Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inwestorka

inwestowanie oszczędności

Polecane posty

Gość Inwest
tylko pytanie czy mieszkanie od dewelopera da wystarczającą stopę zwrotu z inwestycji? np. my tworzymy mieszkania z 10% stopą zwrotu, czyli po 10 latach mieszkania zostaje spłacone przez najemcą. jeśli chcesz wiedzieć wiecej zapraszam -> https://www.facebook.com/manufakturamieszkancom/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RELLY
Również uważam, że inwestycja w mieszkanie pod wynajem to świetny pomysł. Teraz jest na to duży popyt. Trzeba jednak pamiętać, że wybór odpowiedniej oferty jest kluczowy, bo będzie decydował o tym, czy mieszkanie będzie stało puste, czy będą na niego chętni. Ja korzystałam z usług biura nieruchomości ABC dom, które znając moje plany dobrało odpowiednią ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfarciara191
Inwestycje w nieruchomości są jedną z najbezpieczniejszych metod. Raczej ciężko nie znaleźć chętnych na wynajem, ale jak ktoś nie ma wystarczających środków na zakup mieszkania albo obawia się, że wybierze nieruchomość, która się nie zwróci, to zawsze można skorzystać z pomocy specjalistów. Wszystko jest fajnie opisane np. tutaj - https://www.big.biz.pl/poradnik-inwestora/inwestowanie-nieruchomosci-jako-sposob-bezpieczna-przyszlosc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im większa niepewność polityczna, tym bardziej złoto zyskuje, więc teraz jest całkiem niezły moment, żeby dokupić. Ogólnie stawiam na złote monety, bo łatwiej mi się je przechowuje. Mam specjalny segregator i wydzielony mały sejf. Nikt nawet nie wie, że coś takiego mam i to chyba podstawowa zasada. Jak chcesz po prostu kupić złoto najwyższej próby, a po pewnym czasie bez problemów sprzedać to http://mennica24.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"RELLY 2018.03.29 Również uważam, że inwestycja w mieszkanie pod wynajem to świetny pomysł. Teraz jest na to duży popyt. Trzeba jednak pamiętać, że wybór odpowiedniej oferty jest kluczowy, bo będzie decydował o tym, czy mieszkanie będzie stało puste, czy będą na niego chętni. Ja korzystałam z usług biura nieruchomości ABC dom, które znając moje plany dobrało odpowiednią ofertę. " Biuro nieruchomości lub firma zajmie się tym, aby mieszkanie nie stało puste, a kiedy wynajmiesz, dopilnuje realizacji umowy. Warto w to wejść http://alces.pl/chcesz-wynajac-mieszkanie-dlaczego-warto-zlecic-wynajem-firmie/ .Inwestycja duża, ale zysk niemal pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMmarrriiuszz
Myślę, że jedną z najbardziej bezpiecznych oraz opłacalnych form inwestycji własnych oszczędności są nieruchomości pod warunkiem, iż posiada się na ten temat przynajmniej podstawową wiedzę. Dla zainteresowanych w październiku odbędą się targi poświęcone sektorowi nieruchomości - https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/wroclaw , w których proponuję ci wziąć udział, gdyż znajdziesz tam mnóstwo ofert od deweloperów z całej Polski. Będziesz miał okazję nawiązać ciekawe kontakty, a dzięki darmowym prelekcjom, dowiesz się sporo ciekawych rzeczy na temat nowości i problemów oraz trendów panujących na rynku nieruchomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem dobrze inwestować w nieruchomości. Sama rozważam zakup mieszkania pod wynajem, fajne lokale powstają teraz w inwestycji Cristal Park Residence APM Development, można sobie zobaczyć http://www.apm-development.com.pl/cristal-park. W takim obiekcie nie będzie problemem wynajęcie za dobre pieniądze mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petyd
U mnie 80 proc. leży na lokatach, a 20 proc. w inwestycjach na XTB, w różnych instrumentach. Co radzę? Rozsądek. Macie konto testowe, więc dokładnie poznajcie system i rynek. Nie wpłacajcie od razu depozytu, a kiedy już to zrobicie, to sumy wpłacajcie stopniowo. Nie napalajcie się. Wtedy ryzyko strat będzie niewielkie, no i co istotne - działajcie z tymi instrumentami, o których macie pojęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekondo

A czy ktoś z was zna ten motyw? big.biz.pl/poradnik-inwestora/inwestowanie-nadwyzek-finansowych-inwestowac-pieniadze/  Potraficie mi wyjaśnić, z jakiego powodu obligacje prywatne mają takie zabezpieczenie?  Patrząc na to logicznie wychodzi, że bardziej opłaca się, gdyby ta cała inwestycja padła. No zatem właśnie – jak to możliwe? Gdzie tutaj sens i logika? Opiszcie to z własnego punktu widzenia. Warto? Wyłożylibyście na to kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pesmper

Ten sam temat co wyżej. Możecie mi rozjaśnić, z czego wynikają takie zyski? No i dlaczego zabezpieczenie jest aż tak wysokie? Takie warunki na rynku raczej nie są często spotykane. Tylko jakie są ich podstawy? Potraficie to ocenić, wyjaśnić? W sieci nie znalazłem nikogo, kto by narzekał, zatem to faktycznie działa, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mi ostatnio kilka osób polecało złoto inwestycyjne i chyba się na coś takiego zdecyduję w końcu. Na tę chwilę jestem na etapie edukacji jak inwestować, jak to działa itp. 🙂 Najprawdopodobniej złoto kupię online przez mennica24.pl bo też tego dealera mi najwięcej ludzi rekomendowało ze względu na stosunek ceny do jakości złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markos

XTB – polecam ten kierunek, tam macie w systemie wszystkie niezbędne narzędzia, ale ile  z tego wyciągniecie, to całkiem inna kwestia. Wszystkiego należy uczyć się na demie systemu – wtedy inwestujecie wirtualną kasę, nie ryzykujecie, oceniacie, czy się do tego nadajecie. Nie każdy się do tego nadaje, ale generalnie – lepiej to ocenić bez wykładania środków, a dopiero później postawić na jakiś sensowny depozyt.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomko

Ok, ale czy korzystanie z tego systemu wiąże się z kosztami? Tzn. czy poza wpłacanym depozytem jest jakiś koszt jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×