieję że tak będzie, że D.okaże się dobrym zastępcą... jednak jakby nie było dzieci biologicznego ojca maja który je zabiera w drugi i czwarty weekend miesiąca ale to wesele bedzie w pierwszy weekend miesiąca, pomyslalam żeby zaproponować mi aby wziął syna w pierwszy weekend miesiąca a drugi tylko córkę ale nie wiem czy się zgodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D nie bedzie ojkcem dla cudzych wyplodow, on hcce tylko p******** a potem cie zostawi, z tytulu niezgodnosci celow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób byłemu loda to się zgodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo odwołam D. pojdę z dziećmi, chwilę posiedzimy i jak syn zacznie marudzić z powodu hałasu to pójdę z nim do pokoju hotelowego i będe tam siedzieć rozżalona że nie mogę się bawić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma wziąc syna i tyle, a jak nie to wp*****l i do lasu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HiM jesteś nieodpowiedzialna, po co sobie dzieci robiłaś jak ci teraz przeszkadzają?! albo ZJEŚĆ ciastko, albo MIEĆ ciastko nie można obu rzeczy naraz, rozumiesz? Ty już nie masz wyjścia, jakbyś była panną bezdzietną proszę bardzo, leć nawet co tydzień na dykoteki sie bawić do białego rana, ale ty MASZ dzieci, to jest twój obowiązek i wraz z pojawieniem się pierwszego dziecka, kończy się pewien etap w życiu i głupkowate zabawy trzeba odłożyć na bok i poświęcić się dla dzieci. Dorośnij wreszcie dziewucho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzreba bylo zrobic to co podpowiadala intuicja jak zobaczylas dwie kreski na tescie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty i te twoje patologiczne problemy... kochasz się w księdzu, dziecko robi z tobą co chce, mąż ma cie w du/pie, matka cie bije a teraz chcesz płacić ojcu za opieke. Pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×