Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

his infernal majesty

korupcja w rodzinie

Polecane posty

Gość gość
his infernal majesty dziś Moim zdaniem, wypadał by iść na wesele własnego brata, chociaż na trochę. K-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
him, a nie możesz zostawić dziecko z siostrą, albo jakąś kuzynką?Mnie zawsze siostra "wykorzystuje" jako nianie, ale bardzo to lubie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mam z kim, z rodziny wszyscy idą tylko mój ojciec nie idzie ale z ojcem nie mogę zostawić syna bo mój ojciec jest bardzo nieodpowiedzialnym człowiekiem. Zresztą to ojca trzeba pilnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małe dzieci na weselach zawsze przeszkadzają albo się drą, więc nie ciągaj małego na wesele na siłę skoro nie chce, tym bardziej jak nie lubi takich głośnych imprez, zostaw go z kimś. a twoja matka nie może się nim zająć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ano fakt, no to chyba tylko ojciec dziecka zostaje, ewentualnie jacyś znajomi, może sąsiedzi? myślę, że ten jeden raz zaopiekowałby się dzieckiem, korona mu z głowy nie spadnie. nie proponuj mu kasy, tylko zapytaj się czy wyjątkowo się nim zaopiekuje, bo nie masz z kim go zostawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to nie możesz syna zostawić u koleżanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę mu tak po prostu tego zaproponować bo córka się wygadala że idziemy na wesele i on celowo nie weźmie wiedząc że idziemy na wesele bo wie że jak syna nie weźmie to ja zrezygnuje z wesela_to da mu satysfakcje, ale on bardzo lubi pieniążki... tylko nwm ile zaproponować żeby mnie nie wyśmiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
his infernal majesty dziś twój ojciec dziećmi się zająć nie może? dlaczego? jaką bajeczke wymyślisz mitomanie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to żałuj HIM. mogłaś pierwszy raz w życiu przeżyć nieudawany orgazm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
właśnie, a sąsiadka?? moja mama opiekowała się raz 2 letnim dzieckiem sąsiadki, kiedy ta chciała wyjść, a była samotną matką. Co do ojca to w ogóle nie brałabym go pod uwagę.No,ale to moje zdanie. Jeśli ma być opcja nie iść na wesele, albo zostawić dziecko z takim palantem to jednak nie poszłabym na wesele... nie chciałam cię urazić, ale po prostu w głowie mi się nie mieści jak można być takim c/h/u/j/e/m żeby mimo tego że nie mieszka z dziećmi nie chciał się z nimi częściej spotkać. Mógł się chociaż jakoś wykręcić, ale płacenie za spotkanie to już dla mnie kompletne dno...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aaa doczytałam o sąsiadce...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojciec alkoholik rezygnuje z darmowej wódy? :D ale ściemniasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dasz syna do koleżanki bo jej coś w domu popsuje? Nie rozumiem takiego podejścia. Skoro będzie się z nim bawić, pilnować to nic nie popsuje, bo kiedy? No chyba że puści samopas i będzie demolka inaczej nie ma szans. Pomyśl troche zanim zaczniesz pisać bzdury i problemy z doopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blondi wrociłaś już z tego wiejskiego wesela ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×