Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bonita WBG

zdradziłam i poniżyłam swojego chłopaka i wiecie co? Nie żałuje!

Polecane posty

Gość gość
Super. Ja na miejscu Twojego chłopaka poprosiłbym Cię o rękę. Chodziłbym za Tobą na kolanach żebyś za mnie wyszła. Oczywiście miałabyś moje przyrzeczenie, że możesz się spotykać z kim chcesz, robić co, gdzie i jak będziesz miała ochotę. Noc poślubną mogłabyś spędzić np. z tym Gumą albo z kim zechcesz (bo nie sądzę, że ze mną ;) Ja mogę przynieść wam szampana do łóżka). Potem jak zechcesz, to dla mnie totalny celibat, możesz mi zabronić nawet trzepania, albo pozwolić raz w tygodniu albo raz w miesiącu ;( Jak lubisz imprezy to możemy robić też u nas w domu, ja wszystko przygotuję, potem posprzątam. Możesz zapraszać chłopaków do "naszej" sypialni, ja się w tym czasie zajmę czymś w innym pokoju, albo zrobię pranie... Coś takiego Ci pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonita WBG
Wróciłam, jesteście ciekawi co się działo ostatnio mianowicie w sobotę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonita WBG
wybrałam się z Łukaszem do klubu, takiego wiejskiego, jego oczywiście zostawiłam najpierw macałam się z jednym i patrzyłam jak Łukasz na nas patrzy a potem jeszcze z jednym. I z tym drugim się macam i liżę a tu ten pierwszy wyskakuje z łapami i się bić zaczęli, dobrze że była ochrona to ich wyprowadziła. A potem i tak dałam się przemacać trzeciemu - Patrykowi. Najlepsze było jak podeszłam z nim do stolika przy którym siedział Łukasz i powiedziałam że to mój kolega i wysłałam Łukasza po piwo a jak wrócił to siedziałam Patrykowi na kolanach, widać było w oczach Łukasza złość ale również niemoc. Patryk ponad 190 cm więc Łukasz szans by nie miał. Nie przespałam się z nim ale mam numer i piszemy sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super że wróciłaś, uwielbiam takie zołzy, widzę że chłopak zgodził się na to byś sypiała z innymi, najwyraźniej jemu to też odpowiada więc oboje spełniacie swoje fantazje. Gratuluję :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonita WBG
No skoro ze mną jest mu to odpowiada, zresztą sam mi się przyznał że go to jednak podnieca. Acha i wiecie co? Dobrze mi z nim jest, pomijając to że czasem się puszczę albo go ośmieszę to coraz bardziej odpowiada mi ten związek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jesli to fantazje to pisz dalej lubie cuckold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam takie historie, sam bym chciał być na miejscu chłopaka autorki jednak nigdy nie zdradzę żonie moich fantazji. Jakieś plany co do tego Patryka autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bonito tylko nie zniknij nam na dłuższy czas znowu i nie przejmuj się tymi co piszą że to prowo, nawet jeśli tak to dobrze piszesz ale ja tam wiwerzę że to prawda. Planusjesz coś z tym Patrykiem? Co na to ta oferma Łukasz? Odpiusz jak jeste s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonita WBG
Mówisz i masz, wróciłam pójdę zapalić i coś wam nowego napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przez duże G
A co tu żałować, nie ten, będzie inny. Nie ma sprawy, tylko po co robisz z tego wielkie halo? Czerpiesz satysfakcję z robienia komuś krzywdy? To cię nakręca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonita WBG
Z Patrykiem spotykałam się ok dwóch tygodni, nasz związek polegał na ostrym rżnięciu, wydarzyło się kilka śmiesznych historii, tylko że on wrócił do byłej z którą jest już od kilku lat, osłodziłam mu czas rozstania ;) Obecnie spotykam się z takim Marcinem, można powiedzieć że jesteśmy parą ale z Łukaszem też jestem parą a ten Marcin jest strasznie zazdrosny, chyba jak najszybciej muszę z nim zerwać i tak będę miała awanturę o wczorajszy i dzisiejszy dzień bo się naćpałam :o Jutro wam dokładniej opiszę wszystko bo dziś nie mam siły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonita WBG
Ale mam kocioł w bani, zjadłam prawie całą piątkę mefedronu, zgadnijcie za czyje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pobaw się z dwa trzy lata a resztę życia przepłaczesz tak kończy patologia podbite gały piątka dziec***ijany konkubent i ciągły brak kasy a ten Łukasz powinien poszukać jakiejś normalnej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeekstra!;D mi się podoba, zwłaszcza wątki ze zdradą ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chu/j Ci w du/pe szm/ato, nawet jak to jest głupie prowo. Je/bac cię Ty ku/rwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mefedronu? Ty wiesz dziecko drogie co to w ogóle jest? Nawachalas się jakiejś mąki i zobaczysz. A jakbym Ci dał paprotki zajadać to jutro na kafe byś napisała,że strasznie Ci na płucach siadlo. Haha. Idź lulu drogie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonita WBG
Wróciłam :) Wiecie ile rzeczy się wydarzyło, byłam z bardzo zazdrosnym facetem który po pierwsze narobił mi długów a po drugie wywiózł do innego miasta że nie miałam z nikim kontaktu a po trzecie złamał mi nos :( Moja mama była bardzo chora ale na szczęście udało się ją wyleczyć i nadal jestem z Łukaszem chociaż z przerwą bo byłam z tym innym chłopakiem który mnie wywiózł do innego miasta, sporo mam do opowiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garłacz79
ale super że jesteś, to jeden z moich ulubionych tematów już myślałem że nigdy nie wrócisz ;) Co tam u Ciebie i u tego frajera - Łukaszka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadmass
Jak to co u niej słychać? Na 99% nadal pieprzy się z prawdziwymi mężczyznami a od łukasza ciągnie pieniądze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garłacz79
Przygotowałem dla ciebie kilka fajnych filmów, najlepiej obejrzyj je wraz z Łukaszkiem: http://klik.do/dNtZ To Ty, Łukasz to ten frajer a ja to ten który jest szefem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garłacz79
http://klik.do/dNtl Łukasz liże Ci pupę przed spotkaniem ze mną http://klik.do/dNtr Tu tresujesz swojego chłopaka - ofermę http://klik.do/dNtx Twoja Mama ukarała Twojego chłopaka za to że niedba dostatecznie o jej piękną córkę Obejrzyj je najlepiej ze swoim chłopakiem i powiedz mu że to Ty i on i napisz jak zareagował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonita WBG
hej wróciłam pisać dalej, może jakieś pytania? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pytanie. Gdzie można poczytać opowiadania Imperium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się pisz dalej. Lubię takie. Gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×