Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

his infernal majesty

korupcja w rodzinie

Polecane posty

dziecko nie robi ze mną co chce tylko nie lubi szumu, wiem co On czuje bo tez nie przepadam za hałasem.. możecie brać wasze dzieci skoro im odpowiada disco polo na fula ale mój syn jest na to zbyt wyczulony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszłabym! ale nie robiłabym takich cyrków jak ty, że teraz sie wielce dąsasz że przez WŁASNE dzieci nie będziesz mogła się bawić :o czy ty słyszysz co ty mówisz gówniaro? i Ty jesteś matką? zabierz te dzieci i trudno jak mały będzie chciał iść spać to z nim pójdziesz, co za problem pójść z małym do pokoju (zapewne blisko weselnej sali jak rozumiem, sala weselna a na górze pokoje hotelowe) pójść go położyć do spania, posiedzieć przy nim troche jak zaśnie i potem możesz wrócić na salę i ewentualnie co pół godziny czy godzinę iść po cichu zajrzeć do pokoju czy śpi, czy wszystko jest w porządku. Takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PObudzam się ręką teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka korupcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego wolę wcale nie iść... dziecko będzie spokojnie bawić się w domu, mi nie zależy bo nie lubię wesel ani dyskotek ani żadnych imprez poza koncertami. Poszkodowana natomiast będzie moja córka bo kocha wesela i to jest jej chrzestny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i problem rozwiązany:D teraz wrzuć dupę do oceny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z ta korupcja to podpowiedziała mi babcia poszłam do niej rano a ona mi mówi "wiesz nie mogłam spać pół nocy bo co ty zrobisz z tym małym jak będzie wesele. może byś tak ojcu zapłaciła żeby go wziął do sb" mi to wczesniej nie przyszło do głowy,myślałam tylko nad zamianą że w pierwszy weekend miesiąca weźmie syna a w drugi tylko córkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiądz Łukasz
zopiekuje sie twoim synkiem za 35 zł/h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wynajmij mu opiekunke :O albo popros jakas gowniare z sasiedztwa za 5 zl na h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Him zrobimy tak, ty dasz dziecko pod opiekę D., a twoim partnerem na tę noc będę ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a nie pomyślałaś że twojemu bratu będzie przykro że nie jesteś na jego weselu? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynajęłabym chętnie, moja przyjaciółka by się nim zajęła i pewnie by nawet kasy nie chciała, ale nie zaproszę jej bo mój dom nie jest tylko mój. Będzie w nim ojciec_dla mojej koleżanki mogłaby to być nie zręczna sytuacja bo mój ojciec jest specyficznym człowiekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
co do ojca to straszny s******l z niego.:O na twoim miejscu w ogóle nie dałabym mu się kontaktować z dziećmi, ewentualnie bardzo utrudniłabym kontakt....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pona je podczas opieki, a ja ciebie dogłębnie podczas spaceru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
boże co za ludzki śmieć, żeby chcieć brać kase za spotkanie z dziećmi?! to on powinien im jeszcze kupić prezent...:(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jak mogłaś związać się z takim facetem?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raz byłem na weselu i zwiałem po 30 min Jak kapela zaczęła grać wiejską przytupajkę i się rozglądnąłem w okół siebie to zacząłem się śmiać i wyszedlem. Także miłej zabawy HIM :) K-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dobra chociaż ja nie jestem lepsza, bo chce wrócić do byłego, który oprócz wieluuu wad bardzo nie lubi dzieci... Mówi o nich tylko jako o bachorach, bardzo męczy go sama obecność dzieci.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już tłumacze ;) D. pozna twoje dzieci opiekując się nimi, a ja ciebie delektując się twoim smakiem :) jaśniej się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Grzegorz, w sierpniu było wesele mojego kuzyna_wykręciłam się pracą :O teraz nie za bardzo mam jak_poza tym bardzo lubie tego brata, w dodatku jest chrzestnym mojej córki, muza będzie ok bo mają wszystko z najwyższej półki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za kretynki tu siedzą, chyba same typowe maciory- to, że autorka jest matką to nie znaczy, ze ma być przez to uwiązana w domu płacić ojcu za opiekę nad dzieckiem? dżizas, to chyba jakiś wyrodny ojciec a z kimś innym nie możesz zostawić dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie D. nie jest facetem który będzie latał za moimi dziećmi... i wcale tego nie oczekuję od niego, za córką zresztą nie trzeba latać, była ze mna na weselu w lipcu i elegancko się sprawowała. Po prostu czuła się jak ryba w wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×